Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

themabilne aplikacije i plugini, i da li je to potrebno

[es] :: Linux :: themabilne aplikacije i plugini, i da li je to potrebno

[ Pregleda: 2348 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

zi::
Igor Marinović
Manufaktura doo Internet inženjering
Palić

Član broj: 18090
Poruke: 642
212.200.52.*

ICQ: 7715569
Sajt: www.marinowski.com


Profil

icon themabilne aplikacije i plugini, i da li je to potrebno16.08.2004. u 18:51 - pre 239 meseci
Evo, pokušavam da se odviknem od aplikacija koje se vrte u terminalu. Koristiću i dalje aumix, centericq, mutt, naravno, ali hajde da damo šansu GUI.

Da li volite aplikacije koje mogu jako da se promene? pod pojmom jako smatram mogućnost promene oblika aplikacije, i primene plugina.

Ima raznih pristupa. Kopete, odličan messanger ne dopušta teme. Dovoljna mu je KDE integracija. xmms dopušta teme, ali ne dopušta promene oblika.

thunderbird, firefox imaju fantastične pluginove, i par odličnih tema

Da li koristite takve aplikacije, ako da, koje, šta preporučujete? Naročito me interesuju messangeri, terminali, mp3 playeri (koji obično vrte mplayer i mpg321 kao engine)

u drugim operativnim sistemima je izgleda ovo prilično važno, bacio sam danas pogled na trillian, messanger na windowsu, nema šta nema.
 
Odgovor na temu

impaque
Ivan Savčić
YUnet International
Beograd, Zvezdara

Član broj: 717
Poruke: 939
*.nat-pool.bgd.sbb.co.yu

ICQ: 27215173
Sajt: www.imped.net


Profil

icon Re: themabilne aplikacije i plugini, i da li je to potrebno17.08.2004. u 10:33 - pre 239 meseci
Modularnost i skinning, što da ne? Dok ne usporava rad programa i dok ne jede RAM, za to sam. Znači, opciona jaka promena je sasvim okej.
 
Odgovor na temu

Dejan Lozanovic
Dejan Lozanovic
Beograd

Član broj: 691
Poruke: 2325
*.vdial.verat.net

Jabber: null@elitesecurity.org
Sajt: speedy-order.com


+75 Profil

icon Re: themabilne aplikacije i plugini, i da li je to potrebno17.08.2004. u 23:36 - pre 239 meseci
Ne znam za vas ljudi ali ja programe gledam po funkcionalnosti a ne po lepim skinovima. tipa xmms kada mu dam da mi pusti listu pesama ja minimuzujem i ne gledam ga ni malo, ista stvar je i sa mplayerom itd...
 
Odgovor na temu

[es] :: Linux :: themabilne aplikacije i plugini, i da li je to potrebno

[ Pregleda: 2348 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.