Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

prijemni ispit za knjizevnost-hitno potrebna pomoc

[es] :: Vodič za učenje :: prijemni ispit za knjizevnost-hitno potrebna pomoc

[ Pregleda: 2963 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

shadowgirl
treci vavilon

Član broj: 30464
Poruke: 43
213.244.208.*

ICQ: 251215251
Sajt: www.blejanje.com


Profil

icon prijemni ispit za knjizevnost-hitno potrebna pomoc19.05.2005. u 14:52 - pre 230 meseci
Zelim da upisem srpski jezik i knjizevnost sa opstom knjizevnoscu u bg.(mislim da je to smer05).Zanima me da li neko moze da mi pomogne oko pripremanja prijemnog ispita. Koristila sam tzv 'zutu gramatiku' za srednju skolu. Medjutim knjizevnost sam radila iz 'interpretacija' i profesorka mi je savetovala da spremam samo romane posto se to uvek pojavljuje. Zanima me da li je to dovoljno. Takodje mi je problem analiza pesme. da li neko od sadasnjih studenata moze da mi pomogne i objasni kako to treba da izgleda?? da li mozete da mi preporucite neku literaturu?
Osim toga da li neko ima informaciju koliko bodova nosi pesma a koliko esej??? DA LI U OBZIR SVE PESME IZ CITANKE ILI POSTOJI NEKI POSEBAN SPISAK???
Kakva je prolaznost na ovom fakultetu za 'moj' buduci smer? i ako ne uspem da upisem taj, da li imam mogucnost da u prijavi navedem jos neki??? koji smer je jos dobar?? inace imacu oko 39 bodova iz srednje skole. molim vas ako neko ima bilo kakve informacije moze da mi pise na [email protected] :arrow:
hvala unapred
be everything, fear nothing...
 
Odgovor na temu

[es] :: Vodič za učenje :: prijemni ispit za knjizevnost-hitno potrebna pomoc

[ Pregleda: 2963 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.