Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

e-mail knjiga o javi na srpsko-hrvatskom , ako nekog zanima dajem vam link gde mozete da je skinete

[es] :: Java :: e-mail knjiga o javi na srpsko-hrvatskom , ako nekog zanima dajem vam link gde mozete da je skinete

[ Pregleda: 6293 | Odgovora: 5 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Tata Brada
Aleksandar

Član broj: 26613
Poruke: 5
212.62.48.*



Profil

icon e-mail knjiga o javi na srpsko-hrvatskom , ako nekog zanima dajem vam link gde mozete da je skinete17.05.2004. u 13:19 - pre 241 meseci
e-knjiga je u htm formatu.Gledajte da trece, cetvrto i sedmo poglavlje koje otvorite na vebu kopirate i prenesete ("past"-ujete) u microsoft word, jer bar kod mene ova poglavlja ne mogu da se otvore kada ih snimim kao htm.
Dajem vam i mali citat teksta iz ove e-knjige...

"""""Predavanja su napravljena na osnovi Java Lecture Notes,bilješki za predavanja koja drži profesor Elliotte Rusty Harold na Brooklyn Polytechnic University u okviru jednosemestralnog kolegija Introduction to Java Programming. Predavanja također prate Sun-ov Java Tutorial koji za ovaj kolegij smatramo obaveznom literaturom. Na raspolaganju vam je i biblioteka klasa, Java2 Platform Std. Ed. v1.3.1.""""""

Pa proverite mozda vam se i svidi knjiga, mozda i ne , ali u svakom slucaju vredi je pogledati.....Aaaaa daaa , evo vam i link do knjige gde je mozete skinuti :

http://student.math.hr/~vedris

Pozdrav svima


Tata Brada
 
Odgovor na temu

mizob

Član broj: 13465
Poruke: 1108
*.melmac.net



+5 Profil

icon Re: e-mail knjiga o javi na srpsko-hrvatskom , ako nekog zanima dajem vam link gde mozete da je skinete17.05.2004. u 18:36 - pre 241 meseci
Ne valja link sto si dao,moze li sada ispravan link?
 
Odgovor na temu

strange deja vu

Član broj: 20000
Poruke: 75
*.cmu.carnet.hr



Profil

icon Re: e-mail knjiga o javi na srpsko-hrvatskom , ako nekog zanima dajem vam link gde mozete da je skinete17.05.2004. u 18:59 - pre 241 meseci
svaka ti dala. a moze i svaki

sad cu imat sto radit ovo ljeto
tnx a lot

Microsoft vam daje prozore, a Linux cijelu kucu
 
Odgovor na temu

Tata Brada
Aleksandar

Član broj: 26613
Poruke: 5
212.62.48.*



Profil

icon Re: e-mail knjiga o javi na srpsko-hrvatskom , ako nekog zanima dajem vam link gde mozete da je skinete17.05.2004. u 20:34 - pre 241 meseci
Covek , radi link sigurno , veruj mi na rec. Ne bi se ja zezao sa tim. Ne znam zasto nece tebi link da radi . Link je 100% dobar. Ako imas problema jos uvek da ga otvoris , ostavi mi e-mail i ja cu ti poslati knjigu.
Pozdrav
Tata Brada
 
Odgovor na temu

Tata Brada
Aleksandar

Član broj: 26613
Poruke: 5
212.62.48.*



Profil

icon Re: e-mail knjiga o javi na srpsko-hrvatskom , ako nekog zanima dajem vam link gde mozete da je skinete17.05.2004. u 20:46 - pre 241 meseci
Inace , svaka mi dala !!! Drago mi je da sam ipak nekom pomogao. Pozdrav.
Aleksandar
Tata Brada
 
Odgovor na temu

mizob

Član broj: 13465
Poruke: 1108
*.melmac.net



+5 Profil

icon Re: e-mail knjiga o javi na srpsko-hrvatskom , ako nekog zanima dajem vam link gde mozete da je skinete17.05.2004. u 21:03 - pre 241 meseci
Uspeo sam,valda nesto nece uvek preko gprs-a.
 
Odgovor na temu

[es] :: Java :: e-mail knjiga o javi na srpsko-hrvatskom , ako nekog zanima dajem vam link gde mozete da je skinete

[ Pregleda: 6293 | Odgovora: 5 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.