Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Autorun ne radi- nisam amater, probao sam sve sto je pisalo u prijasnjim temama ali ne radi!!!

[es] :: Windows desktop :: Autorun ne radi- nisam amater, probao sam sve sto je pisalo u prijasnjim temama ali ne radi!!!

[ Pregleda: 4763 | Odgovora: 8 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Kreso-zg

Član broj: 29033
Poruke: 24
*.cmu.carnet.hr



Profil

icon Autorun ne radi- nisam amater, probao sam sve sto je pisalo u prijasnjim temama ali ne radi!!!19.07.2004. u 22:31 - pre 240 meseci
Ovako stvari stoje........

Imam Dvd-rom od Lg-a i Cd/rw uredjaj od Sony-a. Problem je taj sto niti na jednom ne radi autorun. Imam instalirane Xp-Home sa Sp1. Prije mjesec dana kad sam instalirao Windowse Autorun je normalno radio, ali prije tjedan dana je bez razloga prestao raditi. Probao sam razne opcije, i po registry-ju sam namjestao sve na ON, ali nema rezultata. Zanima me ima li neki program ili 100% ucinkovit nacin koji bi rjesio ovaj problem.

Hvala
 
Odgovor na temu

BeastMaster
Dragan Mitic
Krusevac

Član broj: 4666
Poruke: 1561
*.air.tehnicom.net

ICQ: 22756094


Profil

icon Re: Autorun ne radi- nisam amater, probao sam sve sto je pisalo u prijasnjim temama ali ne radi!!!19.07.2004. u 23:14 - pre 240 meseci
Probaj :
start-->run-->gpedit.msc ENTER

zatim User configuration --> Administrative Templemates --> System

Zatim sa desne strane pronađi stavku Turn off Autoplay i promeni vrednost na Disabled.

Pozdrav.
 
Odgovor na temu

Kreso-zg

Član broj: 29033
Poruke: 24
*.cmu.carnet.hr



Profil

icon Re: Autorun ne radi- nisam amater, probao sam sve sto je pisalo u prijasnjim temama ali ne radi!!!20.07.2004. u 19:50 - pre 240 meseci
E i to sam isprobao, ali ne radi. Kad upisem to qpedit.msc, kaze mi dragi Xp da to ne postoji, da upisem novi naziv, znate valjda onu poruku. Ima li neko rjesenje....?
 
Odgovor na temu

Vranac
Vranac Srdjan
Software developer
Novi Sad, Vojvodina

Član broj: 3493
Poruke: 353
*.panline.net

Jabber: vranac@elitesecurity.org
ICQ: 64150005
Sajt: www.linkedin.com/in/vrana..


+1 Profil

icon Re: Autorun ne radi- nisam amater, probao sam sve sto je pisalo u prijasnjim temama ali ne radi!!!20.07.2004. u 20:12 - pre 240 meseci
Gpedit.msc ne qpedit.msc
Idle mind is the devils playground, in my case it turned out to be an amusement park.

Sustina problema ove zemlje:
Legeonar_: Sto pre treba da shvatite da je EU propast i da se tamo mora raditi,a ne samo biti zaposlen.
http://www.elitemadzone.org/p1864861

Nobody Remains Virgin, Life Fucks Everyone
 
Odgovor na temu

Binary Mind
11040

Član broj: 28245
Poruke: 13289
*.yubc.net



+3779 Profil

icon Re: Autorun ne radi- nisam amater, probao sam sve sto je pisalo u prijasnjim temama ali ne radi!!!20.07.2004. u 23:26 - pre 240 meseci
gpedit.msc ne postoji u Windows XP Home. Postoji samo u pro verziji. BTW sasvim je sve jedno da li se napise Gpedit.msc ili gpedit.msc. Moj predlog je da skines neki tweaker za Windows XP poput Customizer XP i da tamo ponovo probas da osposobis autorun. Ja inace autorun mrzim i cim instaliram XP odmah ga iskljucim.
 
Odgovor na temu

Vranac
Vranac Srdjan
Software developer
Novi Sad, Vojvodina

Član broj: 3493
Poruke: 353
*.net
Via: [es] mailing liste

Jabber: vranac@elitesecurity.org
ICQ: 64150005
Sajt: www.linkedin.com/in/vrana..


+1 Profil

icon Re: Autorun ne radi- nisam amater, probao sam sve sto je pisalo u prijasnjim temama ali ne radi!!!21.07.2004. u 00:01 - pre 240 meseci
Ama decko je bio napisao qpedit.msc umesto gpedit.msc u postu pa reko da
naglasim G
Idle mind is the devils playground, in my case it turned out to be an amusement park.

Sustina problema ove zemlje:
Legeonar_: Sto pre treba da shvatite da je EU propast i da se tamo mora raditi,a ne samo biti zaposlen.
http://www.elitemadzone.org/p1864861

Nobody Remains Virgin, Life Fucks Everyone
 
Odgovor na temu

Binary Mind
11040

Član broj: 28245
Poruke: 13289
*.yubc.net



+3779 Profil

icon Re: Autorun ne radi- nisam amater, probao sam sve sto je pisalo u prijasnjim temama ali ne radi!!!21.07.2004. u 00:08 - pre 240 meseci
A vidi stvarno. Moja greska. Izvinjavam se. Ali sve jedno gpedit ne postoji u Windows XP Home.
 
Odgovor na temu

Kreso-zg

Član broj: 29033
Poruke: 24
*.cmu.carnet.hr



Profil

icon Re: Autorun ne radi- nisam amater, probao sam sve sto je pisalo u prijasnjim temama ali ne radi!!!28.07.2004. u 20:24 - pre 240 meseci
Skinuo sam taj program i u njemu mi je opcija autorun bila uključena. Autorun mi i dalje ne radi. DAJTE MI NEKO RJEŠENJE, MOLIM VAS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Odgovor na temu

Binary Mind
11040

Član broj: 28245
Poruke: 13289
*.yubc.net



+3779 Profil

icon Re: Autorun ne radi- nisam amater, probao sam sve sto je pisalo u prijasnjim temama ali ne radi!!!29.07.2004. u 08:06 - pre 240 meseci
Hajde opusti se. Ja ne koristiom autorun jer me nervira a pored toga imam instaliran VM Ware Workstation koji vileni kad imam autorun ukljucen. Ako ti je bas toliko potreban ili probaj da popravis XP pomocu nekih od naprednih opcija (ASR, Recovery Console ili System Restore) koje u njemu postoje ili ponovo instaliraj isti. Registry je jos jedna opcija ali ne verujem da ce da radi posto Windows tweakeri i rade tako sto ubacuju hackovane upise u registry.
 
Odgovor na temu

[es] :: Windows desktop :: Autorun ne radi- nisam amater, probao sam sve sto je pisalo u prijasnjim temama ali ne radi!!!

[ Pregleda: 4763 | Odgovora: 8 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.