Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

supporter & junior system administrator - plate?

[es] :: Vodič za posao :: supporter & junior system administrator - plate?

[ Pregleda: 6230 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

kizetoni
Kizetoni
Beograd
Beograd

Član broj: 312014
Poruke: 3



Profil

icon supporter & junior system administrator - plate?24.10.2013. u 00:11 - pre 127 meseci
Kolike su mesečne plate IT supportera i/ili junior system admina za rad u firmi 20-30 ljudi, i kolike su šanse da se kandidati nađu na ovim stranama?

Na šta treba obratiti pažnju prilikom izbora kandidata?

Radilo bi se pre svega o supportu IT-ja i telefonije, a ima i 1-2 servera (DC, MS SQL), telefonska centrala, i tako to. Standardno radno vreme 8 sati ponedeljak-petak, bez dežurstava (osim u sezonama, otprilike 2 x godišnje po mesec dana).

Da li uzimati nekoga iskusnoga, ili nekog mlađeg na obuku, pošto u firmi ima senior sysadmin koji bi mogao da "uvede u posao"?
 
Odgovor na temu

Fabolous
System Administrator
msca/ccna
Laktaši RS

Član broj: 317417
Poruke: 120

Sajt: gmarkovic.info


+8 Profil

icon Re: supporter & junior system administrator - plate?24.10.2013. u 07:22 - pre 127 meseci
Uzeti nekoga mladjeg, koji ce da uci od starijeg i tako imati 2 dobra administratora, a plata to je vec problem
 
Odgovor na temu

318598

Član broj: 318598
Poruke: 3



Profil

icon Re: supporter & junior system administrator - plate?24.10.2013. u 16:40 - pre 127 meseci
Zainteresovan sam za posao na poziciji Junior Sistem Administrator, za više informacija možete me kontaktirati putem mail-a koji se nalazi na mom profilu.
 
Odgovor na temu

[es] :: Vodič za posao :: supporter & junior system administrator - plate?

[ Pregleda: 6230 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.