Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Internet preko AP/Client Routera i obicnog wireless routera

[es] :: Windows mreže :: Internet preko AP/Client Routera i obicnog wireless routera

[ Pregleda: 1563 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

hezv
inzinjer
Loznica

Član broj: 286931
Poruke: 2
*.dynamic.isp.telekom.rs.



Profil

icon Internet preko AP/Client Routera i obicnog wireless routera12.03.2012. u 19:50 - pre 147 meseci
Nameravam da u kuci napravim mrezu pomocu 2 uredjaja :
1. AP/Client roter TP Link TL-WR743ND i
2. TP Link Wireless Rutera .
Ovo mi je potrebno iz razloga sto sam do sada preko PCI kartice sa koje je izvrnuta antena i uboden koaksijalni 75omski antenski kabl pa preko vanjske wireless antene imao internet na desktop racunaru . Sada bih da ovu vanjsku antenu preko koje imam dobar signal , da preko kabla ubodem u ovaj AP/Router pa da ga spojim na obicni wireless router preko utp kabla , pa sa routera opet preko UTP kabla u LAN desktop racunara bi hteo da imam internet na fiksnom racunaru , a preko wireless signala routera da imam internet na laptopu bezicno . E sad , vidim da se u opcije AP/Client routera ulazi preko adrese 192.168.1.1. Intersuje me kako treba da budu podesene ostale adrese (rutera koji je preko utp-a povezan sa AP, dektop i laptop racunara) i treba li nesto posebno u podesavanjima od ova dva uredjaja da se ukljuci ili iskljuci da bi to radilo bez problema . U uputstvu AP pise da moze da ima internet preko kabla samo u AP Router modu .
Zahvaljujem
 
Odgovor na temu

[es] :: Windows mreže :: Internet preko AP/Client Routera i obicnog wireless routera

[ Pregleda: 1563 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.