Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

moze li skodanje sa marketa da se preusmeri na sd karticu?

[es] :: Smartphone :: Android :: moze li skodanje sa marketa da se preusmeri na sd karticu?

[ Pregleda: 1936 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Megasp
Uzice

Član broj: 294480
Poruke: 28
*.dynamic.sbb.rs.



Profil

icon moze li skodanje sa marketa da se preusmeri na sd karticu?04.12.2011. u 18:00 - pre 150 meseci
U pitanju je HTC wildfire i rootovan je flesovan na cyagenmod7 sve radi super ali ne mogu download da preusmerim na sd karticu!Nov sam korisnik uopste android platforme ali ulazim u stos,uspeo sam i da ga rutujem i flesujem posle jedan dan koriscenja.E sad sa ovim modom ja MOGU i jESAM preusmerio aplikacije ako skinem neki program od 5 mb on se instalira na SD karticu,ali problem je ako skidam recimo 15 mb program nemam dovoljno prostora da se instalira tj da skine.Izgleda da sa marketa on prvo skine u memoriju telefona i kada ga instalira sam prebaci na sd karticu.Mene zanima kako da direktno sa marketa snima DOWNLOAD na karticu?
 
Odgovor na temu

Zoran Milovanovic

Član broj: 45186
Poruke: 1206
94.228.236.*



+159 Profil

icon Re: moze li skodanje sa marketa da se preusmeri na sd karticu?04.12.2011. u 18:07 - pre 150 meseci
Koliko ti je "velika" /cache particija?

Proveri nekim sitnim programcicem.. Free space ili tako nesto..

Ukoliko si particiniosao sd karticu da imas i ext particiju, obavezno instaliraj s2e aplikaciju sa marketa. I prebaci /dalvik-cache na sd, a i /app dir (kada instaliras s2e, bice ti jasnije)..

Pomeranjem /dalvik ces osloboditi /cache particiju, a ako ni to ne bude dovoljno onda isprati ovo uputstvo.
 
Odgovor na temu

[es] :: Smartphone :: Android :: moze li skodanje sa marketa da se preusmeri na sd karticu?

[ Pregleda: 1936 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.