Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Potrebna veza/pomoc 064 da saznam podatke broja koji mi uznemirava prijateljicu

[es] :: Mreže i novosti :: MTS - korisnički servis :: Potrebna veza/pomoc 064 da saznam podatke broja koji mi uznemirava prijateljicu

Strane: 1 2

[ Pregleda: 20238 | Odgovora: 26 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

SPAVAC
Sombor/Novi Sad

Član broj: 1329
Poruke: 63
*.ptt.yu

ICQ: 96372028


Profil

icon Potrebna veza/pomoc 064 da saznam podatke broja koji mi uznemirava prijateljicu18.06.2004. u 00:09 - pre 241 meseci
dakle lik sa odredjenog postpaid broja salje poruke i predstavlja se kao ja i time mi pravi nervozu. potrebno mi je ako neko moze da mi sazna podatke o tom broju...
hvala unapred...
mozete me kontaktirati privatnom porukom ili na [email protected]
pozdrav...
 
Odgovor na temu

velkod
Veljko Davidovic
Beograd

Član broj: 13689
Poruke: 251
195.252.87.*



Profil

icon Re: Potrebna veza/pomoc 064 da saznam podatke broja koji mi uznemirava prijateljicu18.06.2004. u 03:13 - pre 241 meseci
Ako znas taj postpaid broj mislim da nije nikakav problem da ga prijavis zbog uznemiravanja. Samo treba srociti dobar text i poslati mobtelu (ili telekomu). Trebalo bi to da bude dovoljno a ako nastavi sa uznemiravanjem mogao bi da ga prijavis policiji.

Umalo da zaboravim da na mobtelovom sajtu imas imenik postpaid brojeva (bar je bilo pre tako nesto) samo ne secam se da li omogucava pretragu po broju ili samo imenu i prezimenu. Probaj.
 
Odgovor na temu

SPAVAC
Sombor/Novi Sad

Član broj: 1329
Poruke: 63
*.ptt.yu

ICQ: 96372028


Profil

icon Re: Potrebna veza/pomoc 064 da saznam podatke broja koji mi uznemirava prijateljicu18.06.2004. u 11:57 - pre 241 meseci
tek sad sam u razgovoru sa njom saznao da je problem meni jos neverovatniji...
dakle jedan mms koji sam ja njoj poslao je njoj stigao sa tog broja!!!!!
kako je to moguce???
naravno prvo sam pomislio da sam slucajno poslao mms na taj broj, ali kako bi onda on znao njen broj da joj posalje???
inace broj je kao sto rekoh 064 tako da mi ne pomaze mobtelov imenik...
inace ona je pomislila (naravno, dobila je moju poruku sa tog broja) da sam to ja i odgovorila na taj broj i onda joj je on slao normalne druge poruke (ne moje)...dakle otpada i mogucnost da je "neka greska u sistemu", "da je to neka mashina" ili nesto trece...
pozive mi odbija, a na 789 sam jedva saznao da je to redovan postpaid broj registrovan na musku osobu, nista drugo nisu hteli da mi kazu...
palim sad u telekom...
pozdrav...
 
Odgovor na temu

SPAVAC
Sombor/Novi Sad

Član broj: 1329
Poruke: 63
*.ptt.yu

ICQ: 96372028


Profil

icon Re: Potrebna veza/pomoc 064 da saznam podatke broja koji mi uznemirava prijateljicu18.06.2004. u 13:56 - pre 241 meseci
dakle u poslovnici mts-a ovde u ns-u mi rekose par lepih gluposti
na moje pitanje da li je moguce da neko iz samog telekoma gleda poruke i to zloupotrebaljava na tako bezobrazan nacin, lik je rekao "ne, ne sigurno NIKO ne moze da gleda mms-ove, sms moze, ali mms ne moze niko! osim MOZDA PAR LJUDI NA CENTRALI" !!!! ;))
identitet nema sanse da mi otkrije, napisao je neku prijavu, pa ce mi javiti ovih dana da li je doslo do "greske u sistemu"
sve u svemu idiotluk...
takodje sam pitao i da li se pravi baza poruka i da li se cuvaju poruke ili informacije o porukama, ali je njegov odgovor bio toliko neodredjen da nisam uspeo ni da zapamtim...

"MA TO SU NEKI COBANI, BUDALE!!!"
 
Odgovor na temu

Dejan Krstic

Član broj: 479
Poruke: 2558



+1 Profil

icon Re: Potrebna veza/pomoc 064 da saznam podatke broja koji mi uznemirava prijateljicu18.06.2004. u 14:58 - pre 241 meseci
Nisu oni budale nego je tvoj stav pogresan. Ko god sklopi ugovor sa Telekomom ima zagarantovanu privatnost svojih privatnih podataka tako da niko ne sme da ti da bilo cije podatke. Jedino sto mozes u tom slucaju da uradis je da pises prijavu/zalbu i da oni opomenu tog korisnika a ako se to nastavi da ga iskljuce sa mreze.

Dakle, tvoj pristup je potpuno pogresan. Nije to pijaca da se ti pogadjas s njima. Postoje pravila i zakoni. Neko moze na sudu da zavrsi ako bi tebi dao bilo cije privatne podatke.
 
Odgovor na temu

aleksandaraleksandar
aleksandar
[earth].[europe]

Član broj: 13175
Poruke: 2895
*.ru
Via: [es] mailing liste

Sajt: aleksandaraleksandar.blog..


+6 Profil

icon Re: Potrebna veza/pomoc 064 da saznam podatke broja koji mi uznemirava prijateljicu18.06.2004. u 19:18 - pre 241 meseci
greska u sistemu. svaki peti mms koji mi posalje prijatelj se prikazuje da je stigao sa nekog meni nepoznatog broja.
 
Odgovor na temu

SPAVAC
Sombor/Novi Sad

Član broj: 1329
Poruke: 63
*.telekom.yu

ICQ: 96372028


Profil

icon Re: Potrebna veza/pomoc 064 da saznam podatke broja koji mi uznemirava prijateljicu18.06.2004. u 23:25 - pre 241 meseci
mozda nisam bas najjasnije napisao, posto sam stvarno bio u afektu, ali mene nervira bas to sto aleksandaraleksandar kaze, da im se desavaju takve stvari koje mogu da stvore zescu zabunu...znam da je mms u probnoj fazi i da je besplatan bas zbog takvih stvari, ali ipak, kao sto kazes Dejane, potpisali smo neke ugovore koji nam nesto garantuju, pa bi bilo lepo da ipak znam kad sam nesto poslao sta ce se sa time desavati...

sto se tice privatnosti, ja bih zaista voleo da je bas tako, tj da je i meni zagarantovana privatnost, ali znam za gomilu slucajeva gde su se podaci saznali preko "komsinice koja radi u telekomu", tako da ocigledno ta stavka iz ugovora bas i nije nesto zasticena...

jedino mi nije jasno zasto mi taj lik odbija pozive, ako on nema veze sa tim, nego je slucajno "greskom u sistemu" napisano da je poruka sa njegovog broja...

hvala aleksandrualeksandru, smirio me je ;)))

pozdrav...
 
Odgovor na temu

aleksandaraleksandar
aleksandar
[earth].[europe]

Član broj: 13175
Poruke: 2895
*.ru
Via: [es] mailing liste

Sajt: aleksandaraleksandar.blog..


+6 Profil

icon Re: Potrebna veza/pomoc 064 da saznam podatke broja koji mi uznemirava prijateljicu18.06.2004. u 23:43 - pre 241 meseci
meni vise muci nesto drugo. sto na 789 kaze da "je to nemoguce pa da zbog nemogucih stvari nema smisla pisati reklamaciju tehnickoj sluzbi" :)
 
Odgovor na temu

SPAVAC
Sombor/Novi Sad

Član broj: 1329
Poruke: 63
*.telekom.yu

ICQ: 96372028


Profil

icon Re: Potrebna veza/pomoc 064 da saznam podatke broja koji mi uznemirava prijateljicu19.06.2004. u 10:45 - pre 241 meseci
ma od 789 sam davno odustao, najcesce se javljaju neke "plavuse" koje stvarno pricaju gluposti, a ponekad nazoves vise puta i dobijes razlicite operatere i naravno razlicite odgovore...
 
Odgovor na temu

SPAVAC
Sombor/Novi Sad

Član broj: 1329
Poruke: 63
*.telekom.yu

ICQ: 96372028


Profil

icon Re: Potrebna veza/pomoc 064 da saznam podatke broja koji mi uznemirava prijateljicu21.06.2004. u 08:55 - pre 241 meseci
e pa sad vec postaje smesno...
jutros me probudio neki besan lik i pokusao na losu foru da sazna ko sam. ispostavilo se da je problem to sto njegovoj devojci stizu njegove poruke sa mog broja :))) na kraju mu objasnih pa smo zajedno psovali mts...


 
Odgovor na temu

acebzan
Aleksandar Čebzan
Global Equipment Engineering &
Implementation
OKIN/Verizon
Ostrava, CZ

Član broj: 81
Poruke: 707
*.mobtel.co.yu

ICQ: 81816063
Sajt: https://www.linkedin.com/..


+14 Profil

icon Re: Potrebna veza/pomoc 064 da saznam podatke broja koji mi uznemirava prijateljicu21.06.2004. u 10:38 - pre 241 meseci
Bože svašta :)
Ne verujem da se ovo dešava na 063 mreži.
E, ajde izveštavaj o celom toku akcije, baš me interesuje šta će biti na kraju.
Meni najveću sumnju stvara to što taj lik neće da ti se javi kad ga zoveš.
 
Odgovor na temu

Dejan Krstic

Član broj: 479
Poruke: 2558



+1 Profil

icon Re: Potrebna veza/pomoc 064 da saznam podatke broja koji mi uznemirava prijateljicu21.06.2004. u 11:14 - pre 241 meseci
To se definitivno ne desava na 063 mrezi :)
 
Odgovor na temu

infoxpress
InfoXpress
Jagodina, Nis

Član broj: 15965
Poruke: 101
*.dialup.neobee.net.

Sajt: www.infoxpress.co.yu


Profil

icon Re: Potrebna veza/pomoc 064 da saznam podatke broja koji mi uznemirava prijateljicu22.06.2004. u 10:20 - pre 241 meseci
Ako je ovo tacno to je tipicno nerazumevanje pojma privatnosti kod onih koji bi to prvi morali da znaju i postuju.

U oba slucaja MORAJU da stite privatnost. U redu je sto ti ne daju podatke o korisniku (svako ima pravo da svoje podatke smatra privatnim).
Medjutim nikako nije u redu da IKO moze da cita bilo SMS bilo MMS. To je direktna povreda clana 72 Krivicnog zakona Srbije - povreda tajnosti pisama. Nazlaost mislim da nam je parvni sistem u jadnom stanju i da posto to nisu kruske i medje izmedju njiva tesko da bi mogao tu netso da postignes.

Medjutim iz iskustva zanm da insistiranje na privatnosti bilo na 064/789 bilo na 063/9863 uvek naidje na razumevanje i uvek pronadju nacin da omoguce zastitu vase privatnosti.

Sto se tice reklamacija ja sma imao problema samo sa korisnicima iz Promonte mreze i postupak nakon prijave je da oni opomenu korisnika koga si prijavio da prestane, zatim prate pozive sa broja koji je prijavljen i ako se nastavi potrebne su jos dve potvrdjene prijave uznemiravanja da bi taj broj iskljucili. Potvrdjena prijava je ona prijava nakon koje oni registruju pozive na vas broj (ili poruke). Nisam siguran da snimaju p[oruke i razgovore jer za to je potrebna saglasnost suda, vec pre mislimd a se radi o odluci operatera da uskrati usluge kroisniku protiv koga prima reklamacije zbog uznemiravanja.

Citat:
SPAVAC:dakle u poslovnici mts-a ovde u ns-u mi rekose par lepih gluposti
na moje pitanje da li je moguce da neko iz samog telekoma gleda poruke i to zloupotrebaljava na tako bezobrazan nacin, lik je rekao "ne, ne sigurno NIKO ne moze da gleda mms-ove, sms moze, ali mms ne moze niko! osim MOZDA PAR LJUDI NA CENTRALI" !!!! ;))
identitet nema sanse da mi otkrije, napisao je neku prijavu, pa ce mi javiti ovih dana da li je doslo do "greske u sistemu"

------------------------------
InfoXPress www.infoxpress.co.yu
...Just Web Site is Not Enough
------------------------------
+381 (0)63.80.000.20
+381 (0)63.80.000.30
------------------------------
 
Odgovor na temu

Predrag Gajic

Član broj: 23671
Poruke: 338



+2 Profil

icon Re: Potrebna veza/pomoc 064 da saznam podatke broja koji mi uznemirava prijateljicu22.06.2004. u 11:06 - pre 241 meseci
Pa imate 1000 i jedan servis na net-u,s'kojeg mozete da posaljete SMS ili MMS a da pri tome napisete vi broj koji hocete da se pojavi onom kome ste poslali poruku.
Tako da od te "greske u sistemu" koliko ja mislim nema vajde ...
 
Odgovor na temu

acebzan
Aleksandar Čebzan
Global Equipment Engineering &
Implementation
OKIN/Verizon
Ostrava, CZ

Član broj: 81
Poruke: 707
*.mobtel.com

ICQ: 81816063
Sajt: https://www.linkedin.com/..


+14 Profil

icon Re: Potrebna veza/pomoc 064 da saznam podatke broja koji mi uznemirava prijateljicu22.06.2004. u 11:24 - pre 241 meseci
ali to je servis na netu,
a ovde je rec o operateru koji uskracuje privatnost svojim korisnicima.
 
Odgovor na temu

djricky
IT & Network Engineer
AS200305
Beograd

SuperModerator
Član broj: 1046
Poruke: 4042
213.244.221.*

Sajt: https://v6.rs


+225 Profil

icon Re: Potrebna veza/pomoc 064 da saznam podatke broja koji mi uznemirava prijateljicu01.07.2004. u 00:51 - pre 240 meseci
posalji broj na pp...

dobices sav raspolozivi nfo koliko prekosutra (sutra ne radim)

ricky

pssssssssst !
“Choose a job you like, and you will never have to work a day of your life”
“Looking at small advantages prevents great affairs from being accomplished”

"Great power comes with great electricity bills"
"The fact that there's a highway to Hell but only a stairway to Heaven says a lot about
anticipated traffic volume"
"Fate: protects fools, little children, and ships named NCC-1701"
 
Odgovor na temu

Dezurni
Novi Beograd

Član broj: 25717
Poruke: 57
*.yubc.net



Profil

icon Re: Potrebna veza/pomoc 064 da saznam podatke broja koji mi uznemirava prijateljicu01.07.2004. u 08:07 - pre 240 meseci
Spavac,
mene je pocetkom ove godine zvao tip sa SEST razlicitih prepaid brojeva, sto Mobtela sto Telekoma, neregistrovanih. Meru je prevrsio kada me je jedno jutro zvao trideset osam puta, time mi potpuno onemogucivsi rad i pristup imeniku, a koriscenje telefona i nerviranje da ne pominjem.
Da ne duzim pricu, odem u policiju... sticajem okolnosti, znam tipa koji me je ranije privodio na informativni jer sam setala drpljen telefon, pa sam mu se pozalila, e od tog momenta ludak me nije zvao nijednom.
Znaci pravac panduracija i zapisite sve kad je zvao, koliko je trajalo (ja sam se javljala pa cutala da vidim koliko kredita debil zeli da mi pokloni), sa kog broja itd.
Inace ako bas private ne znas nekoga u Telekomu, na calling servisu i uopste ti niko nista nece reci jer, bas kako su ljudi gore navodili, stite privatnost. E sad, da li je to stvarno tako ili informacije ipak cure? Samo da te utesim da u svim velikim javnim kompanijama, koliko god da moraju da cute, informacije uvek lice na vodu i nadju svoj put napolje. Zbog toga se jednostavno ne treba nervirati.

Murphy loves me!
 
Odgovor na temu

siera
Rade - SIERA
VOZAC MEDJUNARODNI TRANSPORT
ČA

Član broj: 10031
Poruke: 50
*.143.eunet.yu.



Profil

icon Re: Potrebna veza/pomoc 064 da saznam podatke broja koji mi uznemirava prijateljicu03.03.2005. u 22:20 - pre 232 meseci
Pozdrav za sve
Interesuje me da li postoji mogućnost u mreži 063 i 064 da prilikom prijema sakrivenog poziva ipak vidite broj odakle poziv dolazi.Da li je to neka posebna vrsta usluge
 
Odgovor na temu

HLR Administrator
Beograd

Član broj: 55254
Poruke: 8
*.telekom.yu.



Profil

icon Re: Potrebna veza/pomoc 064 da saznam podatke broja koji mi uznemirava prijateljicu06.05.2005. u 07:29 - pre 230 meseci
Ne
 
Odgovor na temu

eagle 3

Član broj: 48166
Poruke: 59
*.163.eunet.yu.



Profil

icon Re: Potrebna veza/pomoc 064 da saznam podatke broja koji mi uznemirava prijateljicu06.05.2005. u 10:17 - pre 230 meseci
Tehnicka mogucnost postoji na obe mreze. Usluga se zove SOCLIP iliti CLIP override.

Naravno, komercijalno ne postoji.
 
Odgovor na temu

[es] :: Mreže i novosti :: MTS - korisnički servis :: Potrebna veza/pomoc 064 da saznam podatke broja koji mi uznemirava prijateljicu

Strane: 1 2

[ Pregleda: 20238 | Odgovora: 26 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.