Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Problem sa file split size pri snimanju programa sa tv a karticom

[es] :: Windows drajveri :: Problem sa file split size pri snimanju programa sa tv a karticom

[ Pregleda: 2153 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

ilija_zikic
Beograd

Član broj: 33677
Poruke: 5
*.vdial.verat.net



Profil

icon Problem sa file split size pri snimanju programa sa tv a karticom07.09.2004. u 20:29 - pre 238 meseci
Cao svima.Bas kao sto sam i u samom naslovu naveo kada snimam program sa tv-a preko tv kartice(Mpeg TV Station /PCI)sve je ok ali me muci to sto u podesavanju za snimanje ne mogu da povecam velicine fajla koji ce biti snimljen tj,nemogu da povecam file split size vise od 4063i pa mi recimo kada snimam neki film od 2 sata on isece istog na dva do tri dela.Da li neko moze da pomogne kako da prevazidjem ovo jel mi to posle smeta kada encodiram mpeg-2 u divx.dobijem divx iz nekoliko delova sto je apsolutno bezveze.hvala unapred!
 
Odgovor na temu

zima

Član broj: 36996
Poruke: 30
*.nat-pool.bgd.sbb.co.yu.



Profil

icon Re: Problem sa file split size pri snimanju programa sa tv a karticom13.10.2004. u 19:55 - pre 236 meseci
Ilija, nemam tu tv karticu, ja svojom mogu da snimam fajlove proizvoljne velicine, ali ako ti je jedini problem sto ces kao rezultat imati vise fajlova, zar ne mozes da ih spojis? Ne znam tacno imena, ali znam da postoje jednostavni programi koji to efikasno rade. Ukucaj "video joiner" ili nesto slicno u google pa vidi...
 
Odgovor na temu

[es] :: Windows drajveri :: Problem sa file split size pri snimanju programa sa tv a karticom

[ Pregleda: 2153 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.