Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Potrebna preporuka za literaturu o Pascalu i Delphiu ali bas za apsolutnog pocetnika

[es] :: Vodič za učenje :: Potrebna preporuka za literaturu o Pascalu i Delphiu ali bas za apsolutnog pocetnika

[ Pregleda: 1828 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

ilija_zikic
Beograd

Član broj: 33677
Poruke: 5
*.vdial.verat.net



Profil

icon Potrebna preporuka za literaturu o Pascalu i Delphiu ali bas za apsolutnog pocetnika07.09.2004. u 14:29 - pre 238 meseci
Cao svima!U srednjoj sam skoli (gimn.Sveti Sava) i cetvrta sam godina.Prethodnih godina smo se bas kao i saostalim predmetima pretezno zajebavali i nista nismo radili.U pitanju je informatika za drustveni smer i sada nam je dosao neki lik koji trazi znanje pa nas je malo procesljao kako znamo pascal ono bas osnovno i video da nemamo blage veze a trebamo da radimo "delfi" pa sam se malo usrao posto je malo gadan lik i hteo bih da zamolim one koji mogu da mi pomognu da mi kazu sa kog sajta ali na srpskom mogu da skinem neku knjigu zapis ili da kupim pravu knjigu i da krenem da ucim ali bas od samog pocetka posto kao sto sam vec prethodno napomenuo nemam blage veze sa ovim.Ljudi pomagajte kako znate i umete!Unapred zahvalan!
 
Odgovor na temu

[es] :: Vodič za učenje :: Potrebna preporuka za literaturu o Pascalu i Delphiu ali bas za apsolutnog pocetnika

[ Pregleda: 1828 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.