Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Pocetnik hoce da postane IT profesionalac - DIPLOMSKI-Fizicki Sloj

[es] :: Vodič za učenje :: Seminarski radovi :: Pocetnik hoce da postane IT profesionalac - DIPLOMSKI-Fizicki Sloj

[ Pregleda: 4316 | Odgovora: 5 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Robinzon Kruso

Član broj: 41475
Poruke: 191
*.omik.org.



Profil

icon Pocetnik hoce da postane IT profesionalac - DIPLOMSKI-Fizicki Sloj17.12.2004. u 14:17 - pre 235 meseci
Zdravo svim IT profesionalcima i amaterima iz oblasti mreza...

Stigao sam do diplomskog na Elektronskom fakultetu i dobio temu RACUNARSKE MREZE - FIZICKI SLOJE...

Imam nesto literature, tragao sam dosta po netu i nasao dosta toga ali opet nisam zadovoljan i mislim da ima jos dosta toga... Molim ljude iz ove oblasti da mi predloze adrese gde mogu da nadjem nesto vise i detaljnije o ovoj oblasti a narocito o slojevima tj. FIZICKOM SLOJU narocito...

Unapred se zahvaljujem...

POZDRAV


 
Odgovor na temu

sallle
Sasa Ninkovic
GTECH
Beograd

Član broj: 146
Poruke: 480
*.rcub.bg.ac.yu.

ICQ: 20785904


+4 Profil

icon Re: Pocetnik hoce da postane IT profesionalac - DIPLOMSKI-Fizicki Sloj19.12.2004. u 13:57 - pre 235 meseci
si probo rfc? (idi na google, ukucaj : rfc physical layer ), ili kako se vec pise fizikl, i trebalo bi da ti izbaci RFC-ove koji obradjuju taj sloj...
 
Odgovor na temu

markom
Marko Milivojević
Network Engineer
Google
Mountain View

Član broj: 18427
Poruke: 4227
*.singidunum.net.

Sajt: https://markom.rs


+16 Profil

icon Re: Pocetnik hoce da postane IT profesionalac - DIPLOMSKI-Fizicki Sloj19.12.2004. u 14:12 - pre 235 meseci
Ne verujem da će naći ijedan RFC koji se time bavi. To su uglavnom IEEE, ANSI, ITU i slični standardi, nemaju puno veze sa IETF-om.

Inače, dobro je pitanje. Ja sam toga dosta viđao razbacanog po raznoj literaturi, ali nisam našao (niti tražio, ako ćemo pravo) knjigu koja bi bila nešto kao referenca za različite fizičke standarde u mrežama. Ako nađeš nešto, napiši ovde - ima nas još zainteresovanih.

Marko.
 
Odgovor na temu

aleksandaraleksandar
aleksandar
[earth].[europe]

Član broj: 13175
Poruke: 2895
*.com
Via: [es] mailing liste

Sajt: aleksandaraleksandar.blog..


+6 Profil

icon Re: Pocetnik hoce da postane IT profesionalac - DIPLOMSKI-Fizicki Sloj19.12.2004. u 14:21 - pre 235 meseci
ne zaboravi:
http://scholar.google.com/scho...p;lr=&q=rfc+physical+layer :)
 
Odgovor na temu

aleksandaraleksandar
aleksandar
[earth].[europe]

Član broj: 13175
Poruke: 2895
*.nat-pool.bgd.sbb.co.yu.

Sajt: aleksandaraleksandar.blog..


+6 Profil

icon Re: Pocetnik hoce da postane IT profesionalac - DIPLOMSKI-Fizicki Sloj19.12.2004. u 15:28 - pre 235 meseci
sad se setih, evo ti neke sugestije na http://www.google.com/webhp?complete=1&hl=en i pogledaj sliku uz ovu poruku
Prikačeni fajlovi
 
Odgovor na temu

Gojko Vujovic
Amsterdam, NL

Administrator
Član broj: 1
Poruke: 13651



+165 Profil

icon Re: Pocetnik hoce da postane IT profesionalac - DIPLOMSKI-Fizicki Sloj19.12.2004. u 15:57 - pre 235 meseci
Nemoj da tražiš tako uopšteno, nisu sjajni rezultati na guglu.

Bolje kreneš redom - "optical networks", pa vidiš šta ima. I tako sve što je nabrojano pod osi layer 1, ili po kojoj podeli te već zanima "fizički sloj".
 
Odgovor na temu

[es] :: Vodič za učenje :: Seminarski radovi :: Pocetnik hoce da postane IT profesionalac - DIPLOMSKI-Fizicki Sloj

[ Pregleda: 4316 | Odgovora: 5 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.