Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Potrebna knjiga za Visula c++ 6 pocetnika

[es] :: C/C++ programiranje :: C/C++ za početnike :: Potrebna knjiga za Visula c++ 6 pocetnika

[ Pregleda: 3885 | Odgovora: 5 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

arakis
Filip Dulic

Član broj: 23312
Poruke: 293
*.pat-pool.bgd.sbb.co.yu.



+4 Profil

icon Potrebna knjiga za Visula c++ 6 pocetnika20.07.2005. u 21:59 - pre 228 meseci
c++ Moze se reci da znam, zelim da predjem na Visual Studio C++ 6.0, Da pisem windows programe its. Ucio sam c i c++ na ETF u Beogradu, i procitao c++ za 21 dan. Koju knjigu(e) (dostupnu u beoradu) mi preporucujete da naucim da pisem windows programe u visual c++ 6.0. Probao sa sa msdn (Ali je mnogo komplikovano samo se skace sa teme na temu). PONAVLJAM Apsolutni pocetnik u MFC itd....
 
Odgovor na temu

IDE

Član broj: 53403
Poruke: 586
*.crnagora.net.



Profil

icon Re: Potrebna knjiga za Visula c++ 6 pocetnika21.07.2005. u 18:05 - pre 228 meseci
ako ces da pises programe za windows, uzmi fino borland c++ builder i uzivaj...

sve to ide mnogo teze u visual studio-u...
there's something out there
waiting for us,
and it ain't no man...
 
Odgovor na temu

edmir
Edmir Kovac
Gorazde

Član broj: 13989
Poruke: 50
*.as36.go.bih.net.ba.

Sajt: http:\\edmirkovac.netfirm..


Profil

icon Re: Potrebna knjiga za Visula c++ 6 pocetnika11.08.2005. u 13:52 - pre 227 meseci
fucking voodoo, da te pitam :zasto uopšte postoji nesto sto radi isti posao a na tezi nacin. Zar treba nesto bolje od Borlanda u svim oblicima i imenima. Sto ce nam Visual kad imamo Borland Builder?
Kovac
 
Odgovor na temu

dejandj

Član broj: 92
Poruke: 3620
*.rcub.bg.ac.yu.



Profil

icon Re: Potrebna knjiga za Visula c++ 6 pocetnika11.08.2005. u 15:48 - pre 227 meseci
Evo odgovora ZASTO niste u "pravu":
http://www.softwire.com/

 
Odgovor na temu

IDE

Član broj: 53403
Poruke: 586
*.crnagora.net.



Profil

icon Re: Potrebna knjiga za Visula c++ 6 pocetnika11.08.2005. u 16:25 - pre 227 meseci
hmmm... "edmir"-e, ne znam jesi li ovo rekao sa odredjenom dozom ironije, ili ne, ali stvar je u ovome: ja sam samo rekao moje misljenje....
LICNO vise volim Borland Builder, mada bih cak mozda vise volio da znam napisati citav WIN program u visual studio-u...to bi znacilo da imam puno vece znanje i puno "deblje" zivce, ali ovako uz borland mi je sve puno lakse, i u tome je stvar....svidja mi se kako su stvari tamo rijesene...
bilo bi dobro kada bi Microsoft napravio slican program...

znaci: samo moje licno misljenje...
there's something out there
waiting for us,
and it ain't no man...
 
Odgovor na temu

DjoleReject
Djordje Knezevic
Zvezdara

Član broj: 85258
Poruke: 309
..taman-bg.customer.sbb.co.yu.



+1 Profil

icon Re: Potrebna knjiga za Visula c++ 6 pocetnika05.05.2006. u 21:56 - pre 218 meseci

Citat:
Leto Atreid: c++ Moze se reci da znam, zelim da predjem na Visual Studio C++ 6.0, Da pisem windows programe its. Ucio sam c i c++ na ETF u Beogradu, i procitao c++ za 21 dan. Koju knjigu(e) (dostupnu u beoradu) mi preporucujete da naucim da pisem windows programe u visual c++ 6.0. Probao sa sa msdn (Ali je mnogo komplikovano samo se skace sa teme na temu). PONAVLJAM Apsolutni pocetnik u MFC itd....


Al` ste pomogli momku...
Nadji sad knjigu Visual C++ za 21 dan. Ja sam je prosao (nisam bas do kraja, pred kraj sam se okrenuo nekim interesantnijim stvarima) i mogu ti reci da je prilicno dobra. Nije da nisam video i boljih, ali u vreme dok sam je ja citao nisam imao tvoje predznanje, pa mislim da ce ti MFC objasnjen na ovaj nacin (lagano i bukvalno) leci bas kako treba.
Nisam siguran za izdavaca, ali znam da sam je kupio u IPS-u.
De si Deda...
 
Odgovor na temu

[es] :: C/C++ programiranje :: C/C++ za početnike :: Potrebna knjiga za Visula c++ 6 pocetnika

[ Pregleda: 3885 | Odgovora: 5 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.