Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

kako napraviti da google vidi odredjenu stranicu na prvoj strani

[es] :: Google :: kako napraviti da google vidi odredjenu stranicu na prvoj strani

[ Pregleda: 1406 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

milos 2
milos ljatkovic

Član broj: 148450
Poruke: 669
*.dynamic.sbb.rs.



+3 Profil

icon kako napraviti da google vidi odredjenu stranicu na prvoj strani16.03.2013. u 21:36 - pre 135 meseci
napravio sam stranicu, i interesuje me kako da ga google vidi sto vislje, po mogucstvu u prvim stranicama. znam da moram ono sto pise na linkovima, da se poklapa sa imenom fajla, i u meta tagove da pisem keywords koji odgovaraju stranici, ali me interesuje da li je to dovoljno.
 
Odgovor na temu

Deni web dizajn
web dizajner, web programer
Beograd

Član broj: 295445
Poruke: 344
*.dynamic.sbb.rs.



+71 Profil

icon Re: kako napraviti da google vidi odredjenu stranicu na prvoj strani28.04.2013. u 00:34 - pre 133 meseci
To je ceo jedan proces i za neke kljucne reci treba dosta vremena, za vecinu kljucih reci imas dosta firmi i pojedinaca koji zele prvu stranicu i svi se bore za to.

A tvoj novi sajt Google gleda sumljicavo i prvih par meseci moras da radis umeren seo, da imas unikatan tekst, da gradis linkove.... I nista ne moze preko noci....

Ako je sajt uradjen kako treba onda samo trebas da radis seo i da ga siris a ako nije uradjen kako treba onda sto pre trebas da ispravis greske. Ako hoces da ti pogledam sajt i kazem da li imas neke greske javi se na pp ovde nebi bilo lepo da ostavljas ime sajt izgledace kao reklama.


...
 
Odgovor na temu

[es] :: Google :: kako napraviti da google vidi odredjenu stranicu na prvoj strani

[ Pregleda: 1406 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.