Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Problem sa USB digitalnom kamerom Amstrad DC2 3.0Mega Pixel!

[es] :: Digitalne kamere :: Problem sa USB digitalnom kamerom Amstrad DC2 3.0Mega Pixel!

[ Pregleda: 2440 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Vanesco
Vanes Coric
BiH

Član broj: 22845
Poruke: 1
*.as54.ze.bih.net.ba.



Profil

icon Problem sa USB digitalnom kamerom Amstrad DC2 3.0Mega Pixel!20.03.2004. u 00:45 - pre 244 meseci
Problem se sastoji u tome da kada prikpcam kameru na comp on je prepozna ali ne mogu da skinem slike sa nje i sve se zablokira kada joj pokusam pristupit. Na drugim racunarima radi. Koristim Win XP Pro
 
Odgovor na temu

SanjaK.
Beograd

Član broj: 60234
Poruke: 1
*.187.eunet.yu.



Profil

icon Re: Problem sa USB digitalnom kamerom Amstrad DC2 3.0Mega Pixel!23.06.2006. u 18:51 - pre 217 meseci
Caos!
E,evo upravo se razmisljam da uzmem tu kamericu-amstrad DC300,pa sam htela da proverim kod nekoga ko je mozda vec ima,valja li cemu?
Treba da odlucim brzo,jer je u pitanju polovna stvarcica,drugar mog poznanika je prodaje,pa treba da mu kazem da li hocu ili ne.
U sustini bih te molila da me posavetujes sta mi je ciniti?Da li se isplati uzimati je ili ne?Kakva su tvoja iskustva s istom?
Jesi uspeo da resis problem prebacivanja slika?
E,da,jos nesto-taj decko je prodaje bez kartice,jel nece biti problem da pronadjem karticu za njega(ako se ista razlikuje od stadardnih)?
Hvala ti puno unapred,pa te molim da mi javis sto pre;)
na mail: [email protected]
Marija
 
Odgovor na temu

[es] :: Digitalne kamere :: Problem sa USB digitalnom kamerom Amstrad DC2 3.0Mega Pixel!

[ Pregleda: 2440 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.