Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Linksys (Cisco) Cable/DSL Router with 4 Port Switch #pomoc#

[es] :: Enterprise Networking :: Linksys (Cisco) Cable/DSL Router with 4 Port Switch #pomoc#

[ Pregleda: 3076 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

SystemMan
Duledudule
Smederevo

Član broj: 29864
Poruke: 92
*.dialup.sezampro.yu.



+2 Profil

icon Linksys (Cisco) Cable/DSL Router with 4 Port Switch #pomoc#15.02.2005. u 14:16 - pre 232 meseci
Radi se o gore navedenom uredjaju Model BEFSR41, naime ako neko ima iskutstva sa oviom opremom interesuje me sledece:
Hocu da ih administriram preko interneta. Linksys-evi imaju javne adrese, "vidim ih" super i sve promene konfiguracija teku bez problema. Pri kupovini uredjaja dobija se i prateci CD sa uputstvima i softverom za pregled logova. Ti logovi se salju na PC sa statickom adresom, ali oz opsega koji dodeljuje sam Linksys. Posto moj provajder meni dodeljuje novu IP adresu svaki put kad se nakacim na internet, znaci da nema sanse da moja adresa bude u set-up-u Linksys-a, a i meni isti ne dodeljuje adresu (nego moj provajder). Interesuje me dali postoji nekakva mogucnost da ja sa kucnog PC-ja nekako vidim te logove.


Mozda nisam najjasnije izneo svoj problem, unapred se izvinjavam i zahvaljujem za svaku sugestiju ili pomoc.
 
Odgovor na temu

[es] :: Enterprise Networking :: Linksys (Cisco) Cable/DSL Router with 4 Port Switch #pomoc#

[ Pregleda: 3076 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.