Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Tandem padobranski skokovi -NOVO!

elitemadzone.org :: MadZone :: Tandem padobranski skokovi -NOVO!

Strane: 1 2

[ Pregleda: 10426 | Odgovora: 25 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Milan Tomin
Novi Sad

Milan Tomin
Član broj: 50249
Poruke: 94
*.teamnet.ws.

Sajt: www.prodajlako.com


Profil

icon Re: Tandem padobranski skokovi -NOVO!22.03.2005. u 17:58 - pre 233 meseci
Citat:
dejan: Ja sam pre 5-6 godina isao na padobranstvo u AK Beograd. Za godinu i po dana koliko sam isao na obuke, pripreme i ostale manifestacije, samo sam par puta uspeo da skocim.

Znajuci koliko sam se izmaltretirao, pukao para za odlaske u Suboticu, Zrenjanin, Paracin..., a da se pritom nisam ni PRIBLIZIO slobodnom padu - ova opcija mi deluje skroz ok.


Pa o tome si i radi, gnjavaza oko klasicne obuke postoji, ali iz godine u godinu sve manje. Neki su ukapirali da ljudi posle toliko vremena provedenog na obuci izgube volju za skakanjem, a pri tom i ako skoce nemaju slobodan pad - sto je sustina padobranstva.


Aukcijska kupovina i prodaja ProdajLako.com




 
Odgovor na temu

miskoi
Misko I.
Beograd

Član broj: 52549
Poruke: 4
*.antegra.com.



Profil

icon Re: Tandem padobranski skokovi -NOVO!23.03.2005. u 14:58 - pre 233 meseci
Mislim da je ok i krajnje vreme da se u Srbiji ponudi mogućnost tandem skoka, ali isto tako mislim da komentari tipa "ja znam sve, a drugi su sitne ribe" nisu na mestu.

Ovaj thread je pokrenut iz čisto komercijalnih razloga i trebalo je da ostane tako.

Ne vidim zašto je bilo potrebna reakcija na pominjanje drugih mogućnosti bavljenja ovim sportom, pogotovo pominjanje u negativnom kontekstu nekih ljudi.

@Milan Tomin
"Padobranski krugovi" - to bih voleo da mi se pojasni - kako se u to društvo ulazi?




 
Odgovor na temu

Milan Tomin
Novi Sad

Milan Tomin
Član broj: 50249
Poruke: 94
*.teamnet.ws.

Sajt: www.prodajlako.com


Profil

icon Re: Tandem padobranski skokovi -NOVO!23.03.2005. u 19:05 - pre 233 meseci
Citat:
miskoi: Mislim da je ok i krajnje vreme da se u Srbiji ponudi mogućnost tandem skoka, ali isto tako mislim da komentari tipa "ja znam sve, a drugi su sitne ribe" nisu na mestu.

Ovaj thread je pokrenut iz čisto komercijalnih razloga i trebalo je da ostane tako.

Ne vidim zašto je bilo potrebna reakcija na pominjanje drugih mogućnosti bavljenja ovim sportom, pogotovo pominjanje u negativnom kontekstu nekih ljudi.

@Milan Tomin
"Padobranski krugovi" - to bih voleo da mi se pojasni - kako se u to društvo ulazi?


Vidi ovako... kad mi neko kaze da mu je obuka trajala 2 sata i da je skocio...?
Posto je Paracin u pitanju nije ni cudo sto je takva obuka.
Nisam nista rekao negativno sem cinjenice da je to VRLO neozbiljno.

Momak (padobranac) kome je Ljuba iz Paracina neki rodjak, mi je pricao kako i sta skacu posle vrlo malog broja skokova, tako da znam sta pricam.

Nije tacno "ja znam sve..." ali tvrdim da sam odlicno informisan.

"Padobranski krugovi" mislim da ne treba to da pojasnjavam.
U to drustvo se ulazi kada polozis za dozvolu samostalnog padobranca.


Aukcijska kupovina i prodaja ProdajLako.com




 
Odgovor na temu

robby_fuji

Član broj: 42528
Poruke: 7
*.neobee.net.



Profil

icon Re: Tandem padobranski skokovi -NOVO!23.03.2005. u 22:44 - pre 233 meseci
ja nisam skakao jos tandem ali kad sam bio u Madjarskoj video sam kako se to radi i strava izgleda,konacno i kod nas moze da se skoci a da se ne njankas na pregledima zbog kojih sam izgubio volju da skocim!!!
Sto se mene tice vidimo se na aerodromu u junu!!!
 
Odgovor na temu

JPF
Beograd

Član broj: 3542
Poruke: 37
*.ptt.yu.



+2 Profil

icon Re: Tandem padobranski skokovi -NOVO!24.03.2005. u 02:48 - pre 233 meseci
Citat:
Milan Tomin: Vidi ovako... kad mi neko kaze da mu je obuka trajala 2 sata i da je skocio...?
Posto je Paracin u pitanju nije ni cudo sto je takva obuka.
Nisam nista rekao negativno sem cinjenice da je to VRLO neozbiljno.

Momak (padobranac) kome je Ljuba iz Paracina neki rodjak, mi je pricao kako i sta skacu posle vrlo malog broja skokova, tako da znam sta pricam.

Nije tacno "ja znam sve..." ali tvrdim da sam odlicno informisan.


Ipak pokušaj da se malo bolje informišeš. Ovu si ti odvalio:
Citat:

Klasicna obuka zahteva dve nedelje priprema na zemlji + najmanje dva dana traje lekarski pregled + potrebno je i osiguranje koje je oko 10 evra.


U Paraćinu se to radi za par sati, Feniks iz Beograda radi isto tako. Svuda po svijetu skaču poslije par sati obuke već 20 godina. Ljekarski pregled ne traje 2 dana već se odradi za jedno jutro i u IMT-u i u JAT-ovom dispanzeru na surčinskom aerodromu.

LM, svaka čast za tandem skokove - dobro je što je i ovde neko počeo da ih radi, ali informacije koje si iznosio o klasičnoj obuci, ljekarskim pregledima i cijenama naprosto nisu bile tačne.

Priče "rekao mi neki rođak" ne zaslužuju komentar.
 
Odgovor na temu

djordje
Novi Sad

Član broj: 3704
Poruke: 1725
*.gromnet.net.



+3 Profil

icon Re: Tandem padobranski skokovi -NOVO!21.06.2005. u 20:56 - pre 230 meseci
Evo ja skocio. Najtoplije preporucujem svima! Nesto najbolje sto sam doziveo u zivotu!



[Ovu poruku je menjao djordje dana 13.07.2005. u 17:28 GMT+1]
Prikačeni fajlovi
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Tandem padobranski skokovi -NOVO!

Strane: 1 2

[ Pregleda: 10426 | Odgovora: 25 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.