Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Santis communicator pomoooooooooocccccccc

[es] :: Fiksna telefonija :: Santis communicator pomoooooooooocccccccc

[ Pregleda: 4656 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

kukunama
Ma nemoj
Cetinje

Član broj: 27180
Poruke: 1
*.crnagora.net



Profil

icon Santis communicator pomoooooooooocccccccc24.05.2004. u 20:57 - pre 241 meseci
Ka' sto se da primijetit...izgoresmo.Imamo gore navedeni NT...mislim da je nebitna serija, ali desava mu se stalno da ne moze da odrzi vezu.Sve je instalirano i setovano kako to Bog i priroda nalazu, cak veza i funkcionise savrseno dok ne pukne, sto se desava nakon pola sata otprilike.Uz to vrlo cesto nece da se connect-uje dok se ne restartuje racunar.Ima li majcina sina da nam moze pomoc.Iz ISP-a i Telecom-a se prave mutavi...t.j. ne znaju o cemu se radi.Napominjemo da je OS winXP i da je instalacija potpuno nova (sa SP1) tako da se sistem ne moze okriviti za ovo beznadje!!!POMAGAJTE BRACO I SESTRE!!!
isdd
 
Odgovor na temu

Boris Sundic
Podgorica

Član broj: 10251
Poruke: 40
195.66.182.*

Sajt: ideamn.com


Profil

icon Re: Santis communicator pomoooooooooocccccccc25.05.2004. u 08:33 - pre 241 meseci
Sve je to brale klimavo. Znam samo da se sa razlogom prave mutavi jer nemaju nikoga ko se razumije, tako da je podrska ISDN-a u Crnoj Gori nula prekrizena.
 
Odgovor na temu

danac

Član broj: 3739
Poruke: 70
*.blic.net



Profil

icon Re: Santis communicator pomoooooooooocccccccc25.05.2004. u 09:59 - pre 241 meseci
Pretpostavljam da koristis USB port za konekciju preko Santisa. Ovisno o tome koji driver imas problem moze biti U ML-PPP protokolu. Iskljuci 128Kb i stavi samo 64kbps. Ovo bi trebalo rijesiti problem konektovanja pa pucanju veze. Ustvari ostane konektovan ali browser nista ne otvara..sto bi se reklo.

Javi vise detalja
/D
 
Odgovor na temu

S a l e
BGD

Član broj: 7457
Poruke: 1422



+8 Profil

icon Re: Santis communicator pomoooooooooocccccccc27.05.2004. u 06:09 - pre 241 meseci
Idemo na NT Santis driver update www.siemens.ch/isdn (~593 KB).
Ako ni ovo ne pomogne... pozovi besplatan broj 9890 ili 977 i prijavi problem.
Moze biti da je problem NT Santis ili neke smetnje na liniji.
 
Odgovor na temu

spehar
Banjaluka

Član broj: 27587
Poruke: 1
*.teol.net



Profil

icon Re: Santis communicator pomoooooooooocccccccc31.05.2004. u 21:41 - pre 241 meseci


Vidim da raspravljate o Santisu, mene interesuje da li iko ima password za njega
Trebao bih promjeniti neke parametre a to ne mogu bez njega.Inače kod mene radi savršeno i na 64 i na 128bps, i to u windows-u 98SE i windows-u XP.

POZDRAV SVIMA
 
Odgovor na temu

[es] :: Fiksna telefonija :: Santis communicator pomoooooooooocccccccc

[ Pregleda: 4656 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.