Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Kako da kad kliknem na sliku da se druga slika zameni sa nekom trecom ? ALI kliknem ne iznad nje

[es] :: Javascript i AJAX :: Kako da kad kliknem na sliku da se druga slika zameni sa nekom trecom ? ALI kliknem ne iznad nje

[ Pregleda: 3312 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

[nq]

Član broj: 31959
Poruke: 221
*.dialup.neobee.net.



Profil

icon Kako da kad kliknem na sliku da se druga slika zameni sa nekom trecom ? ALI kliknem ne iznad nje11.01.2005. u 21:26 - pre 234 meseci
Kako da kad kliknem na sliku da se druga slika zameni sa nekom trecom ? ALI kliknem ne iznad nje

nadam se da ste me razumeli. :)

evo primer to je to ali uraceno na moj pocetnicki nacin :)))))))) ja sam koristio swap image ali to je dial up mnogo sporo i ne efikasno, a sto da ne i glupo.

http://www.nqstudio.co.yu/index2.htm

poz
 
Odgovor na temu

[nq]

Član broj: 31959
Poruke: 221
*.dialup.neobee.net.



Profil

icon Re: Kako da kad kliknem na sliku da se druga slika zameni sa nekom trecom ? ALI kliknem ne iznad nje11.01.2005. u 21:29 - pre 234 meseci
morao sam da prokomentaris.

da kad se slike ucitaju, da ta moja pocetnicka varijanta FENOMENALNO funkcionise u firefox ........... za razliku od IE , ok a zasto?

( osim toga sto FF RULA ! )
 
Odgovor na temu

KnightOfDoom
Otpusten.
Beograd

Član broj: 27310
Poruke: 497
*.ybc.bg.vline.verat.net.



+1 Profil

icon Re: Kako da kad kliknem na sliku da se druga slika zameni sa nekom trecom ? ALI kliknem ne iznad nje20.01.2005. u 00:41 - pre 234 meseci
The requested URL /index2.htm was not found on this server.

(osim toga, nista te nisam razumeo)
..:: MUZICKI-FORUM ::..
All Glory to The Hypnotoad !
 
Odgovor na temu

[nq]

Član broj: 31959
Poruke: 221
*.120.eunet.yu.



Profil

icon Re: Kako da kad kliknem na sliku da se druga slika zameni sa nekom trecom ? ALI kliknem ne iznad nje24.01.2005. u 22:14 - pre 234 meseci
@KnightOfDoom

hm, link vise nije aktivan sad je na root -u : http://www.nqstudio.co.yu/

Videces dve male slike, kad si iznad njih menja se velika slika ( opis usluge )

E sad ja bih to isto samo sa kliktanjem na sliku a ne prelazenjem preko nje.

nadam se da je sad jasnije. Ako nije pojasnicu.

hvala. :)

poz
 
Odgovor na temu

[es] :: Javascript i AJAX :: Kako da kad kliknem na sliku da se druga slika zameni sa nekom trecom ? ALI kliknem ne iznad nje

[ Pregleda: 3312 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.