Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Iskustvo sa Sony j70

[es] :: GSM - servisiranje :: Iskustvo sa Sony j70

[ Pregleda: 4109 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Bartman
Beograd

Član broj: 4467
Poruke: 400
*.drenik.net



Profil

icon Iskustvo sa Sony j7021.08.2002. u 10:24 - pre 263 meseci
Treba da uzmem Sony J70 (u Madjarskoj), pa da ga dekodiram kod nas. Intresujeme gde mogu da dekodiram ovaj telefon sigurno, tj. da ne pukne u toku dekodiranja i za neku normalnu cenu, jer mi na par mesta traze 900 din. za tu "operaciju". Ako neko ima ovaj telefon ne bi bilo lose da mi kaze kakvo iskustvo ima sa njim, tj. da li se isplati uzimati ga, i koliko je bolji od Nokie 3210.
Aye caramba !!!
 
Odgovor na temu

Joker
Subotica

Član broj: 646
Poruke: 1559
217.26.75.*

Sajt: jokerleather.net


+79 Profil

icon Re: Iskustvo sa Sony j7021.08.2002. u 13:30 - pre 263 meseci
Sony J70 teško može da pukne u toku dekodiranja jer se telefon ne fleshuje, nego se dekodiranje vrši preko tastature ukucavanjem koda. E sad za cenu, dekodiranje ti mogu uraditi za 450 dinara u Subotici.
format c: /udari_disk_o_beton /jako
 
Odgovor na temu

vivicav
vojvodina

Član broj: 2199
Poruke: 593
*.telekom.yu

Sajt: www.mastonbi.co.rs


Profil

icon Re: Iskustvo sa Sony j7005.09.2002. u 15:21 - pre 263 meseci
A zasto se desava da se SONY J7 ugasi kada pokusas da pozoves nekog?Posle toga ga ukljucis i radi neko vreme normalno.Ima li mu leka?
 
Odgovor na temu

MatezYU

Član broj: 4114
Poruke: 1586
62.41.25.*



+17 Profil

icon Re: Iskustvo sa Sony j7025.09.2002. u 21:05 - pre 262 meseci
Ja cu ti dekodirati Sony-ja za 200dinara!

To je tacno sto kaze Joker, Sony ne moze da pukne prilikom dekodiranja!
Otkljucava se preko tastarure i ako slucajno nesto zeznes, fontel se blokira na 3 minuta i posle toga se opet vrati u prethodno stanje, tj. bude ponovo kodiran (zakljucan)...
To je jedno od najboljih metoda dekodiranja koje sam ja sretao! Svaka cast! Ne mozes ubiti telefon nikako!

Inace ja imam Sony J7 (koji ti je identican kao i J70 samo sto je druge boje) i vrlo sam zadovoljan... Cak stavise prezadovoljan! Po meni je mnogo bolji od vec pomalo provaljene i mnogo isforsirane Nokije 3210. Ne mogu da se porede telefoni jer nisu iz iste klase...

Sony je zenski telefon i vrlo je osetljiv na udarce i sl. Ako si pazljiv i cuvas stvari onda je to pravi telefon za tebe. Ima gomilu funkcija, strava grafiku, polifon zvuk! Ako pak ne cuvas stvari onda bezi od njega...

Meni se nije desavalo da se gasi kada zovem nekog?! Niti sam ikada cuo da se to nekom desavalo!!! Mozda od ispadanja telefona?!

Osetljivi su telefoni... Desava se cesto da rikne onaj zvucnik!
 
Odgovor na temu

[es] :: GSM - servisiranje :: Iskustvo sa Sony j70

[ Pregleda: 4109 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.