Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Koju mikro-liniju: Panasoinc, LG, Samsung, Kenwood, Philips?

[es] :: Multimedijalni uređaji :: Koju mikro-liniju: Panasoinc, LG, Samsung, Kenwood, Philips?

[ Pregleda: 4468 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

marvin
paranoid android
PA

Član broj: 818
Poruke: 62
*.vdial.verat.net

Jabber: marvin@elitesecurity.org
ICQ: 33359062
Sajt: doole.in.rs


Profil

icon Koju mikro-liniju: Panasoinc, LG, Samsung, Kenwood, Philips?20.02.2004. u 14:11 - pre 245 meseci
Treba da uzmem neku mikro-liniju sestrama za sobu pa sam u dilemi šta odabrati za budžet do 14.000 din.

Otprilike sam planirao da to bude linija sa: 1 dekom, 1 CD-om (da čita i CD-R/RW, može i MP3 ali nije obavezno), radio, 2-sistemske zvučnike bar 2x30W i da zvik bude što bolji (za te pare toliko može, naravno :). Valjda sam sve važno pomenuo. Pa me interesuje mišljenje i neka preporuka za šta vredi dati pare, a šta da izbegavam (AIWA u startu otpada iz ličnih razloga - loše iskustvo)...
_moj_potpis_
 
Odgovor na temu

DRAGON No1
Beograd

Član broj: 21092
Poruke: 93
*.abc.co.yu



+2 Profil

icon Re: Koju mikro-liniju: Panasoinc, LG, Samsung, Kenwood, Philips?29.02.2004. u 18:14 - pre 245 meseci
Slusaj Radiohead,
U Tehnomaniji sam video neku novu mikro liniju LG koja ima sve zivo (osim DIVX-a), dakle i DVD i MP3 + 5.1 zvucnici. Ne znam kako zvuci i koliko je jaka, ali ne cini se kao los izbor za nesto vise od 16.000 dinara.
Takodje, preporucujem novu Sony mikro liniju, koju je moj komsija nasao negde u gradu za neverovatnih 14.000 dinara, a znam da se prodaje od 17-18.000.
Ova linija ima neko pojacalce za koje je Sony dobio nagradu. Solidan je zvuk (za te pare)
 
Odgovor na temu

[es] :: Multimedijalni uređaji :: Koju mikro-liniju: Panasoinc, LG, Samsung, Kenwood, Philips?

[ Pregleda: 4468 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.