Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Stari skener (AGFA SnapScan 1212p), kako ga pametno iskoristiti - ne radi na WinXP

[es] :: Ostali hardver :: Stari skener (AGFA SnapScan 1212p), kako ga pametno iskoristiti - ne radi na WinXP

[ Pregleda: 2989 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Mister Big Time
The Consigliere
enterparadajz
Belgrade

Član broj: 15306
Poruke: 4747

Sajt: www.go2bed.net


+43 Profil

icon Stari skener (AGFA SnapScan 1212p), kako ga pametno iskoristiti - ne radi na WinXP14.12.2005. u 03:10 - pre 223 meseci
Citat:

Windows XP does not support the scanners with parallel ports:
SnapScan EZ, SnapScan 310 p, SnapScan 1212 p, SnapScan 1200 p.

Agfa will not make XP drivers in the future for these scanners as it stopped its desktop scanners and digital camera business in September 2001.


I sta onda, ja sam bas 2001. uzeo skener

Daklem ovaj raritet se kaci na paralelni printer port, super ima rezoluciju, kvalitet skeniranja, jedina mana mu je sporost ali dobro ne skenira se svaki minut (bar ne kod mene), najveci problem je sto radi samo na Win 9x/ME sistemima, pa sam prinudjen da drzim Win ME na masini samo zbog njega, a to je priznacete smor i bacanje prostora na FAT32 particiju (koja btw mora da bude prva jer je to 9x sistem).

Probao sam sa raznim third party programima za skeniranje, ali dzaba kada nema drajvera.

Da li da ga prodam za kilo piva, ili da mi stoji kao ukras na stolu (lepuskast je.... ).



[Ovu poruku je menjao Mister Big Time dana 14.12.2005. u 04:20 GMT+1]
 
Odgovor na temu

[es] :: Ostali hardver :: Stari skener (AGFA SnapScan 1212p), kako ga pametno iskoristiti - ne radi na WinXP

[ Pregleda: 2989 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.