Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Internet i krizna situacija

[es] :: E-Marketing :: Internet i krizna situacija

Strane: < .. 1 2 3 4

[ Pregleda: 27998 | Odgovora: 68 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Dragan Varagic
Internet konsultant, P2Internet
Novi Sad

Član broj: 4867
Poruke: 1325
195.252.100.*

Sajt: www.draganvaragic.com


+3 Profil

icon Re: Internet i krizna situacija04.06.2005. u 07:16 - pre 230 meseci
Ako sam dobro razumeo, trebalo bi dodati preostali sadržaj sa starog sajta, uključujući i drugi nivo predložene navigacije, obzirom da je ne vidim na novom sajtu?

Inače, dopada mi se novi dizajn :)
 
Odgovor na temu

Marko Bijelic

Član broj: 3296
Poruke: 1077
217.23.206.*

Sajt: markobijelic.com


+1 Profil

icon Re: Internet i krizna situacija04.06.2005. u 08:35 - pre 230 meseci
Samo ću napisati Bravo!

(btw, koji je cms u pozadini - bblog?)
 
Odgovor na temu

Dejan Bizinger

Član broj: 10102
Poruke: 291
*.145.eunet.yu.

Sajt: www.linkedin.com/in/bizin..


+10 Profil

icon Re: Internet i krizna situacija04.06.2005. u 13:51 - pre 230 meseci
Moje pohvale za novi dizajn sajta. Ovako treba da izgleda sajt ovog tipa.
Karike.com - povezuje korisnike sa Balkana i
dijaspore od 2007.
Automatika.rs - najveći inženjerski portal na
Balkanu
 
Odgovor na temu

Miloje Sekulic
osnivač
Homepage
Beograd

Član broj: 2622
Poruke: 1040
*.nat-pool.bgd.sbb.co.yu.

Sajt: www.homepage.rs


+2 Profil

icon Re: Internet i krizna situacija04.06.2005. u 19:58 - pre 230 meseci
Gorane sjajan ljudski potez i veoma profesionalno uradjen posao.

Miloje
 
Odgovor na temu

Goran Aničić
Goran Aničić
Novi Sad

Član broj: 7404
Poruke: 414
*.dialup.neobee.net.

Sajt: www.personalmag.rs/blog/o..


Profil

icon Re: Internet i krizna situacija04.06.2005. u 22:30 - pre 230 meseci
Sinoć sam uspeo da postavnim novi sajt, a već jutros sam bio u Jaši Tomić kako bih uputio aktiviste i Medija centra, ovog nekad lepog mestašceta, u korišćenje Web aplikacije koja "radi" iza novog sajta. Proveo sam prijatne sate uz ove ljude koji su uprkos nedaćama i ovoj katastrofi, ipak ostali pozitivni i vedri duhom.

Na žalost, situacija u Jaši nije nimalo ružičasta. Pola domaćinstava je bilo poplavljeno (od ukupno oko 1300), a jedna četvrtina ili tačnije oko 320 kuća je totalno uništeno, a deo sela je još pod vodom. Kao da je bomba(e) pala.

Kao što sam već napomenuo, mediji ne prenose sliku realnog stanja na terenu. Ministri dođu, slikaju se, i odu. Mašine koje su dopremili radi navodne gradnje novih kuća za postradale, danas su stajale. Uprkos svemu, nadajmo se nekakvom boljitku i boljim danima za meštane Jaše.

Citat:
Dragan Varagic: Ako sam dobro razumeo, trebalo bi dodati preostali sadržaj sa starog sajta, uključujući i drugi nivo predložene navigacije, obzirom da je ne vidim na novom sajtu?

Inače, dopada mi se novi dizajn :)


Isplaniran je i drugi nivo, ali za sada nema dovoljno sadržaja koji bi mogao da popuni sve predviđene rubrike. Celokupni sadržaj starog sajta, koji su najviše činili fotosi, biće u najskorije vreme prebačen na novi za šta su zaduženi aktivisti Medija centra u Jaši Tomić.

Hvala svima na podršci, stanovnicima Jaše praktično je samo ovaj medijski kanal ostao otvoren i slobodan za prenos realne, neulepšane i objektivne slike njihove svakodnevnice.
ICT magazin
IT, Mobile, Gaming online magazin
------------------------------
Blog
Svakodnevnica Blog Auto blog
------------------------------

Kompjuterski e-zine
Personal magazine
 
Odgovor na temu

mzjasatomic
MZ Jaša Tomić

Član broj: 57018
Poruke: 5
*.zrlocal.net.

Sajt: www.jasatomic.org.yu


Profil

icon Re: Internet i krizna situacija06.06.2005. u 18:43 - pre 230 meseci
Koristimo priliku da se neizmerno zahvalimo gospodinu Goranu Aničiču, najpre kao čoveku koji je učinio veliku stvar za naše mesto i građane pomogavši nam da sajt koji govori o stihiji koja nas je zadesila kao i njenim posledicama, podignemo na jedan visok i profesionalan nivo. Imali smo priliku da se uverimo šta znači humanost i ljudska plemenitost na samom delu. Pored toga on je izuzetan IT stručnjak sa velikim iskustvom u oblasti web dizajna i projektovanja web aplikacija.
Takođe bismo hteli da se zahvalimo i gospodinu Miloju Sekuliću koji je pokrenuo akciju podrške našem sajtu, a celokupna internet zajednica Srbije nas je podržala u tome razmenom banera što je doprinelo da sajt bude dobro ulinkovan.
Još jednom veliko hvala svima koji su nas podržali, razumeli i pomogli u ovoj akciji i nadamo se da ćemo imati prilike da se svima zahvalimo...
Bog je svima nama svedok, a istina je samo jedna!
 
Odgovor na temu

bigvlada
bgd

Član broj: 41095
Poruke: 325
*.mediaclipping.org.



+94 Profil

icon Re: Internet i krizna situacija07.06.2005. u 11:38 - pre 230 meseci
Pored Internet ogledala, članak o stanju u Jaši Tomiću u kome se pominje i sajt www.jasatomic.org.yu je izašao u nedelju u Blicu.Ovaj put nisam postavio clipping jer su objave veće od limita ali evo podataka - članak je izašao u Blicu, nedelja, 5.jun, strana 9 - članak se zove Poplava samo vode nema

Pozdrav
Vladimir Nađ
 
Odgovor na temu

bigvlada
bgd

Član broj: 41095
Poruke: 325
*.mediaclipping.org.



+94 Profil

icon Re: Internet i krizna situacija17.06.2005. u 09:00 - pre 229 meseci
Bila je još jedna objava iz E-magazina, nažalost i ovaj fajl je suviše velik da bih ga kačio ali evo podataka:

časopis:E-magazin
strana: 78
rubrika:marketing & pr
naslov:Koristite Internet
autor:Miloje Sekulić
površina: 843cm2

sadržaj: kako osobe zadužene za PR mogu da iskoriste internet kako bi kvalitetnije komunicirale sa medijima, jedan od retkih primera korišćenja interneta u pr aktivnostima u Srbiji je promocija sajta Medija centra Kriznog štaba poplavljenog banatskog sela Jaša Tomić koji se nalazi na adresu www.jasatomic.org.yu

pozdrav
Vladimir Nađ
 
Odgovor na temu

Miloje Sekulic
osnivač
Homepage
Beograd

Član broj: 2622
Poruke: 1040
*.dynamic.sbb.co.yu.

Sajt: www.homepage.rs


+2 Profil

icon Re: Internet i krizna situacija28.10.2005. u 08:32 - pre 225 meseci
Društvo za informatiku Srbije na osnovu člana 14/a i člana 15 Statuta Društva dodelilo je P L A K E T E Društva za izvanredne doprinose u razvoju informatike u 2005. godini.

Žiri je zaključio da se dodeli POHVALA za primenu Interneta u vanrednim situacijama:
www.jasatomic.org.yu

Miloje
 
Odgovor na temu

[es] :: E-Marketing :: Internet i krizna situacija

Strane: < .. 1 2 3 4

[ Pregleda: 27998 | Odgovora: 68 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.