Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

pitanje: Codeweawers Crossover Office Professional

[es] :: Linux :: pitanje: Codeweawers Crossover Office Professional

[ Pregleda: 3277 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

xxxrugby

Član broj: 16068
Poruke: 653
*.ericsson.net.

Sajt: www.zagreb-rugby.hr


Profil

icon pitanje: Codeweawers Crossover Office Professional23.03.2005. u 22:20 - pre 232 meseci
Overview

CrossOver Office allows you to install your favorite Windows productivity applications and plugins in Linux, without needing a Microsoft Operating System license. CrossOver includes an easy to use, single click interface, which makes installing a Windows application simple and fast.

The Standard version provides home users and Linux enthusiasts with all of the great features that CrossOver has always been noted for, at an affordable price point. Professional builds on the functionality of Standard, by adding enhanced deployability features, as well as the ability to run CrossOver in shared mode from a single machine. Professional also comes with a longer support period, and a higher support level, making it a more robust Windows-to-Linux migration tool.



Dali je to isprobao tko. Dali se stvarno to moze ili.
Dali bi stvarno s tim programom mogao na Linux instalirat npr. Office ili... ja nisam dobro shvatio.!

xxxrugby: "We are all philosophers, when question is about politics!"
 
Odgovor na temu

malisha
Dragan Lukic
Novi Sad

Član broj: 2019
Poruke: 676
*.panline.net.



+7 Profil

icon Re: pitanje: Codeweawers Crossover Office Professional23.03.2005. u 22:37 - pre 232 meseci
da... ako odes na njihov sajt... videces i koje sve "windows" programe ovaj paket podrzava tj. koji se mogu instalirati.

licno sam probao: Dreamweaver MX, Flash MX i Photoshop 7 i mogu reci da rade. Ne bas kao na windows-u... (doduse bila je verzija 3.0 CXOffice-a) verujem da je u novijim verzijama ovo poboljsano....

sto se tice samog Office-a.. ako je za neku uobicajenu upotrebu (malo kucanja tekstova i ponekad neka tablica u excell-u) zaista ne vidim potrebu za instaliranjem MS Office-a cak ni na windows-u... a kamoli na Linux-u, pored zivog i zdravog Open Office-a
Registered Linux user #338733
 
Odgovor na temu

xxxrugby

Član broj: 16068
Poruke: 653
*.ericsson.net.

Sajt: www.zagreb-rugby.hr


Profil

icon Re: pitanje: Codeweawers Crossover Office Professional23.03.2005. u 22:48 - pre 232 meseci
Ne nisam u Open Officu uspio da napravim sve te stvari.
Redovito moram da radim u Wordu i da pisem komplicirane matematicke i fizicke jednadbe pa imam Mathy Type koji mi puno olaksava posao.
Onda masterirao sam Word. Pa kada sam probao Open Office muka s radjenjem kompliciranih formula. Nigdje toliko opcija. Nisam nasao automatsko radjenje sadrzaja. TOC. itd...
A LaTex ne fala. Polozio ga i ne diram ga vise.!

Hvala za program. Sada ga moram isprobat. Da siknem Windowse u kos.!
xxxrugby: "We are all philosophers, when question is about politics!"
 
Odgovor na temu

tdjokic
Tomislav Djokic
u penziji
Beograd

Član broj: 6736
Poruke: 8305
*.bg.wifi.vline.verat.net.

Sajt: www.distrowatch.com


+210 Profil

icon Re: pitanje: Codeweawers Crossover Office Professional23.03.2005. u 23:13 - pre 232 meseci
Jesi li upoznat sa Xandrosom? Ta distribucija to ima kao jednu od glavnih njenih prednosti. http://distrowatch.com/table.php?distribution=xandros . Distribuciju sam probao, ali Crossover nisam. Mozda bi ti vredelo, verovatno su oni to dobro doterali i uskladili.
Na svetu postoje samo 2 OS-a: 1. Mint, 2. svi ostali!
 
Odgovor na temu

[es] :: Linux :: pitanje: Codeweawers Crossover Office Professional

[ Pregleda: 3277 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.