Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Koji program za gledanje ram,rm i ra video formata pored Real Playera??

[es] :: Windows aplikacije :: Koji program za gledanje ram,rm i ra video formata pored Real Playera??

[ Pregleda: 3626 | Odgovora: 7 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

tehnolog
Zeljko Trifkovic

Član broj: 14190
Poruke: 226
*.bih.net.ba.



Profil

icon Koji program za gledanje ram,rm i ra video formata pored Real Playera??26.10.2004. u 16:51 - pre 237 meseci

Probao sam ovaj najnoviji Real Player One i nikako nisam zadovoljan sa njim jjer je jako bugovit i podize dosta sistema sa sobom u msconfig-u.Jedan od njih je RAdmin koji sprecava gaseje racunara tako da prvom moram ici na end process pa onda ce se racunar ugasiti tako da sam ga brzo uninstalirao.Pored njega sam probao i UltraPlayer koji je ocito samo skoljka jer cim sam obrisao Real Player ovaj nije mogao pustati ram,rm i ra formate iako je deklarirano da moze.Mene sad zanima koji alternativni player predlazete da nije nesto velik za moju dial-up konekciju??
 
Odgovor na temu

mitar1982

Član broj: 17439
Poruke: 1042
*.ptt.yu.



+2 Profil

icon Re: Koji program za gledanje ram,rm i ra video formata pored Real Playera??26.10.2004. u 17:23 - pre 237 meseci
Ja koristim Media Player Classic (nije windowsow stari mplayer.exe). Imam instaliran k-lite mega codec pack koji sadrži i real media kodeke.
Poseti http://www.free-codecs.com/download/Real_Alternative.htm , nadam se da će pomoći.
Pozdrav!
 
Odgovor na temu

Corey

Član broj: 20462
Poruke: 3246
*.bitsyu.net.



+3 Profil

icon Re: Koji program za gledanje ram,rm i ra video formata pored Real Playera??26.10.2004. u 20:25 - pre 237 meseci
Najbolji je MV2Player.Nema ni MB a toliko je odlican da posle prvog koriscenja i bacenog pogleda na opcije ostajem na njemu zauvek.Takodje ako pustas neki fajl a nemas odgovoarajuci codec on te obavestava koji codec ne neophodan za gledanje filma i daje ti link odakle moze da ga skines,takodje ima i dosta poruka ako ti neki video nije u radu pa ti daje link ka programima koji to resavaju.
MV2Player
 
Odgovor na temu

m4rk0
Marko Vasic
dipl. ecc.
Majur

Član broj: 25075
Poruke: 1740
*.teleportgroup.net.

Sajt: www.tutoriali.org


+2 Profil

icon Re: Koji program za gledanje ram,rm i ra video formata pored Real Playera??26.10.2004. u 22:29 - pre 237 meseci
@Corey
Pogledaj ako te ne mrzi koja ti je verzija MV2 player-a jer sam ja imao neku stariju verziju koja je rasturala koliko je brza,a meni djavo nije dao mira pa sam skidao kao neku novu verziju a ono s***** zesce...
 
Odgovor na temu

stil

Član broj: 4832
Poruke: 2066



+419 Profil

icon Re: Koji program za gledanje ram,rm i ra video formata pored Real Playera??27.10.2004. u 11:02 - pre 237 meseci
Evo baš sam probao ovaj MV2Player i za sada nije loš.

Pozdrav.
 
Odgovor na temu

Corey

Član broj: 20462
Poruke: 3246
*.bitsyu.net.



+3 Profil

icon Re: Koji program za gledanje ram,rm i ra video formata pored Real Playera??27.10.2004. u 20:16 - pre 237 meseci
MV2Player 0.7.0 RC2.Mislim da je to poslednja kada sam zadnji put gledao.Koju ti imas?
Citat:
m4rk0: @Corey
Pogledaj ako te ne mrzi koja ti je verzija MV2 player-a jer sam ja imao neku stariju verziju koja je rasturala koliko je brza,a meni djavo nije dao mira pa sam skidao kao neku novu verziju a ono s***** zesce...
 
Odgovor na temu

m4rk0
Marko Vasic
dipl. ecc.
Majur

Član broj: 25075
Poruke: 1740
*.teleportgroup.net.

Sajt: www.tutoriali.org


+2 Profil

icon Re: Koji program za gledanje ram,rm i ra video formata pored Real Playera??27.10.2004. u 21:48 - pre 237 meseci
@Corey
Imam kao i ti samo sto jos pise beta pa verovatno je zbog toga spora.Kakva je tvoja verzija koju si instalirao po pitanju brzine..
 
Odgovor na temu

Corey

Član broj: 20462
Poruke: 3246
*.bitsyu.net.



+3 Profil

icon Re: Koji program za gledanje ram,rm i ra video formata pored Real Playera??28.10.2004. u 09:22 - pre 237 meseci
Moja nije beta.Idi na njihov sajt i skini najnoviju.Tu ja koristim.Odlicna je!
 
Odgovor na temu

[es] :: Windows aplikacije :: Koji program za gledanje ram,rm i ra video formata pored Real Playera??

[ Pregleda: 3626 | Odgovora: 7 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.