Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Problem sa WindowsXP Pro SP1 podesavanjima - mozda duhovi?

[es] :: Windows desktop :: Problem sa WindowsXP Pro SP1 podesavanjima - mozda duhovi?

[ Pregleda: 4162 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Nabukodonosor
Marjan Bažalac
Kraljevo

Član broj: 17066
Poruke: 6463
*.net.yu

Jabber: nabukodonosor@elite.....
ICQ: 235843000
Sajt: https://www.toolsify.com


+565 Profil

icon Problem sa WindowsXP Pro SP1 podesavanjima - mozda duhovi?29.08.2004. u 00:26 - pre 239 meseci
Ovako. Imam jedno pitanje. Jel moze neki program, programcic ili neka slicna zajebancija da vraca podesavanja na default? Da malo pojasnim, skoro sam formatirao disk jer me izludjivao problem, da kada podesim npr. izgled Control Panela kako ja hocu, on stoji tako do reseta i posle se vrati na nesto drugo. Ne uvek isto. Slicno i sa QuickLaunch ikonicama. Ja izbrisem neku, ona se pojavi ponovo. Skenirano na viruse, i nista. Onda sam formatirao disk. Sta se sada desava. Neke sitnice. Npr. podesim u ProjectIGI programu za tilovanje velicinu i boju titla i jos neke sitnice i vidim danas da se vratilo na default. Ili, koristim program TweakUI for XP i podesim npr. da je iskljucen Autoplay za diskove. Malopre ubacim disk i radi autoplay. Ja u TweakUI i vidim da se vratilo na default. To i jos nekoliko opcija. Ne sve. Koristim to programce odavno i nikada mi se to nije dogadjalo. Sta se bre desava?
Have you ever had a dream that you were so sure was real? What if you were unable to wake from
that dream? How would you know the difference between the dream world...and the real world?

www.toolsify.com
 
Odgovor na temu

reiser

Član broj: 7895
Poruke: 2314



+102 Profil

icon Re: Problem sa WindowsXP Pro SP1 podesavanjima - mozda duhovi?29.08.2004. u 00:28 - pre 239 meseci
Pa probaj da instaliras sistem sa nekog drugog CD-a...
 
Odgovor na temu

Nabukodonosor
Marjan Bažalac
Kraljevo

Član broj: 17066
Poruke: 6463
62.108.101.*

Jabber: nabukodonosor@elite.....
ICQ: 235843000
Sajt: https://www.toolsify.com


+565 Profil

icon Re: Problem sa WindowsXP Pro SP1 podesavanjima - mozda duhovi?29.08.2004. u 02:06 - pre 239 meseci
Pa ovaj XP koristim od pamtiveka. Nije mu valjda istekao rok upotrebe?
Have you ever had a dream that you were so sure was real? What if you were unable to wake from
that dream? How would you know the difference between the dream world...and the real world?

www.toolsify.com
 
Odgovor na temu

reiser

Član broj: 7895
Poruke: 2314



+102 Profil

icon Re: Problem sa WindowsXP Pro SP1 podesavanjima - mozda duhovi?29.08.2004. u 03:35 - pre 239 meseci
Ne znam...
Vidi koje si programe skoro instalirao, mozda neki od njih pravi probleme...
 
Odgovor na temu

Nabukodonosor
Marjan Bažalac
Kraljevo

Član broj: 17066
Poruke: 6463
62.108.101.*

Jabber: nabukodonosor@elite.....
ICQ: 235843000
Sajt: https://www.toolsify.com


+565 Profil

icon Re: Problem sa WindowsXP Pro SP1 podesavanjima - mozda duhovi?29.08.2004. u 19:58 - pre 239 meseci
Najgore od svega je da su to sve standardni programi koje uvek koristim. Da poludi covek.
Have you ever had a dream that you were so sure was real? What if you were unable to wake from
that dream? How would you know the difference between the dream world...and the real world?

www.toolsify.com
 
Odgovor na temu

[es] :: Windows desktop :: Problem sa WindowsXP Pro SP1 podesavanjima - mozda duhovi?

[ Pregleda: 4162 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.