Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Slika na Tv out-u crno bela...a nije do kabla????

[es] :: Video karte i monitori :: Slika na Tv out-u crno bela...a nije do kabla????

[ Pregleda: 3616 | Odgovora: 8 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

rebekic
Bgd

Član broj: 16072
Poruke: 327
*.nat-pool.bgd.sbb.co.yu.



Profil

icon Slika na Tv out-u crno bela...a nije do kabla????04.02.2005. u 10:38 - pre 233 meseci
POzdrav...imam ati9600se....i poslednjih godinu dana sam imao super sliku....od pre tri dana kad sam prikljucio drugi pc na av2.(sto ne bi trebalo da ima neke veze) a....nije do kabla posto kada isti kabal kada prebacim na drugi pc...ima boju...takodje je sve u settigs dobro podeseno (pal b...)....inace radi se o S-vhs kablu vrhunskog kvaliteta
 
Odgovor na temu

apex
kikinda

Član broj: 31144
Poruke: 918
82.208.201.*

Sajt: www.polovni-delovi.com


+1 Profil

icon Re: Slika na Tv out-u crno bela...a nije do kabla????04.02.2005. u 12:04 - pre 233 meseci
Ako su ti razliciti ulazi na tv-u AV1 i AV2 moguce je da je jedan riknuo ja sam imao isti problem ali mi je riknuo ceo ulaz na TV-u radio je samo zvuk na ulazu. A ako e ne mrzi nadji neki video pa probaj preko njega da cloniras sliku na tv, ja tako moram da radim zbog ulaza na TV-u.
http://www.polovni-delovi.com - Najveći portal polovnih delova za sve tipove vozila
 
Odgovor na temu

zei
bgd

Član broj: 40123
Poruke: 196
195.250.120.*



Profil

icon Re: Slika na Tv out-u crno bela...a nije do kabla????05.02.2005. u 09:28 - pre 233 meseci
i sta je bilo na kraju? kartica ili ...?

pozdrav
 
Odgovor na temu

markantz

Član broj: 8338
Poruke: 599
*.dialup.neobee.net.



+3 Profil

icon Re: Slika na Tv out-u crno bela...a nije do kabla????05.02.2005. u 10:00 - pre 233 meseci
Na Nvidiji se to desava kad naprimer imas kompozitni kabel a u drajverima je ukljuceno da je izlaz S-VHS i kad pravilno podesis koji je izlaz onda se pojavi boja ali kod ATI-ja nisam video da ima nesto slicno.
 
Odgovor na temu

zokitrb
Sase

Član broj: 45103
Poruke: 21
213.244.197.*



+1 Profil

icon Re: Slika na Tv out-u crno bela...a nije do kabla????08.02.2005. u 20:24 - pre 233 meseci
Probaj da stavis na drugi format pal D, secam i dr.Kazem ti to jer sam i ja imao problem sa mojim Sonyjem koji gledam na PAL G a kartica mi je ATI 9600XT
 
Odgovor na temu

rebekic
Bgd

Član broj: 16072
Poruke: 327
*.sbb.co.yu.



Profil

icon Re: Slika na Tv out-u crno bela...a nije do kabla????11.02.2005. u 23:47 - pre 233 meseci
izvinjavam se sto ranije nisam javio...ali ....ni meni nije jasno kako ....problem sam resio tako sto sam spojio crvenu i belu zicu na svhs kablu...pitanje je samo kako je taj isti kabl radio pre..????...to mi stvrano nije jasno

pozdrav i hvala
 
Odgovor na temu

divljikonj

Član broj: 32928
Poruke: 18
212.39.110.*



Profil

icon Re: Slika na Tv out-u crno bela...a nije do kabla????13.02.2005. u 17:24 - pre 233 meseci
e sad mi tek nije jasno kako je to moguce? haha
ma kako si to spojio ?!?

svasta
ja imam nvidiu i imao sam slican problem a nije mi bilo do kabla i cak je sve bilo ispravno u settings
kada sam stavio "pogresno" na izlaz onda je proradilo iako mi je s-video cabl ranije bio ukljucen nije radilo kad je tako bilo podeseno
cudne su to stvari hehe kada se najmanje nadas...
uglavnom nek si ti to spojio
meni je inace sve to bilo dosadilo spajati i onda sam odustao pa sam opet jednom spojio i napravio!
onda sam pustio film i stalno mi je blokiralo. hehe
tako da opet ne koristim to jer nemam toliko zivaca
toliko se iznerviram da radije gledam vhs kasete haha
Zivjeli!

:-)
 
Odgovor na temu

Sasa_XXX
Sasa Ivkovic
muzicar
serbia

Član broj: 56149
Poruke: 2
213.244.197.*

ICQ: 266306651


Profil

icon Re: Slika na Tv out-u crno bela...a nije do kabla????19.05.2005. u 00:45 - pre 230 meseci
Vidim da je ovaj post poodavno postavljen, mada ima nekih komentara i odskora.Imam isti problem, ali citajuci post nisam naisao na konkretan odgovor.
Elem,
imam Gforce 4 graficku karticu sa TV izlazom.Kad je prikljucim na TV, slika je besprekorno cista, osim sto je crno bela.Imam instaliran najnoviji drajver za graficku (od pre mesec dana) - 71.89 -.
Taj kabl imam oko pola godine.U pocetku sam uz malo muke uspeo da "nabudzim" boju na TV-u.Nakon sto sam malo "isterao zelju" gledajuci filmove na TV-u, jedno vreme nisam koristio TV za gledanje filmova sa kompjutera.Kada sam narednom prilikom pustio sinu crtani film (da bi mi komp. bio slobodan za rad), boje nije bilo.To traje 3-4- meseca.Nije mi jasno sta se desilo u medjuvremenu.
Koristim od MV2Player, RadLight 4, BS player.Imam instaliran service pack 2, Kaspersky 5.0 antivirus i Ad-aware SE pro od zastitnih programa.Inace kompjuter mi uglavnom sluzi za bavljenje muzikom,Imam instaliran Cubase SX2 i gomilu potrebnih (i ne tako potrebnih) plugin-ova.Ovo napominjem jer ne znam da li mozda nesto od ovoga moze da bude kocnica u celom sistemu.
Da zapetljancija bude veca, kod mog suraka taj isti kabl (vezan na FX 5200 ASUS) radi savrseno.Ima instaliran isti drajver kao i ja.Ja imam TV Sony Trinitron, on Neo.
Nije mi problem da ga reinstaliram, ako to resava problem.Mada bi mi trebalo 3 dana efektivnog zezanja da kompjuter dovedem u sadasnje stanje, sto se tice instaliranih i podesenih programa i programcica...
Ako neko zna u cemu je moguca zackoljica, stvarno bih mu bio zahvalan.Koliko vidim, ima jos korisnika kompjutera sa istim problemom na forumu.Nisam samo video da neko ima konkretan odgovor...

Pozdrav!
sasa
 
Odgovor na temu

yooyo

Član broj: 4891
Poruke: 1101
*.beotel.net.



Profil

icon Re: Slika na Tv out-u crno bela...a nije do kabla????19.05.2005. u 20:57 - pre 230 meseci
Podesi PAL-B ili G ili M, i ako je slika i dalje crno-bela idi i kolor korekciju i mrdaj malo slidere za boju, saturaciju, osvetljenje, gammu. Iako po defaultu stoje dobre vrednosti ponekad se desava da ne pokazuju pravo stanje. Ja sam imao slican problem svojevremeno sa GF4 4800Se i kad sam samo malo pomerio neki od slidera boja se pojavila... generalno.. mrdni svaki slider po malo pa ako se boja pojavi.. eto krivca...


yooyo
 
Odgovor na temu

[es] :: Video karte i monitori :: Slika na Tv out-u crno bela...a nije do kabla????

[ Pregleda: 3616 | Odgovora: 8 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.