Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Ne mogu nista da narucim online sa kineskih sajtova ne znam vise sta da radim?

[es] :: E-Kupovina :: Ne mogu nista da narucim online sa kineskih sajtova ne znam vise sta da radim?

Strane: 1 2

[ Pregleda: 5978 | Odgovora: 30 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Megasp
Uzice

Član broj: 294480
Poruke: 28
*.dynamic.sbb.rs.



Profil

icon Ne mogu nista da narucim online sa kineskih sajtova ne znam vise sta da radim?29.11.2011. u 21:35 - pre 151 meseci
Pozdrav.Moj prvi post pa da udarim sa pitanjem odmah.Hteo sam nesto da narucim sa sajta dealextrime.com i tinydeal.com i nece nikako.Registrovao sam se na oba sajta,u komercijalnoj banci imam karticu visa i aktivna je kartica i imam 2000 dinara na racunu.Posto sam na sajtu popunio sve podatke i narucio recimo za tinydeal.com izbaci mi gresku
Slicno i sa dealextrime.com nisam mogao naruciti jer izbacuje gresku sa karticom tj trazi mi paypal.Zanima me u cemu gresim moze li mi ko pomoci da otklonim problem?Hvala svima unapred.
 
Odgovor na temu

fanfon
Apatin

Član broj: 15355
Poruke: 2658
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+363 Profil

icon Re: Ne mogu nista da narucim online sa kineskih sajtova ne znam vise sta da radim?29.11.2011. u 21:44 - pre 151 meseci
Probaj sa intesinom visa internet ili onom iz vojvodjanske. Provereno rade
Use Your Mind. Or someone else will.
 
Odgovor na temu

Megasp
Uzice

Član broj: 294480
Poruke: 28
*.dynamic.sbb.rs.



Profil

icon Re: Ne mogu nista da narucim online sa kineskih sajtova ne znam vise sta da radim?29.11.2011. u 21:48 - pre 151 meseci
Ok a mogi li sta da uradim sa ovom jer vec imam novac na njoj i sve je otvoreno a imam i tekuci racun u istoj banci?To mi je poslednja solucija
 
Odgovor na temu

ŽIKI

Član broj: 57957
Poruke: 145



+41 Profil

icon Re: Ne mogu nista da narucim online sa kineskih sajtova ne znam vise sta da radim?29.11.2011. u 22:05 - pre 151 meseci
Sve zavisi koju tačno visa karticu imaš, verovatno moraš da imaš i devizni račun da bi mogao da vršiš plaćanja van zemlje.
 
Odgovor na temu

Megasp
Uzice

Član broj: 294480
Poruke: 28
*.dynamic.sbb.rs.



Profil

icon Re: Ne mogu nista da narucim online sa kineskih sajtova ne znam vise sta da radim?29.11.2011. u 22:09 - pre 151 meseci
Na samoj kartici mi pise visa electron i internet kartica
 
Odgovor na temu

edge91

Član broj: 212760
Poruke: 83
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+3 Profil

icon Re: Ne mogu nista da narucim online sa kineskih sajtova ne znam vise sta da radim?30.11.2011. u 01:06 - pre 151 meseci
Ja sam prosle nedelje (tacnije 21.11) verifikovao intezinu vizu internet na moneybooker-su (sada skrill), juce pokusao da prebacim novac i nece. Pokusao da porucim sa tinydeal-a, nece. Jedan poznanik ima visu iz nlb banke, nece ni njemu da primi. Sa druge strane sa mastercardom iz erste nemam nikakvih problema.
 
Odgovor na temu

Megasp
Uzice

Član broj: 294480
Poruke: 28
*.static.isp.telekom.rs.



Profil

icon Re: Ne mogu nista da narucim online sa kineskih sajtova ne znam vise sta da radim?30.11.2011. u 07:22 - pre 151 meseci
Poslao mail juce banci i nista za sada.Ako danas ne odgovore idem u banku da pitam i iskreno sumljam da ce mi oni ista pomoci.Probacu u intezi njihovu visa internet karticu jer samo platim otvaranje i to je to.Ima li neki bolji predlog od intese?
 
Odgovor na temu

Predrag Supurovic
Pedja YT9TP
Užice

Član broj: 157129
Poruke: 6279

Sajt: pedja.supurovic.net


+1571 Profil

icon Re: Ne mogu nista da narucim online sa kineskih sajtova ne znam vise sta da radim?30.11.2011. u 08:03 - pre 151 meseci
Visa Internet Vojvodjanske banke je nepogrešiva.
 
Odgovor na temu

Megasp
Uzice

Član broj: 294480
Poruke: 28
*.static.isp.telekom.rs.



Profil

icon Re: Ne mogu nista da narucim online sa kineskih sajtova ne znam vise sta da radim?30.11.2011. u 08:24 - pre 151 meseci
Hehe pedja i ovde svuda te ima.Pa izgleda da cu na kraju ako ne resim sa komercijalnom morati da predjem u vojvodjansku .Meni treba OVA kartica i to je to?Video sam da dosta ljudi koristi vojvodjansku z ainternet placanje,nisam naleteo na korisnika komercijalne.Nego me nervira sto samo u vojvodjanskoj moram da imam i tekuci racun kod njih pa mi je sad cimanje da sve prebacim i platu a imm i - u komercijalnoj pa dok ne izmirim nista od toga.
 
Odgovor na temu

Megasp
Uzice

Član broj: 294480
Poruke: 28
*.static.isp.telekom.rs.



Profil

icon Re: Ne mogu nista da narucim online sa kineskih sajtova ne znam vise sta da radim?30.11.2011. u 09:12 - pre 151 meseci
Stigao odgovor od banke

Ukoliko ste korisnik Visa Electron Internet kartice, ista se može koristiti na svim internet sajtovima gde je istaknut Visa Electron logo.
 
Kako bismo proverili iz kog razloga niste mogli da koristite Visa Internet karticu, čiji ste korisnik, potrebno je da nam pored podataka koje ste dostavili, dostavite Vaš jedinstveni matični broj građana (JMBG), vreme transakcije (datum i sat), iznos transakcije, kao i poslednje četiri cifre sa kartice. Nakon što nam dostavite sve potrebne podatke izvršićemo proveru i obavestiti Vas o istom.
 
Za detaljnije informacije možete nas kontaktirati na broj telefona Kontakt centra ili putem elektronske pošte.
 
Srdačan pozdrav,

E sad je meni problem sto mi na sajtu nece da radi a nije dosao nikakav zahtev za naplatu.A treba da dostavim vreme transakcije (datum i sat), iznos transakcije koje nije ni bilo.I recimo na dealextrime.com nema logo visa electron vec ima samo VISA.
 
Odgovor na temu

newtesla
Aleksander Segedi
CEO / owner
Tim011 Digital doo
N 44.69344 - E 20.38175

Član broj: 147164
Poruke: 1532
cable-178-148-244-170.dynamic.sbb.rs.

Sajt: www.knjigovodja.in.rs


+404 Profil

icon Re: Ne mogu nista da narucim online sa kineskih sajtova ne znam vise sta da radim?30.11.2011. u 11:02 - pre 151 meseci
Pa napiši vreme kada si pokušao da platiš, i daj ostale podatke, pa da vide da li je sistem uopšte dobio zahtev za procesuiranje.
-----------

Meni recimo Visa Internet Komercijalne banke bez problema plaća server kod Hetzner-a, a naručivao sam i sa dinodirect -a, i sve mi je naplaćeno bez problema.
Kad, tokom pravljenja Nes kafe, umesto da uzmeš mleko iz friza tamo ustvari staviš Nes konzervu - shvatiš koliko je multitasking za*ebana i pipava rabota :)
 
Odgovor na temu

Megasp
Uzice

Član broj: 294480
Poruke: 28
*.static.isp.telekom.rs.



Profil

icon Re: Ne mogu nista da narucim online sa kineskih sajtova ne znam vise sta da radim?30.11.2011. u 11:12 - pre 151 meseci
Probacu veceras opet nesto sa dealextrime.com jer kauz ljudi da narucuju normalno,mene zeza.Ako nista ne uradim najednosavnije mi je da otvorim u intezi jer kod njih treba samo licna karta.Probacu prvo sa komercijalnom da li moze sta da se resi ako nista vadim u intezi internet karticu
 
Odgovor na temu

mr. ako

Član broj: 65959
Poruke: 2367



+2294 Profil

icon Re: Ne mogu nista da narucim online sa kineskih sajtova ne znam vise sta da radim?30.11.2011. u 15:06 - pre 151 meseci
Iz tog razloga je dobra Vojvodjanska, oni su procesor kartica i mogu da vide odmah sta se desava, a imaju call center svoj pa ne moras da cekas mailove vec pozoves odmah posle neuspesne transakcije da bi video o cemu se radi.
Proveri i da li Komercijalna ima neki call centar. Brze ces doci do resenja eventualno.
Preporucujem i karticu iz Inteze, nepogresivo fercera.

Inace, mislim da je kod tebe problem sto nemas nista na deviznom racunu, a pare sa dinarskog ti se ne konvertuju tj. ne povlaci ih uopste jer je naplata u stranoj valuti.
- Il n'est pas important qui, importe c'est quoi!
 
Odgovor na temu

ravni

Član broj: 8894
Poruke: 373



+15 Profil

icon Re: Ne mogu nista da narucim online sa kineskih sajtova ne znam vise sta da radim?30.11.2011. u 19:15 - pre 151 meseci
Citat:
Megasp: Nego me nervira sto samo u vojvodjanskoj moram da imam i tekuci racun kod njih pa mi je sad cimanje da sve prebacim i platu a imm i - u komercijalnoj pa dok ne izmirim nista od toga.
To je mozda nesto novo. Ranije nije trebalo da se prebacuje plata (neko ni nema platu). Proveri ti to jos jednom. Trebalo bi da je naknada 100-200 dinara godisnje i to je to.
 
Odgovor na temu

mr. ako

Član broj: 65959
Poruke: 2367



+2294 Profil

icon Re: Ne mogu nista da narucim online sa kineskih sajtova ne znam vise sta da radim?30.11.2011. u 20:33 - pre 151 meseci
Tacno. Ranije sigurno nije bio potreban dinarski. Ja sam jos kao srednjoskolac imao tu karticu, pa to je bilo jbt pre skoro 10god. :D
E sad, ako otvoris dinarski racun, godisnju clanarinu ces placati 50% manje, tj. 100din. umesto 200din. :) (a za dinarski ti ne treba plata)

- Il n'est pas important qui, importe c'est quoi!
 
Odgovor na temu

Megasp
Uzice

Član broj: 294480
Poruke: 28
*.dynamic.sbb.rs.



Profil

icon Re: Ne mogu nista da narucim online sa kineskih sajtova ne znam vise sta da radim?30.11.2011. u 20:56 - pre 151 meseci
Provericu.Zvao danas centralu komercijalne banke i zvao sam u 18-02 a rade do 18,tako da sutra vise srece.Nadam se da bar mogu da podignem 2000 koje sam uplatio.Pogledacu u vojvodjanskoj,na intesinom sajtu pise da moze internet kartica da se uzme i da ne mora racun samo na licnu kartu,a u vojvodjanskoj mozete pogledati sta pise OVDEnull .
 
Odgovor na temu

Predrag Supurovic
Pedja YT9TP
Užice

Član broj: 157129
Poruke: 6279

Sajt: pedja.supurovic.net


+1571 Profil

icon Re: Ne mogu nista da narucim online sa kineskih sajtova ne znam vise sta da radim?01.12.2011. u 06:33 - pre 151 meseci
Raspitivao sam se pre par dana u Komercijalnoj jer mi treba jos jedna platna kartica kao rezerva. Uz VISA internet se dobija samo dinarski racun a dinari se u trenutklu placanja preracunavaju u deviznu valutu po najnepovoljnijem kursu.
 
Odgovor na temu

Megasp
Uzice

Član broj: 294480
Poruke: 28
*.static.isp.telekom.rs.



Profil

icon Re: Ne mogu nista da narucim online sa kineskih sajtova ne znam vise sta da radim?01.12.2011. u 07:39 - pre 151 meseci
Ma odoh veceras u vojvodjansku ako mogu da dobijem karticu na licnu kartu moze ako ne moze nikom nista uzecu u intezi a sa ove kartice ako mogu da podignem i uplatim na drugu karticu i to je to.Nego ako ne dobijem u vojvodjanskoj kakva je procedura za placanje u intesa,je li mogu da uplatim u e ili $ i da tako bude ili i kod njih u dinarima?
 
Odgovor na temu

Megasp
Uzice

Član broj: 294480
Poruke: 28
*.dynamic.sbb.rs.



Profil

icon Re: Ne mogu nista da narucim online sa kineskih sajtova ne znam vise sta da radim?01.12.2011. u 16:18 - pre 151 meseci
Evo ljudi update iz centrale komercijalne banke,dao sam trazene podatke i sacekao malo i rekli su mi da sajt dealextrime.com ne postuje visa pravila,nije do banke nego taj sajt ne moze sa visom,a ljudi pisu da bez problema moze sa drugim karticama.Uzecu karticu druge banke i toje to pa da probam ,pa sta bude.
 
Odgovor na temu

mr. ako

Član broj: 65959
Poruke: 2367



+2294 Profil

icon Re: Ne mogu nista da narucim online sa kineskih sajtova ne znam vise sta da radim?01.12.2011. u 16:33 - pre 151 meseci
Citat:
Megasp: Ma odoh veceras u vojvodjansku ako mogu da dobijem karticu na licnu kartu moze ako ne moze nikom nista uzecu u intezi a sa ove kartice ako mogu da podignem i uplatim na drugu karticu i to je to.Nego ako ne dobijem u vojvodjanskoj kakva je procedura za placanje u intesa,je li mogu da uplatim u e ili $ i da tako bude ili i kod njih u dinarima?

U Intezi moras da imas devize na deviznom. Mozes da uplatis evre, a mozes i dolare... s tim sto ce ti se prvo skidati evri ma u kojoj valuti da placas na sajtu (LOL). Sto ce reci, moras da "sklanjas" evre sa racuna, da bi ti skidali dolare (jer tako placas na sajtu), pa da posle vratis evre kad budes hteo da placas u evrima... :/

BTW, predlazem ti da otvoris odmah i dodatnu Visa Electron karticu sa chipom, koja je vezana za standardni devizni racun (na koji mozes da primas i uplate, za razliku od ovog deviznog za koji je vezana Visa Internet na koji ne mozes da primas uplate), pa ces moci da prebacujes sredstva sa racuna na racun kad zatreba (preko njihovog sajta).

- Il n'est pas important qui, importe c'est quoi!
 
Odgovor na temu

[es] :: E-Kupovina :: Ne mogu nista da narucim online sa kineskih sajtova ne znam vise sta da radim?

Strane: 1 2

[ Pregleda: 5978 | Odgovora: 30 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.