Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Sony Ericsson Xperia X10 - kako uraditi upgrade na Android 2.3?

[es] :: Smartphone :: Android :: Sony Ericsson Xperia X10 - kako uraditi upgrade na Android 2.3?

[ Pregleda: 2917 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Predrag Supurovic
Pedja YT9TP
Užice

Član broj: 157129
Poruke: 6279

Sajt: pedja.supurovic.net


+1571 Profil

icon Sony Ericsson Xperia X10 - kako uraditi upgrade na Android 2.3?31.07.2011. u 11:53 - pre 155 meseci
Imam Xperia X10. Kada sma ga uyeo imao je Android 1.6. prvo [to sam uradi je da ga upgradeujem na 2.1 i to je pro[lo bey problema.

E sad, posle dosta vremena, izašao je android 2.3, pa bih hteo da ga stavim. Proceduru znam ali mi je problem što mi je sad telefon pun podataka.

Kada sam pravio prethodni upgrade telefon je bio nov i prazan pa nisma imao šta da pogubim od podataka. Saa je tu gomial kontakata, baza SMS, i gomila instaliranih programa sa svojim podacima.

Telefon je root-ovan jer su neki programi koje koristim to zahtevali ali nisam radio nikakvo drugo hakovanje.

Na telefonu imam titanum Backup kojim redovno bekapujem podatke, ali on yahteva da telefon bude root'ovan. Kako sam rayumeo, Android 2.3 na x10 ne moye da bude root'ovan, tako da mi onda ovaj program nece raditi pa necu moci da povratim podatke koje je on bekapovao.

Takodje koristim Synker za bekap kontakata na gmail nalog.

Treba mi savet kako da uradim postupak instalacije Androida 2.3 a da sačuvam sve podatke?
 
Odgovor na temu

Apollo12
moon

Član broj: 283241
Poruke: 17
*.dynamic.isp.telekom.rs.



Profil

icon Re: Sony Ericsson Xperia X10 - kako uraditi upgrade na Android 2.3?31.07.2011. u 15:17 - pre 155 meseci
Pozdrav,
koristi program mybackup sa njim mozes beckupovati sve podatke, sms, kontakte, call history, kao i aplikacije a pri tome telefon ne treba biti rootovan. Ja sam svoj x10 pre nekoliko dana podigao na 2.3. A sto se tice tih programa sa svojim podacima za to ti je potreban ipak root. Na xda-developers ima pre-rootovan 2.3 jedino sa njim mozes da povratis i podatke iz tih aplikacija ako koristis titanium backup.

MyBackup: https://market.android.com/det...are.android.MyBackup&hl=en
 
Odgovor na temu

[es] :: Smartphone :: Android :: Sony Ericsson Xperia X10 - kako uraditi upgrade na Android 2.3?

[ Pregleda: 2917 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.