Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Cicsenje objektiva Digitalca......???

[es] :: Digitalni fotoaparati :: Cicsenje objektiva Digitalca......???

[ Pregleda: 3365 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Boris Lozac
Boris Ninic
Beograd

Član broj: 27441
Poruke: 77
217.26.67.*



Profil

icon Cicsenje objektiva Digitalca......???20.07.2004. u 18:45 - pre 239 meseci
Chao, momci, imam pitanje....... kad budem hteo da cistim objektiv aparata(Canon A75), cime bi to bilo najbolje......???
Da li ima nesto posebno za to, ili moze i neka kvalitetna krpa, ili vate za usi, imam neku super mikro fiber krpu, sa kojom cistim LCD ekran, pa me zanima da li moze i sa njom..... Ako postoji neko posebno sredstvo za ciscenje, recite mi, da ne ostetim objektiv sa necim.......... I naravno ako znate gde ima da se uzme to, bilo bi dobro......
Poz.....
 
Odgovor na temu

IvanJ

Član broj: 30901
Poruke: 23
195.178.35.*



Profil

icon Re: Cicsenje objektiva Digitalca......???26.07.2004. u 23:39 - pre 239 meseci
U proslom broju REFOTO-a kazu da se HAMA komplet cetkica sa "duvaljkom" i valjda lens papir moze naci za 600 i nesto dinara. To moras da proveris. Ja sam isao u REPROMARKET u Filipa KLjajica (kod Hrama Svetog Save, ne secam se koji broj, visoka ograda, kamera, interfon na samom kraju ulice ka hramu) i nisu umeli da mi nadju komplet za ciscenje objektiva, doduse bili su u guzvi.
Neki vele da je jelenska kozica dobra, ja sam probao sa mikro fiberom i rezultati su dobri, nije ogreban objektiv.
 
Odgovor na temu

Boris Lozac
Boris Ninic
Beograd

Član broj: 27441
Poruke: 77
*.proxy.abc.co.yu



Profil

icon Re: Cicsenje objektiva Digitalca......???27.07.2004. u 15:00 - pre 239 meseci
Ok, hvala ti puno, pogledacu tamo.......
 
Odgovor na temu

[es] :: Digitalni fotoaparati :: Cicsenje objektiva Digitalca......???

[ Pregleda: 3365 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.