Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Web crawler / Web scraper developer u potrazi za projektima

[es] :: IT berza poslova :: Arhiva IT berze poslova :: Web crawler / Web scraper developer u potrazi za projektima
(Zaključana tema (lock))

[ Pregleda: 1170 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

vlada_scraper
Freelancer
Beograd, Srbija

Član broj: 333591
Poruke: 32



Profil

icon Web crawler / Web scraper developer u potrazi za projektima21.05.2016. u 16:06 - pre 95 meseci
Pozdrav!

Ja sam senior developer specijalizovan za pisanje web crawlera / scrapera (botova, robota, spidera) za bilo koju vrstu sajtova. Na ovakvim poslovima radim vec desetak godina, a u poslednje vreme kao freelancer. Pisao sam individualne web scrapere za stotine sajtova, univerzalne scrapere koji mogu da sakupe podatke sa bilo kog sajta odredjene kategorije, i obradjivao milione stranica velikih sajtova kao sto su Facebook i LinkedIn. Ukratko, u stanju sam da prikupim podatke sa gotovo svakog sajta, bez obzira na anti-robot zastitu koju poseduje.

Ako Vam je potreban program za sakupljanje cena proizvoda sa shopping sajtova, clanaka sa news sajtova, kurseva menjacnica, kvota sportskih kladionica, podataka o firmama ili bilo kakvih drugih podataka sa bilo kog sajta, stojim Vam na raspolaganju. Mogu da isporucim web scraper i / ili podatke u formatu po zelji (MySQL, Excel, CSV, JSON, XML, TXT itd.).

Takodje, ako znate gde bih mogao da nadjem projekte ovog tipa ili firmu kojoj su potrebni web scraperi, zamolio bih da tu informaciju podelite sa mnom.

Mozete da me kontaktirate na vladascraper(at)gmx.com

Pozdrav i unapred hvala!
Vlada
 
0

[es] :: IT berza poslova :: Arhiva IT berze poslova :: Web crawler / Web scraper developer u potrazi za projektima
(Zaključana tema (lock))

[ Pregleda: 1170 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.