Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

iPhone 5  

[es] :: Iphone :: iPhone 5  

Strane: << < .. 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 246944 | Odgovora: 658 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

xtraya
Vladanko Vladanovic
Belgrado

Član broj: 323
Poruke: 1011
*.dynamic.sbb.rs.

ICQ: 6072593


+49 Profil

icon Re: iPhone 5  26.09.2012. u 22:51 - pre 140 meseci
Za Dimkovica:

Danas sam imao par petica na stolu , i da li znas zasto je americka kutija ( usa oznake , jezik , model itd) telefona veca (ne duza nego veca) od npr. nemacke?
Hmmm , na VIP-u 3G preko iphone-a 2,6 Mbps DL i 1,4 UP ...
 
Odgovor na temu

Tactman
Beograd

Član broj: 306833
Poruke: 94
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+62 Profil

icon Re: iPhone 5  27.09.2012. u 10:22 - pre 140 meseci
uglavnom nista novo, sto pokazuje i prvi pad user satisfaction...plasticni fikus na kraju svakome dosadi...

http://news.cnet.com/8301-1357...erral&utm_source=pulsenews
 
Odgovor na temu

Dusan Marjanovic
Consultant, SAS
Beograd

Član broj: 59
Poruke: 1290
*.ovh.net.

Jabber: dusanm@gmail.com
ICQ: 84621598
Sajt: marjanovic.net


+6 Profil

icon Re: iPhone 5  27.09.2012. u 10:23 - pre 140 meseci
Pa jedino zbog čega može da bude, a čini mi se da je i ranije bilo, je zbog AC adaptera.
VMware VCP/Microsoft MCSE 2003/HP ASE
 
Odgovor na temu

kvaju

Član broj: 168744
Poruke: 517
77.221.16.*



+16 Profil

icon Re: iPhone 5  27.09.2012. u 10:29 - pre 140 meseci
Citat:
Tactman:
uglavnom nista novo, sto pokazuje i prvi pad user satisfaction...plasticni fikus na kraju svakome dosadi...

http://news.cnet.com/8301-1357...erral&utm_source=pulsenews


But.. but... the Apple Haters said that Apple users will buy anything Apple and only like the products because they paid a lot of money for them. How can there be a dip in satisfaction when Apple users will like anything Apple does without question?

It's almost as if the Apple Haters are like, wrong sometimes!
 
Odgovor na temu

Tactman
Beograd

Član broj: 306833
Poruke: 94
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+62 Profil

icon Re: iPhone 5  27.09.2012. u 10:37 - pre 140 meseci
Citat:
kvajuBut.. but... the Apple Haters said that Apple users will buy anything Apple and only like the products because they paid a lot of money for them. How can there be a dip in satisfaction when Apple users will like anything Apple does without question?

It's almost as if the Apple Haters are like, wrong sometimes!


citiras tudje komentare...neoriginalno i so apple like...ali dobijas dve ovcice za trud i jednu ovcicu za umetnicki dojam :-)
 
Odgovor na temu

Ivan Dimkovic

Administrator
Član broj: 13
Poruke: 16683
*.hsi.kabelbw.de.



+7169 Profil

icon Re: iPhone 5  27.09.2012. u 10:41 - pre 140 meseci
Sto ne citirate do kraja? :)

Kazu da je "drop minimal" - a tu lezi poenta... Jedina sansa Androida da njegovi korisnici u velikim brojevima budu i blizu zadovoljni kao Apple iOS korisnici tako da se to vidi na statistickoj analizi je da Apple totalno use*e svoje buduce proizvode.

Sanse za to nisu male (istorija pokazuje da kompanije lideri krecu da stagniraju i da urnisu svoje proizvode posle nekog vremena) - ali to ne bih mogao videti kao nekakvu pozitivu za Android... To je kao kada bi Ubuntu korisnici krenuli da likuju i da se hvale zato sto je Microsoft odlucio da urnise svoj OS... oh wait...

Postici liderstvo u user-satistfaction rejtingu zato sto ti je konkurent odlucio da upuca sebe u noge ne moze da se atribuira kao sopstveni uspeh nikako. A i videcemo da li ce se to desiti u bilo koje skorije vreme uopste :)

@xtraya, pojma nemam zasto je kutija veca u USA... nemam bas nista sa Apple-om osim par meetinga na CES-u sa nekim njihovim produkt-menadzerima... a i sve i da imam neki biznis sa njima, sumnjam da takve informacije cure uopste (a jos manje da je neko lud da ih deli sa javnoscu ako ima biznis sa Apple-om - osim ako nije u Kini :-)
DigiCortex (ex. SpikeFun) - Cortical Neural Network Simulator:
http://www.digicortex.net/node/1 Videos: http://www.digicortex.net/node/17 Gallery: http://www.digicortex.net/node/25
PowerMonkey - Redyce CPU Power Waste and gain performance! - https://github.com/psyq321/PowerMonkey
 
Odgovor na temu

Shadowed
Vojvodina

Član broj: 649
Poruke: 12846



+4783 Profil

icon Re: iPhone 5  27.09.2012. u 10:42 - pre 140 meseci
Citat:
kvajuBut.. but... the Apple Haters said that Apple users will buy anything Apple and only like the products because they paid a lot of money for them. How can there be a dip in satisfaction when Apple users will like anything Apple does without question?

It's almost as if the Apple Haters are like, wrong sometimes!

Za vecinu Apple korisnika to jeste tacno. Onaj manji deo omogucava da dodje do tih promena (za koje i na sajtu kazu da su male). Tako da.. Ako Apple hejteri grese, grese vrlo malo - nisu bas svi Apple korisnici takvi.
 
Odgovor na temu

Odin D.
Mlađi referent za automatizaciju
samoupravljanja

Član broj: 37292
Poruke: 2549



+8370 Profil

icon Re: iPhone 5  27.09.2012. u 10:47 - pre 139 meseci
 
Odgovor na temu

Tactman
Beograd

Član broj: 306833
Poruke: 94
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+62 Profil

icon Re: iPhone 5  27.09.2012. u 11:03 - pre 139 meseci
Citat:
Ivan Dimkovic:
Sto ne citirate do kraja? :)

Kazu da je "drop minimal" - a tu lezi poenta... Jedina sansa Androida da njegovi korisnici u velikim brojevima budu i blizu zadovoljni kao Apple iOS korisnici tako da se to vidi na statistickoj analizi je da Apple totalno use*e svoje buduce proizvode.

Sanse za to nisu male (istorija pokazuje da kompanije lideri krecu da stagniraju i da urnisu svoje proizvode posle nekog vremena) - ali to ne bih mogao videti kao nekakvu pozitivu za Android... To je kao kada bi Ubuntu korisnici krenuli da likuju i da se hvale zato sto je Microsoft odlucio da urnise svoj OS... oh wait...

Postici liderstvo u user-satistfaction rejtingu zato sto ti je konkurent odlucio da upuca sebe u noge ne moze da se atribuira kao sopstveni uspeh nikako. A i videcemo da li ce se to desiti u bilo koje skorije vreme uopste :)



nezadovoljstvo polako raste, sporo ali primetno...bilo je vec nekoliko textova u kojima apple fanatici pocinju da gundjaju kako je ios outdated, da mu fali dinamike, i da ne bi bilo lose da se nesto promeni. recimo joshua topolsky u testu na the verge, koji je poznati apple fan...

"Don't get me wrong, iOS is a beautiful and well-structured mobile operating system — but it's begun to show its age. It feels less useful to me today than it did a couple of years ago, especially in the face of increasingly sophisticated competition. I always have this sense now in iOS of not knowing where I am, what my status is — constantly having to load things and reload them. It feels tiring.

Maybe you'll call me an Android fanboy for saying this, or maybe it's because much of my business utilizes Google apps and its communication tools, but it didn't take me very long with the iPhone 5 to start thinking about getting back to the Galaxy Nexus and Jelly Bean (Android 4.1). For what I do, I think it's a more effective, more elegant, and more powerful OS right now. What it may lack in polish and consistency, it makes up for in power and flexibility."

s pravom se ljudi bune, jer svima je vec preko glave da bulje u suncokrete i note u docku...posebno sto neke prednosti zbog toga kao duza baterija vise i ne vaze..na gnexusu baterija sada drzi sasvim dobro i nema trosenja na prazno...kad se tome doda premijum materijal koji bas i nije premijum, probijanje svetla, pink mrlje na slikama, jasno je da je ip5 + ios 6 ostavio mlak utisak.
 
Odgovor na temu

Ivan Dimkovic

Administrator
Član broj: 13
Poruke: 16683
*.hsi.kabelbw.de.



+7169 Profil

icon Re: iPhone 5  27.09.2012. u 11:31 - pre 139 meseci
Citat:

s pravom se ljudi bune, jer svima je vec preko glave


Statistike govore nesto sasvim suprotno.

Ali, da, hvala na pesnickoj slobodi u interpretaciji realnosti...

Prilicno sam siguran da bi iOS-u drasticno opala popularnost da krenu da menjaju GUI kao Android - iz prostog razloga sto je korisnicka baza takva da je cine ljudi koji nisu tehnicki potkovani.

Bas zato i veliki Android vendori koji prodaju istoj toj grupi lepe svoje skin-ove poput Sense-a ili Touchwiz-a - sto je tehnicki losa praksa, ali prakticno je neophodna kako bi se ocuvala bar nekakva konzistencija izmedju major refresh-ova.

Secam se kada je Samsung odbio da uradi neki upgrade (ne secam se da li je bio ICS ili nesto drugo) na nekom starijem Galaxy telefonu sa pricom kako nema mesta za ROM... Geekovi su osuli paljbu i kao dokaz da Samsung laze uzimali neke XDA ROM-ove bez Samsung aplikacija koji trce novi Android bez problema. A u tome je bas fora - bilo bi samoubistvo za Samsung da izbaci ROM bez istog experience-a kao prosli, zato sto ne-tehnicka baza bila totalno izgubljena.

Jbg, to tako mora kada ti vecinu baze cine ljudi koji ne zele da ponovo proucavaju tehnicki manual zato sto je neko hteo da bude "kreativan"...

Geekovi i budzeri i ovako i onako mogu da budze sve kako hoce, ali znas kako - od njih se ne zivi :)

DigiCortex (ex. SpikeFun) - Cortical Neural Network Simulator:
http://www.digicortex.net/node/1 Videos: http://www.digicortex.net/node/17 Gallery: http://www.digicortex.net/node/25
PowerMonkey - Redyce CPU Power Waste and gain performance! - https://github.com/psyq321/PowerMonkey
 
Odgovor na temu

kvaju

Član broj: 168744
Poruke: 517
77.221.16.*



+16 Profil

icon Re: iPhone 5  27.09.2012. u 11:39 - pre 139 meseci
Citat:
Tactman: citiras tudje komentare...neoriginalno i so apple like...ali dobijas dve ovcice za trud i jednu ovcicu za umetnicki dojam :-)

Neorginalno prepisati komentar nečiji sa kojim se slažem, koji možda ima neke veze sa temom?
Ostavi sebi te ovčice :-)


Nezadovoljstva nekog velikog nema, ono ja sam iOS-om zadovoljan, ali uvijek može bolje.
Evo jedan komentar sa kojim bi se složio

http://www.youtube.com/watch?l...ature=player_detailpage#t=413s

 
Odgovor na temu

Zoran Milovanovic

Član broj: 45186
Poruke: 1206
94.228.233.*



+159 Profil

icon Re: iPhone 5  27.09.2012. u 11:55 - pre 139 meseci
Citat:
Ivan Dimkovic: Secam se kada je Samsung odbio da uradi neki upgrade (ne secam se da li je bio ICS ili nesto drugo) na nekom starijem Galaxy telefonu sa pricom kako nema mesta za ROM... Geekovi su osuli paljbu i kao dokaz da Samsung laze uzimali neke XDA ROM-ove bez Samsung aplikacija koji trce novi Android bez problema. A u tome je bas fora - bilo bi samoubistvo za Samsung da izbaci ROM bez istog experience-a kao prosli, zato sto ne-tehnicka baza bila totalno izgubljena.


Mozda je bio "Zmzung", mozda HTC, ni Alcatel ni ostali nisu bolji.. Meni samo nije jasno koji je njima q* da stavljaju toliko malo interne memorije? Koji je razlog za takav potez? Umesto 256/512MB mogli su komotno da stave 1/2/4GB, cena memorije sigurno nije razlog. Ispali su svi do jednog pilicari. To me je oduvek nerviralo. I danas cesto vidim ok telefon sa nekom jadnom internom memorijom, da li to rade upravo iz tog razloga da kasnije imaju opravdanje kako nova verzija Androida ne moze da se smesti, i samim tim olaksaju sebi, na teret korisnika?
 
Odgovor na temu

Tactman
Beograd

Član broj: 306833
Poruke: 94
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+62 Profil

icon Re: iPhone 5  27.09.2012. u 12:11 - pre 139 meseci
Citat:
Ivan Dimkovic:

Prilicno sam siguran da bi iOS-u drasticno opala popularnost da krenu da menjaju GUI kao Android - iz prostog razloga sto je korisnicka baza takva da je cine ljudi koji nisu tehnicki potkovani.



pa to baš nije pohvalno za apple korisnike. zašto onda uopšte žele smartphone? to me podseća na naše ljude koji odmah hoće srpski meni na telefonu, iako nije problem u meniju već u tome što su oni tehnički nepismeni, i nisu familijarni sa tehničkim terminima na kojem god oni jeziku bili. i u praksi se vidi da se teško snalaze sa najosnovnijim funkcijama čak i na dumb telefonima iako su opisi na srpskom. a onda još pored toga kupe smartphone...čitava priča je nestabilna i bez opravdanja.

nedavno sam imao neku diskusiju oko toga da li su neke umetnosti previše hermetične. pa sve je hermetično, čak i novi betmen, za nekoga ko nema dovoljno opšte kulture, a u ovom slučaju telefona dovoljno tehničke kulture. i šta sad, jel to treba da postane neki reper za sve, pošto se već ios proglašava za najbolji os na svetu? mislim da apple time pokriva svoju lenjost i tvrdičluk da potroše malo više novca na razvoj umesto na marketing i sudske procese...





 
Odgovor na temu

Ivan Dimkovic

Administrator
Član broj: 13
Poruke: 16683
*.hsi.kabelbw.de.



+7169 Profil

icon Re: iPhone 5  27.09.2012. u 12:29 - pre 139 meseci
Citat:
Tactman
zašto onda uopšte žele smartphone?


Ne znam da li ti je palo na pamet, ali mozda njma jako lepo radi posao ono sto iOS pruza?

Nemaju svi ljudi iste prohteve - i to vazi za svaku industriju i svaki proizvod. A, takodje, niko nema vlasnistvo nad definicijom pojma "smartphone" - znas, nije svima "smartphone" sinonim za uredjaj kome mozes da rekompajliras kernel i overklokujes CPU.

Plus, vrlo verovatno vecinu ljudi savrseno zabole da li im se telefon kvalifikuje kao "smartphone" vec ih zanima da li im radi posao ili ne. Meni iPhone odlicno radi telefoniju, MS Exchange integraciju / sinhronizovanje kalendara kontakata OTA, narucivanje taksija, web-surf, PDF reading, Skype, voice i obican notes, mail i news reading i neobavezno fotkanje... i sve to bez trzanja, zastajkivanja i krahiranja aplikacija (o resetovanju ne moram ni da pricam) i riknjavanja baterije u pola dana koriscenja - znas koliko me briga da li je to nekome "smartphone" ili ne....

Citat:

pošto se već ios proglašava za najbolji os na svetu?


Wow, korporacija proglasava svoj proizvod najboljim na svetu... Wow, kako ih nije sramota :) Vidi, to je normalna marketinska praksa + pojam "najbolji" je totalno nedefinisan - pa svako moze da ga koristi.

Eto ja mislim da Android fanboyi imaju najbolju malu violinu na svetu... samo svira :)

DigiCortex (ex. SpikeFun) - Cortical Neural Network Simulator:
http://www.digicortex.net/node/1 Videos: http://www.digicortex.net/node/17 Gallery: http://www.digicortex.net/node/25
PowerMonkey - Redyce CPU Power Waste and gain performance! - https://github.com/psyq321/PowerMonkey
 
Odgovor na temu

dejanet
Beograd

Član broj: 19240
Poruke: 1181



+835 Profil

icon Re: iPhone 5  27.09.2012. u 12:41 - pre 139 meseci
Ta "vakela" xy strana o iphone/ios-u, kao da je 9x bolji, lepsi, brzi..
Kazite bre' ljudima da je 9% bolji od flag-ship android telefona, posto je gle cuda, izasao pre nedelju-dve dana, pa ko hoce da doplati, napred.

Drugo, prica o losoj podrsci za android, bugovitim aplikacijama, bugovitim implementacijama os-a, tu je razlika takodje jednocifrena u procentima, ako su '%' dobra mera.
A koliko je mala razlika, moze se videti po 'pravnom-dzihadu' koji apple vodi po sudovima.
Moja malenkost, obzirom na kolicinu implementacija android os-a, od razno-raznih proizvodjaca hardware-a, dao cistu 10-tku istom(androidu).

Trece, prica o nekom development 'cistunstvu' za iOS, kao nekom QA, ma dajte bre, ne mogu firme sa jednim software-skim proizvodom da budu 100% Quality osigurani, a apple ce da proverava svaku liniju koda, raznih developera, how yes no, koliko vidim tu od QA postoje tools u samom Xcode-u, pa mi se cini da je opet sve na developeru.

I na kraju prica o 'pobednickom' business modelu apple-a, koji pociva 'all in house' principu; os, harware, software, developer network..itd.
To cemo da vidimo, nikada nije kasno da na chelu apple-a zasedne neka 'dalabu' i ceo pobednicki koncept posalje na smetliste istorije, gde su jel' , vec bili osamdesetih, devedesetih, kao i veci deo 2000-tih.

U svakom slucaju kada bi uradili stres test zvani npr. "CEO - muski ili zenski klimaks" na apple-u, jasno da bi ostali samo dugmici, jel je steva to pravio za sebe, a ne za community.
 
Odgovor na temu

Tactman
Beograd

Član broj: 306833
Poruke: 94
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+62 Profil

icon Re: iPhone 5  27.09.2012. u 13:29 - pre 139 meseci
[quote]Ivan Dimkovic:
Citat:


Ne znam da li ti je palo na pamet, ali mozda njma jako lepo radi posao ono sto iOS pruza?




kao što im je lepo poso radila i nokia 3310? ili ipak poželiš nešto drugačije, bolje i naprednije...? lepo radi poso i biciklo, ali nekako je bolje kolima..a još je bolje ako imaš svog vozača...lepo mi radi poso philips clock radio sa cd-om ali ipak imam i ozbiljan hifi...izem ti tu logiku apple statičnosti...
 
Odgovor na temu

Ivan Dimkovic

Administrator
Član broj: 13
Poruke: 16683
*.hsi.kabelbw.de.



+7169 Profil

icon Re: iPhone 5  27.09.2012. u 13:38 - pre 139 meseci
Prilicno sam siguran da ti ljudi zele mnogo vise nego sto nudi 3310.

Ja ti pomenuh ono sto meni treba od telefona, i osim telefoniranja 3310 ne moze da radi nista od toga.

I tu meni iPhone radi odlicno, dok sam sa Androidom gubio zivce i vreme na testiranje i budzenje ROM-ova zato sto su stock-ovi bili djubre - bukvalno svaka stvar koju sam koristio je imala neispeglane krajeve u najboljem slucaju ili je bila bagovota u najgorem. Onda zbudzis neki custom ROM, tipa CyanogenMOD - pa ti on lepo skuca kameru u sred fotografije, ili ti ko ninja resetuje telefon iz cista mira... Sve u svemu, na to "smartphone" iskustvo sam pukao ukupno oko ~1500-1800 EUR za sve moje Android telefone, bivajuci naivna budala da ce Google da zalegne svojom guzicom i pritegne OEM-e i izbaci proizvod koji je ispeglan i koji se moze porediti sa iPhone-om (protiv koga sam imao besmisleni fanboyski stav)... ali ne, Google je bolela kita dok dobijaju svoj ad-revenue pa makar valjali skart ili pustali OEM-e poput HTC-a da uvaljuju krs... Zbog toga sam siguran da Android dugo vremena od mene nece dobiti ni paru vise.

Da li je koriscenje maila, weba, Skype-a, MS Exchange sinhronizacije, PDF citanja itd... za tebe smartphone ili ne je apsolutno irelevantno ako se globalno gleda - poenta je da iPhone ima izuzetno visok rejting sto se zadovoljstva kupaca tice i da vrlo dobro radi posao tim ljuidima, te o tolikom rejtingu ostali brendovi mogu samo da sanjaju.

A to sto neki imaju problem sa tim, pa moraju da furaju nekakav kompleks vise vrednosti prozivajuci sebe nekakvim "naprednim korisnicima" a one sa kojima se ne slazu ogranicenim... da parafraziram jednog od diskutanata, "to je duboka psihologija"... i bi u pravu tu on, samo mozda ne na nacin na koji on misli :)
DigiCortex (ex. SpikeFun) - Cortical Neural Network Simulator:
http://www.digicortex.net/node/1 Videos: http://www.digicortex.net/node/17 Gallery: http://www.digicortex.net/node/25
PowerMonkey - Redyce CPU Power Waste and gain performance! - https://github.com/psyq321/PowerMonkey
 
Odgovor na temu

Tyler Durden
Tyler Durden
Beograd

Član broj: 4312
Poruke: 3379
2001:8c8:0:130:.*



+1365 Profil

icon Re: iPhone 5  27.09.2012. u 13:49 - pre 139 meseci
Dimkovicu, da li si svjestan da si iPhone fanboj? ;-)
Beneath civilization's fragile crust, cold chaos churns...
 
Odgovor na temu

Ivan Dimkovic

Administrator
Član broj: 13
Poruke: 16683
*.hsi.kabelbw.de.



+7169 Profil

icon Re: iPhone 5  27.09.2012. u 13:55 - pre 139 meseci
Pazi, ja cu hvaliti uredjaj koji mi radi posao - dok mi radi posao. Tu ti je velika razlika izmedju OS fanboya ili brend-fanboya koji slepo brane nesto samo zato sto je to njihov omiljen OS ili brend, cak i kada evidentno brend ili OS krenu da bivaju losi.

Takodje, ja nemam ni najmanji problem da odmah istaknem mane - iPhone 5 ima lose mape, vise mi se svidja 4S masa, trenutne 3rd party aplikacije su masovno nekompatibilne sa novim displejom pa se renderuju u letterbox modu, nema WiFi scannera (Apple policy), itd... slepi fanboy ce braniti svoje cedo cak i kada je jasno da to cedo ima evidentne mane, koje slepi fanboy nije u stanju da vidi.

Tako slepi Android fanboy odbija da prihvati da Android godinama muku muci sa GUI performansama - pa Google mora da pravi "projekte puter" kako bi pokusali konacno da eliminisu lagovanje... sad ja treba da uzmem kameru pa da snimim kako gotovo svaki novi Android fon krza i laguje cim imas par startovanih aplikacija... pa ni tada slepi fanboy ne bi to prihvatio vec bi tvrdio da je nesto namesteno... mora da je namesten i "Project Butter" onda.

Ako Apple zase*e iPhone tako da meni postane manje upotrebljiv do mere da ono sto ja radim sa telefonom pocinje da biva frustracija (kao sto je bivalo na Androidu), mozes biti siguran da ga necu preporuciti nikom. Kao sto sam preporucivao Windows 7 ljudima a za Windows 8 nemam bas puno lepih reci.

DigiCortex (ex. SpikeFun) - Cortical Neural Network Simulator:
http://www.digicortex.net/node/1 Videos: http://www.digicortex.net/node/17 Gallery: http://www.digicortex.net/node/25
PowerMonkey - Redyce CPU Power Waste and gain performance! - https://github.com/psyq321/PowerMonkey
 
Odgovor na temu

Tactman
Beograd

Član broj: 306833
Poruke: 94
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+62 Profil

icon Re: iPhone 5  27.09.2012. u 13:59 - pre 139 meseci
Citat:
Ivan Dimkovic: Prilicno sam siguran da ti ljudi zele mnogo vise nego sto nudi 3310.

Ja ti pomenuh ono sto meni treba od telefona, i osim telefoniranja 3310 ne moze da radi nista od toga.



ne znam zašto uporno želiš da budeš u društvu technically challenged ljudi :-)

nedostaje malo konzistentnosti u svemu tome. ne možeš ti da sad da mešaš sebe koji si po svemu netipičan korisnik sa grandmas koje voze iphone...i koje nisu ni čule šta je jabber ili exchange ili pdf...nivo njihovih potreba je 3310, tvojih iphone...ali si ti nekako zadovoljan što imaš os koji je prilagođen onima koji su tehnički tupsoni i pristaješ na sva ograničenja koja su zbog njih i napravljena i prema kojima se ios šteluje, da tako kažem? to je poenta tvoje opaske kakva je apple user baza...
 
Odgovor na temu

[es] :: Iphone :: iPhone 5  

Strane: << < .. 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 246944 | Odgovora: 658 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.