Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Ilustracija i dizajn naslovne strane skolskog casopisa!

[es] :: Grafički dizajn :: Ilustracija i dizajn naslovne strane skolskog casopisa!

[ Pregleda: 4313 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

gagacg
Dragan Cekic
Cetinje

Član broj: 8016
Poruke: 83
*.ulcinj.cg.yu



Profil

icon Ilustracija i dizajn naslovne strane skolskog casopisa!24.02.2004. u 21:04 - pre 245 meseci
U mojoj srednjoj skoli tj. gimnaziji u Ulcinju izabran sam da zajedno sa jos jednim drugom osmislimo sve elemente, ubacimo tekstove slike itd... i da pripremimo list u potpunosti za stampanje! takodje treba da osmislimo i korcie lista! List se zove ''Počeci'' i izlazi vec 30 godina! Molio bih vas da mi date neki savjet, ideju ili cak ilustraciju za korice lista! Znaci to treba da bude neka nešto sto ce ujedno i da sadrzi u sebi i simboliku tog samog naziva ''Počeci'' a takodje bi bilo pozeljno da sve nekako uklopim pa da tu bude prisutna i izvjesna nota mediteranskog duha moga grada! Molim vas da mi pomognete, cak i najmanji savjet ili skeč kako bi sve to moglo da izgleda! Ako ima neko ideju sta bih mogao da stavim molim vas neka mi odgovori!
Unaprijed zahvalan Dragan Cekic iz Ulcinja!
 
Odgovor na temu

gagacg
Dragan Cekic
Cetinje

Član broj: 8016
Poruke: 83
*.ulcinj.cg.yu



Profil

icon Re: Ilustracija i dizajn naslovne strane skolskog casopisa!25.02.2004. u 19:58 - pre 245 meseci
Zar niko nema ideju? daj ljudi pomagajte!!!
 
Odgovor na temu

c-76
RS

Član broj: 13185
Poruke: 121
*.teol.net



Profil

icon Re: Ilustracija i dizajn naslovne strane skolskog casopisa!25.02.2004. u 23:23 - pre 245 meseci
zadnje cega se se sjecam iz ulcinja je neka baraka na jezeru i ogromna plaza sa sitnim pjeskom i to je ono sto mene pod na njega...1985-86 nemam pojma
poceci- koraci na tom pjesku???
gradnja kule ???
pokusaj
 
Odgovor na temu

[es] :: Grafički dizajn :: Ilustracija i dizajn naslovne strane skolskog casopisa!

[ Pregleda: 4313 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.