Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Sta biste vi kupili Nikon Coolpix L23 ili FUJI Finepix AV230?

[es] :: Digitalni fotoaparati :: Vodič za kupovinu - Digitalni fotoaparati :: Sta biste vi kupili Nikon Coolpix L23 ili FUJI Finepix AV230?

[ Pregleda: 3125 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

New Village DC
Projektant hardvera
Srbija

Član broj: 65539
Poruke: 438
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Sajt: www.itnetwork.rs


+222 Profil

icon Sta biste vi kupili Nikon Coolpix L23 ili FUJI Finepix AV230?06.08.2011. u 01:50 - pre 154 meseci
Ogranicen sam budzetom na 7000-7500 hiljada.
-Primetio sam da ljudi hvale Nikona, ali Fuji ima mnogo bolje deklarisane karakteristike.
Naime, Fuji ima 14Mpx u odnosu na Nikonovih 10. Pravi relativno OK HD snimak, dok Nikon snima i to poprilicno lose samo u VGA.
Cene su jednake. Video sam semplove od Nikona i jako sam zadovoljan, a semplove of Fujija nisam uspeo da nadjem.

Molio bih da mi kazete sta da kupim? Da li Nikon kvalitetom moze nadomestiti manjak Mpx-a tj. premasiti Fuji?


Hvala :)
Ovi se prepanuše, a Marko, onako srdit iza sna, uze jednog po jednog darivati: kog
sabljom, kog buzdovanom. Nije se ni triput okrenuo, a već svih sedam s dušom rastavi.

 
Odgovor na temu

giveta
Igor Drljaca
Beograd

Član broj: 65284
Poruke: 8
95.180.40.*



Profil

icon Re: Sta biste vi kupili Nikon Coolpix L23 ili FUJI Finepix AV230?17.08.2011. u 10:20 - pre 154 meseci
Hajde neko da odgovori čoveku, i mene isto to interesuje
 
Odgovor na temu

New Village DC
Projektant hardvera
Srbija

Član broj: 65539
Poruke: 438
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Sajt: www.itnetwork.rs


+222 Profil

icon Re: Sta biste vi kupili Nikon Coolpix L23 ili FUJI Finepix AV230?28.08.2011. u 17:01 - pre 153 meseci
Izvinjavam se sto nisam bas prato temu jer sam digao ruke od nje :)

Iskoristicu priliku da prenesem utiske o Nikonu-L23, jer sam se odlucio za taj fotoaparat.

Jako lepo izgleda, glavno dugme za slikanje deluje malo jeftino tj. rasklimano.
Fotografijama sam jako zadovoljan. Kristalne, jako malo suma na njima, fokus je odlican, blic takodje.

Zavisno od podesavanja, nekada se desi da pozdina bude malo zamucena ili cak kompletna slika, ali to se desava jako retko.


Pozz
Ovi se prepanuše, a Marko, onako srdit iza sna, uze jednog po jednog darivati: kog
sabljom, kog buzdovanom. Nije se ni triput okrenuo, a već svih sedam s dušom rastavi.

 
Odgovor na temu

[es] :: Digitalni fotoaparati :: Vodič za kupovinu - Digitalni fotoaparati :: Sta biste vi kupili Nikon Coolpix L23 ili FUJI Finepix AV230?

[ Pregleda: 3125 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.