Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Program za snimanje preko mikrofona koji se aktivira na zvuk

[es] :: Audio softver :: Program za snimanje preko mikrofona koji se aktivira na zvuk

[ Pregleda: 3611 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

denisu
Banat

Član broj: 13113
Poruke: 256
62.193.157.*



+16 Profil

icon Program za snimanje preko mikrofona koji se aktivira na zvuk11.02.2015. u 09:56 - pre 111 meseci
Zdravo !
- Treba mi program koji snima preko mikrofona samo kada mikrofon cuje neku buku nesto odmah krene da snima i zaustavi se kada se vise nista ne cuje, pa nastavlja snimanje ako ponovo nesto cuje itd.
- Hocu testirati neke Toki-Vokije pa jedan bi ostavio pored mikrofona (kod racunara) a druge bi ih testirao po gradu koji je bolji, veci domet, jasnije se cuje itd... Kada dolazim kuci da mogu sve lepo slusati.
- E sad nasao sam ja neki jednostavan program SNOOPER koji vidim jako je jednostavan i lepo radi jedino sto mi smeta je da ne pravi snimke na samo jedan "FILE" nego svaku buku koju cuje pravi poseban file Dal moze to negde da se steluje u ovom programu ili znate neki drugi slican program koji bi bio takodje dobar za to?
 
Odgovor na temu

denisu
Banat

Član broj: 13113
Poruke: 256
...148.91.adsl.dyn.beotel.net.



+16 Profil

icon Re: Program za snimanje preko mikrofona koji se aktivira na zvuk14.02.2015. u 17:12 - pre 111 meseci
Nasao sam ipak neko resenje bas sa tim programom SNOOPER! Nasao neku opciju koju kako vidim sada snima sve u jednu datoteku. Probacu jos i testiracu ali izgleda da sam ipak uspeo
SLIKA
 
Odgovor na temu

[es] :: Audio softver :: Program za snimanje preko mikrofona koji se aktivira na zvuk

[ Pregleda: 3611 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.