Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Pokretni meni u Java Scriptu - zasto ne radi - hitno

[es] :: Javascript i AJAX :: Pokretni meni u Java Scriptu - zasto ne radi - hitno

[ Pregleda: 4024 | Odgovora: 6 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

midus
Miljan Jeremic
Knjazevac

Član broj: 43445
Poruke: 42
*.bankerinter.net.



Profil

icon Pokretni meni u Java Scriptu - zasto ne radi - hitno03.02.2005. u 22:37 - pre 232 meseci
Evo kod koji imam za ovaj pokretni meni ali ne daje zeljeni rezultat tj. taj meni se uopste i ne vidi.

[mod (noviKorisnik) - kod prebačen u attach: http://www.elitesecurity.org/poruka/fajluzporuku/604625 ]
MGJ
Prikačeni fajlovi
 
Odgovor na temu

noviKorisnik
Dejan Katašić
Novi Sad

Član broj: 13216
Poruke: 4533
*.dialup.neobee.net.

Sajt: www.novikorisnik.net


+5 Profil

icon Re: Pokretni meni u Java Scriptu - zasto ne radi - hitno03.02.2005. u 23:32 - pre 232 meseci
Evo, malo sam očistio pa se prikazuje. Ostala je još jedna greška u Firefoxu

Error: document.layers has no properties
Source File: file:///c:/pada.html
Line: 95
Prikačeni fajlovi
 
Odgovor na temu

midus
Miljan Jeremic
Knjazevac

Član broj: 43445
Poruke: 42
*.ptt.yu.



Profil

icon Re: Pokretni meni u Java Scriptu - zasto ne radi - hitno04.02.2005. u 07:27 - pre 232 meseci
Hvala, pre svega na brzom odgovoru, ali ja i dalje ne vidim taj crveni pokretni meni sa leve strane. Otvaram fajl s IE i nema nista a kad ga otvorim sa Mozillom onda je u tom poljugde treba da dodje pokretni meni vidi samo jedna crta i to je sve.
Cak sam koristio i preview iz Dreamviewer-a i opet isto jer mi preview otvara Mozillu.

Neznam zasto mi ovo pravi problem?

Jel se vidi kod tebe meni? I da li ispisuje ovee linkove?
MGJ
 
Odgovor na temu

noviKorisnik
Dejan Katašić
Novi Sad

Član broj: 13216
Poruke: 4533
194.247.222.*

Sajt: www.novikorisnik.net


+5 Profil

icon Re: Pokretni meni u Java Scriptu - zasto ne radi - hitno04.02.2005. u 10:02 - pre 232 meseci
Uz prethodnu poruku sam okačio malo izmenjeni fajl. Ništa specijalno, ali se prikazuje neki meni.

Pogledaj odmah ispod poruke - postoji traka gde ima sličica spajalica i pored nje link za skidanje fajla.
 
Odgovor na temu

midus
Miljan Jeremic
Knjazevac

Član broj: 43445
Poruke: 42
*.ptt.yu.



Profil

icon Re: Pokretni meni u Java Scriptu - zasto ne radi - hitno04.02.2005. u 13:11 - pre 232 meseci
Dejane, ne znam kojim ga navigatorom otvaras, kad ga otvaram sa IE nema nista sa leve strane i ne vidi se, a kad ga pokrenem sa Mozillom onda se vidi kao jedna crtica. Vise ne znam ni da li razumem cemu ce da sluzi?

Da li treba da imam jos jednu stranicu koja ce da poziva tu stranicu naknadno?

Odgovori mi malo opsirnije ako razumes cemu ovo sve sluzi, mada je problem prost i ne znam zasto me uopste i zeza.

Fajl koji se zove pada.htm sam nasao odmah pre nego sto si poslao drugi mail.

MGJ
 
Odgovor na temu

noviKorisnik
Dejan Katašić
Novi Sad

Član broj: 13216
Poruke: 4533
194.247.222.*

Sajt: www.novikorisnik.net


+5 Profil

icon Re: Pokretni meni u Java Scriptu - zasto ne radi - hitno04.02.2005. u 13:56 - pre 232 meseci
http://www.elitesecurity.org/poruka/fajluzporuku/604746

nije isto što i

http://www.elitesecurity.org/poruka/fajluzporuku/604625

iako se oba zovu pada.html. Razlika je mala, ali dovoljna da se primeti neka razlika u prikazu.

Ovaj drugi link nalazi se ispod tvoje početne poruke, što sam okačio kod koji si ostavio (jednostavno, da bi stranica bila preglednija). A prvi link je izmenjeni fajl koji sam zakačio za svoj odgovor. Pogledaj još jednom, videćeš da postoji razlika - pa javi onda šta je dalje potrebno...
 
Odgovor na temu

midus
Miljan Jeremic
Knjazevac

Član broj: 43445
Poruke: 42
*.smin.sezampro.yu.



Profil

icon Re: Pokretni meni u Java Scriptu - zasto ne radi - hitno04.02.2005. u 14:26 - pre 232 meseci
Hvala Deki na pomoci, moguce da sam skinuo pogresan fajl pa sam se zato cudio kakva je izmena vrsena.

To je to za sada.

Zatvorili smo ovu temu !!!!

Hvala jos jednom..

Miljan

MGJ
 
Odgovor na temu

[es] :: Javascript i AJAX :: Pokretni meni u Java Scriptu - zasto ne radi - hitno

[ Pregleda: 4024 | Odgovora: 6 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.