Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Da li omni antenu ili dvije direkcione pa preko nekog splitera

[es] :: Wireless :: Da li omni antenu ili dvije direkcione pa preko nekog splitera

[ Pregleda: 949 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

mserifov

Član broj: 86649
Poruke: 789
*.PPPoE-3409.sa.bih.net.ba.

Sajt: elektronika.ba


+65 Profil

icon Da li omni antenu ili dvije direkcione pa preko nekog splitera08.08.2011. u 22:17 - pre 154 meseci
Imam jednog kolegu hoću da ga nakačim na moj AP. Njegova kuća leži na jednom pravcu možda sad 120 stpeni od njegovog pravca imam drugog kolegu koji isto hoće na moj AP.

E sad sve je super kad imam jednog kolegu i dvije direkcione antene. Ali šta da radim sad da stavim još jednu direkcionu za ovog kolegu pa preko splitera pa na AP.

Ili da kupim omni antenu pa neka se kače obojica. Jedan je na 100 metara vazdušne linije od mene a drugi na ne nekih 200 metara od mene.
 
Odgovor na temu

daksi990

Član broj: 277227
Poruke: 499
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+41 Profil

icon Re: Da li omni antenu ili dvije direkcione pa preko nekog splitera08.08.2011. u 22:23 - pre 154 meseci
Ja ti ne predlazem omni antenu doduse to je mala razdaljina ali omni antena ume mnogo da zeza.Za tu razdaljinu i da sam napravis dve Amos antene imao bi odlican signal.
 
Odgovor na temu

[es] :: Wireless :: Da li omni antenu ili dvije direkcione pa preko nekog splitera

[ Pregleda: 949 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.