Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Opis kompanije i vidjenje vaseg polozaja na trzistu telekomunikacija

[es] :: IT pravo i politika razvoja :: Opis kompanije i vidjenje vaseg polozaja na trzistu telekomunikacija

[ Pregleda: 3056 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

NetworkAdmin

Član broj: 4445
Poruke: 609
*.access-sa1.lsinter.net



Profil

icon Opis kompanije i vidjenje vaseg polozaja na trzistu telekomunikacija09.08.2002. u 01:48 - pre 264 meseci
Evo ovo bi motrao da napisem za jednu firmu sto hoce da se prijavi za ISP, treba da navedem kljucne tacke a ne zna sta je to u ovoj industriji, jednostavno nisam iz IT iako sam uzeo ovako pretenciozan nick.
 
Odgovor na temu

torbica
Zoran Torbica
community manager
Vracar, Beograd

Član broj: 187
Poruke: 1780
*.yubc.net

ICQ: 36726092
Sajt: www.aikstednja.rs


+1 Profil

icon Re: Opis kompanije i vidjenje vaseg polozaja na trzistu telekomunikacija09.08.2002. u 02:57 - pre 264 meseci
aj objasni malo opsirnije sta ti treba :)
www.aikstednja.rs mesec stednje 2010/ www.snajper.rs servis za media planiranje na Internetu
 
Odgovor na temu

NetworkAdmin

Član broj: 4445
Poruke: 609
217.75.194.*



Profil

icon Re: Opis kompanije i vidjenje vaseg polozaja na trzistu telekomunikacija09.08.2002. u 11:04 - pre 264 meseci
Kod nas u Bosni situacija je malo drugacija, trziste je liberalnije, a odluku donoci nevladina komisija za telekomunikacije.

Nama medjunarodna zajednica pise pravila, http://www.cra.ba/English/Tele..._telecommunications_sector.htm

meni treba nesto kao lista onoga sto u stvari jedan ISP pruza na trzistu:
-Dialup, itnajmljivanje...
-Web hosting... valjda je to jedna vazna stavka...
-E-commerce...

Ja sad stvarno nemam bas neku pretstavu o tom trzistu internet servisa, koji su glavni servisi, da li tu spada i obrazovanje i marketinske usluge i svasta nesta... i polozaj na trzistu da li tu spada i planirane investicije u hardver i iznajmljivanje linkova?

Izvinite sto sam ovako zbunjen, jednostavno treba mi neka uputa.
 
Odgovor na temu

[es] :: IT pravo i politika razvoja :: Opis kompanije i vidjenje vaseg polozaja na trzistu telekomunikacija

[ Pregleda: 3056 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.