Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

ACCESS (select u combo boxu ne reagira na promijene učinjene u master detail formi

[es] :: Access :: ACCESS (select u combo boxu ne reagira na promijene učinjene u master detail formi

[ Pregleda: 4336 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

majaP
Maja Prijatelj
Rijeka, Croatia

Član broj: 20658
Poruke: 13
*.net.hinet.hr



Profil

icon ACCESS (select u combo boxu ne reagira na promijene učinjene u master detail formi09.03.2004. u 13:30 - pre 245 meseci
Hm, Hm, pomagajte
Imam Formu ZBIRKA (master detail). Radi se o tableli PODODJEL i RAZREDU (botanika u pitanju). U podformi (detail) RAZRED imam Combo BOx sa selectom sljedećeg sadržaja.

SELECT razred.razred FROM razred WHERE (((razred.sifra_pododjela)=Forms!zbirka!sifra_pododjela));

Kod prvog prolaza sve je super stvarno u padajućoj listi ComboBoxa imam samo one razrede koji pripadaju određenom pododjelu ali ako promijenim pododjel pa kliknem na Combo box imam istu padajuću listu za one prethodne sa početka pododjele.
Zašto nije vidio moje promijene gore na ZBIRKA (master formi).
Inače te dvije forme su povezane poljem sifra_pododjel i vezom 1:oo.

pomozite lagano ludim!!!!

 
Odgovor na temu

Simke
Marko Simic
Sandfield Associates (Solution
Developer)
Novi Zeland

Član broj: 1158
Poruke: 751
*.avenue.co.nz

ICQ: 71578686
Sajt: www.sandfield.co.nz


Profil

icon Re: ACCESS (select u combo boxu ne reagira na promijene učinjene u master detail formi09.03.2004. u 23:14 - pre 245 meseci
Probaj da uradis requery/refresh na child formi i na combo box-u.
Znaci frm.refresh cbo.requery.
All beer is good. Some beer is better.
 
Odgovor na temu

majaP
Maja Prijatelj
Rijeka, Croatia

Član broj: 20658
Poruke: 13
*.net.hinet.hr



Profil

icon Re: ACCESS (select u combo boxu ne reagira na promijene učinjene u master detail formi10.03.2004. u 01:18 - pre 245 meseci

Ovo je riješilo sve moje probleme

Private Sub Combo8_GotFocus()
Me.Refresh
End Sub


Hvala Novom Zelandu i Simkeu.
pozdrav
 
Odgovor na temu

[es] :: Access :: ACCESS (select u combo boxu ne reagira na promijene učinjene u master detail formi

[ Pregleda: 4336 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.