Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

UPLATE -- ISPLATE ArletPay ili PayPal ili Moneybookers

[es] :: E-Poslovanje :: E-Transakcije :: UPLATE -- ISPLATE ArletPay ili PayPal ili Moneybookers

[ Pregleda: 3645 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

vericaR
nema
beograd , srbija

Član broj: 286095
Poruke: 3
188.126.73.*



Profil

icon UPLATE -- ISPLATE ArletPay ili PayPal ili Moneybookers07.06.2011. u 20:52 - pre 156 meseci
isplate ArletPay ili PayPal ili Moneybookers
ako zelite podici novac sa vaseg ArletPay ili PayPal ili Moneybookers racuna a niste ga verifikovali dovoljno je da prebacite novac sa vaseg na nas ArletPay ili PayPal ili Moneybookers racun i posaljete nam mail na [email protected] sa brojem vase transakcije i mi cemo vam u roku od 24h uplatiti na vas racun banke u srbiji uz proviziju (za uplate do 200$ provizija je 20% a preko 200$ 15% a za isplate u roku od 60 dana provizija je 7% ) .......
za detaljnije Info obratite nam se na mail [email protected]



uplate ArletPay ili PayPal ili Moneybookers
ukoliko nemate kartice nije problem sve transakcije mozete obaviti preko nas... dovoljno je da nam posaljete mail na [email protected] sa zahtevom koliko novca zelite staviti na vas ArletPay ili PayPal ili Moneybookers racun i izvrsite uplatu na nas racun u banci i mi cemo u roku od 24h prebaciti na vas ArletPay ili PayPal ili Moneybookers racun (za uplate do 200$ provizija je 20% a preko 200$ 15% )
znaci ako zelite uplatiti npr 50$ uplaticete na nas racun 60$ u dinarskoj protivrednosti po gornjem kursu banke i u roku od 24H imacete 50$ na vasem ArletPay ili PayPal ili Moneybookers racunu...
za detaljnije Info obratite nam se na mail [email protected]



NAS PAYPAL MAIL [email protected]
NAS ALERTPAY MAIL [email protected]
NAS MONEYBOOKERS MAIL [email protected]

ZA VISE INFO PISITE NAM NA [email protected]
 
Odgovor na temu

djordjeno
Srbija

Član broj: 35204
Poruke: 332
*.mobitel.si.

Sajt: www.mobitel.si


+42 Profil

icon Re: UPLATE -- ISPLATE ArletPay ili PayPal ili Moneybookers08.06.2011. u 13:27 - pre 156 meseci
Wow, preskupo!

Razumem potrebu za PayPal ali za moneybookers nema nijednog razloga.



 
Odgovor na temu

milstanyu
Beograd

Član broj: 18565
Poruke: 828
109.121.58.*



+74 Profil

icon Re: UPLATE -- ISPLATE ArletPay ili PayPal ili Moneybookers08.06.2011. u 17:51 - pre 156 meseci
Mislim da razumem zasto imaju "naduvane" cene usluga. Sa manjim (normalnim) procentima doslo bi do velikog broja potencijalnih korisnika, to bi dovelo do velikih suma koje se vrte kroz taj PayPal racun, sto bi konacno rezultovalo banovanjem naloga (posle neuspesnog dokazivanja porekla novca koji ulazi na PayPal racun) od strane samog PayPala! :) Dokaz tipa "pomazem Srbima da placaju PayPalom" sigurno bi urodio cuvenom porukom "zatvaramo nalog jer nam je isuvise rizicno da poslujemo sa vama".

Ovako 20% pa ako bas neko voli nek' izvoli, sasvim realan procenat, a verovatno malo ko koristi takvu uslugu. :)
 
Odgovor na temu

feniks3602

Član broj: 281940
Poruke: 97
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+12 Profil

icon Re: UPLATE -- ISPLATE ArletPay ili PayPal ili Moneybookers28.08.2012. u 17:37 - pre 141 meseci
Ja sam koristio

Umesto 3 dana,cekao sam 18 dana na svoj novac i to u ratama.........i na kraju sam dobio 700 dinara manje nego sto treba........

Poenta je da oni nemaju dovoljno para na lageru za ovakve stvari pa se skuplja "s konca i konopca"

Moram da priznam da sam prosle godine imao lepse iskustvo sa njima.........tj njim (jedan covek je u pitanju, ne postoji tim ljudi koji to radi)

Medjutim, sada je situacija mnogo gora
Jedva sam izvukao svoj novac posle mnogo natezanja preko telefona

Ne bih ovo sve ni pisao da je ispao covek do kraja,ali te detalje ne bih ovde iznosio.....

Sve u svemu..........moj utisak je krajnje negativan,pa ko voli nek izvoli
Moj Skype : feniks3602
 
Odgovor na temu

[es] :: E-Poslovanje :: E-Transakcije :: UPLATE -- ISPLATE ArletPay ili PayPal ili Moneybookers

[ Pregleda: 3645 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.