Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Program za editovanja mpg, bez prebaciavanja u drugi format i gubitka na kvalitetu?

[es] :: Video kompresija :: Program za editovanja mpg, bez prebaciavanja u drugi format i gubitka na kvalitetu?

[ Pregleda: 5517 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

losthero
Sasa Paunovic
Pozarevac

Član broj: 25612
Poruke: 335
*.ptt.yu



Profil

icon Program za editovanja mpg, bez prebaciavanja u drugi format i gubitka na kvalitetu?30.09.2004. u 20:24 - pre 237 meseci
Cao ljudi,
malo sam nov u ovoj bajci o obradi video materijala, pa me interesuju par stvari:
Ja sa Sky Star2 kartice snimam sve emisije u mpg i pakujem takve fajlove na DVD, ali me interesuje koji program je najbolji za editovanje takvih fajlova.Tachnije hteo bih da iz tih fajlova isechem reklame i napravim kopiju tako editovanog fajla, bez ikakvog gubitka na kvalitetu. Vidim da svi prebacuju mpg u avi, ali ne vidim razlog za to.Cena DVD-a je smesna, tako da nema potrebe da stedimo na kvalitetu.
Radio sam sve do sada u Video ReDo-u i dobro je radio, sve dok nije istekla registracija 21. dana.
Ima li neko crack za Video ReDo?
Pokusao sam u Adobe Premiere-u, ali mi se pored neke registracije mpg na netu javlja jos jedan problem (usput kako to da se registrujem?): kada editujem snimljeni materijal u Premiere-u kada idem na Save As ponudi mi milion video i audio formata. Koji da odaberem a da ne gubim na kvalitetu (ako moze da ostane identican format, kao i original) jer mi ne treba nikakva usteda n u zapremini fajla?

Unapred zahvalan
 
Odgovor na temu

vukx
Vuk Vukmirovic
Novi Sad

Član broj: 12535
Poruke: 245
*.nat-pool.nsad.sbb.co.yu

Sajt: vukx.users.sbb.rs


Profil

icon Re: Program za editovanja mpg, bez prebaciavanja u drugi format i gubitka na kvalitetu?01.10.2004. u 08:05 - pre 237 meseci
Odaberi da se registrujes preko interneta (naravno moras biti konektovan) i izacice ti stranica sa sifrom.
U ovoj temi ces naci ostele odgovore
http://www.elitesecurity.org/tema/34100
 
Odgovor na temu

risk
Srdjan Rosic
moj radni sto / freelancing
Dublin, Ireland

Član broj: 5723
Poruke: 278
*.vdial.verat.net

Jabber: srdjan.rosic@gmail.com
ICQ: 92276228
Sajt: www.sietf.org


+2 Profil

icon Re: Program za editovanja mpg, bez prebaciavanja u drugi format i gubitka na kvalitetu?01.10.2004. u 10:04 - pre 237 meseci
imam neki mpeg2Schnitt [probaj negde neki space da ubacis]. Jedino sto trebam da ih demultiplexiram pre toga sa dvd2avi (ja koristim dvd2avidg, iako nisam siguran tacno sto, bese neki bug u ovom obicnom)
 
Odgovor na temu

fangio

Član broj: 5557
Poruke: 295
*.adsl.highway.telekom.at

Jabber: fangio@elitesecurity.org


Profil

icon Re: Program za editovanja mpg, bez prebaciavanja u drugi format i gubitka na kvalitetu?01.10.2004. u 15:59 - pre 237 meseci
tmpgenc DVD author .. ili tmpgenc Xpress ... rade lepo
ajde bree!
 
Odgovor na temu

foxzr
Tihomir Grujic
Zrenjanin

Član broj: 17520
Poruke: 134
*.zrlocal.net.

ICQ: 49604900


+1 Profil

icon Re: Program za editovanja mpg, bez prebaciavanja u drugi format i gubitka na kvalitetu?15.10.2004. u 23:26 - pre 236 meseci
Womble MPEG Video Wizard 2003 radi sve sto ti treba...


CU
Ako ne znam kako, ja procitam uputstvo!
 
Odgovor na temu

[es] :: Video kompresija :: Program za editovanja mpg, bez prebaciavanja u drugi format i gubitka na kvalitetu?

[ Pregleda: 5517 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.