Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Najrentabilniji multifunkcijski uredjaj (laserski stampac u boji-kopir-skener)

[es] :: Vodič za kupovinu - PC hardware :: Najrentabilniji multifunkcijski uredjaj (laserski stampac u boji-kopir-skener)

[ Pregleda: 3959 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

vladimir_83
Srbija

Član broj: 58855
Poruke: 61
*.dynamic.isp.telekom.rs.



Profil

icon Najrentabilniji multifunkcijski uredjaj (laserski stampac u boji-kopir-skener)11.11.2012. u 15:05 - pre 139 meseci
Kupio bih pouzdan i rentabilan multifunkcijski uredjaj do nekih 20.000 dinara. Bitna mi je povoljna cena tonera i odrzavanja.

Zagledao sam se u ove:

MFP Laser A4 Epson AcuLaser MX14, štampač/skener/kopir
Code:
http://www.winwin.rs/pc-periferije-monitori/stampaci/multifunkcijski-uredaji/mfp-laser-a4-epson-aculaser-mx14-stampac-skener-kopir.html


MFP Laser A4 Samsung SCX-3400F, štampač/skener/kopir ADF fax 64MB 20ppm sivi
Code:
http://www.winwin.rs/pc-periferije-monitori/stampaci/multifunkcijski-uredaji/mfp-laser-a4-samsung-scx-3400f-stampac-skener-kopir-adf-fax-64mb-20ppm-sivi.html


MFP Laser A4 Samsung SCX-4623F, štampač/skener/kopir/fax ADF crni
Code:
http://www.winwin.rs/pc-periferije-monitori/stampaci/multifunkcijski-uredaji/mfp-laser-a4-samsung-scx-4623f-stampac-skener-kopir-fax-adf-crni.html


Sta bi mi preporucili iz ove liste ili uopste? Ima li neko iskustava sa gore navedenim uredjajima?

Hvala unapred na odgovoru.
 
Odgovor na temu

Jbyn4e

Član broj: 422
Poruke: 6049
95.180.97.*



+257 Profil

icon Re: Najrentabilniji multifunkcijski uredjaj (laserski stampac u boji-kopir-skener)11.11.2012. u 18:46 - pre 139 meseci
Sa jednog drugog foruma, pošto ne sme link ovde (guglaj za to), citat:
Citat:
ML 1910/1915/2525/2546/SCX 4600/SCx 4623

Toner kaseta nosi oznaku MLT 105. Inicijalna kaseta radi 1500 strana, kupovni 2500 .Reciklira se bez problema. Otisak briljantan. SCX 4623 je po meni best buy u klasi MFP uređaja jer za tu cenu (do skoro ispod 15000 dinara) dobijate odličan uređaj.


Samo u tom slučaju vodi računa na:
Citat:
SAMSUNG

Pre pisanja o SAMSUNG-u potrebno je reći da SAMSUNG preko svojih drajvera šalje obaveštenje o update-u drajvera za štampač preko net-a. Ako je ikako moguće ne radite update jer ste posle toga osuđeni na kupovinu samo novih tonera. Svakodnevno dobijam mail-ove i nalepnice od mog dobavljača iz inostranstva o ovome. Kvarno sa njihove strane ali biznis je biznis i to je normalno.


Ovo je sve pisanije još iz marta ove godine, ne znam kako se stanje promenilo.

Kad sve ostalo zakaže, pročitaj uputstvo...
 
Odgovor na temu

vladimir_83
Srbija

Član broj: 58855
Poruke: 61
*.dynamic.isp.telekom.rs.



Profil

icon Re: Najrentabilniji multifunkcijski uredjaj (laserski stampac u boji-kopir-skener)15.11.2012. u 10:31 - pre 139 meseci
Hvala puno na preporuci. I tema je bila veoma korisna. Odlucio sam se za Samsung SCX-4623FN. Trebalo bi sutra da mi stigne pa cemo da vidimo..
 
Odgovor na temu

[es] :: Vodič za kupovinu - PC hardware :: Najrentabilniji multifunkcijski uredjaj (laserski stampac u boji-kopir-skener)

[ Pregleda: 3959 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.