Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Najbolji program za editovanje video snimaka sa kamere?

[es] :: Video softver :: Najbolji program za editovanje video snimaka sa kamere?

[ Pregleda: 6235 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

VectraBG
Pancevo

Član broj: 259793
Poruke: 163
*.dynamic.isp.telekom.rs.



Profil

icon Najbolji program za editovanje video snimaka sa kamere?08.05.2011. u 12:20 - pre 157 meseci
Imam Canon kameru sa hard discom. Koji programi su najbolji (ili najcesce korisceni) za obradu editovanje snimaka. Njihovu konverziju, uklapanje razlicitih kadrova spremanje za gledanje na monitoru itd.
 
Odgovor na temu

deks007

Član broj: 49277
Poruke: 1360



+42 Profil

icon Re: Najbolji program za editovanje video snimaka sa kamere?08.05.2011. u 22:41 - pre 157 meseci
Najbolji ? Tesko pitanje a odgovora bar desetak . Sony Vegas , Adobe Premier su najzastupljeniji ( bar jka tako mislim ) pa Edius , Avid , Pinacle , Corel ....... Tako da probaj ali licno mislim posto kamera snima na hard u mpeg 2 formatu da ti je Vegas moja preporuka , nije besplatan ali .. Pozdrav !
Zene cesto pitaju dali su inteligentni muskarci bolji muzevi . Inteligentni muskarci se uopste nezene !
http://www.youtube.com/watch?v=3n1HbrYNq30
 
Odgovor na temu

djricky
IT & Network Engineer
AS200305
Beograd

SuperModerator
Član broj: 1046
Poruke: 4042
*.master.ricky.adsl.verat.net.

Sajt: https://v6.rs


+225 Profil

icon Re: Najbolji program za editovanje video snimaka sa kamere?08.05.2011. u 23:00 - pre 157 meseci
VirtualDub i modifikacije... o'kle nam pare za ostalo???
“Choose a job you like, and you will never have to work a day of your life”
“Looking at small advantages prevents great affairs from being accomplished”

"Great power comes with great electricity bills"
"The fact that there's a highway to Hell but only a stairway to Heaven says a lot about
anticipated traffic volume"
"Fate: protects fools, little children, and ships named NCC-1701"
 
Odgovor na temu

[es] :: Video softver :: Najbolji program za editovanje video snimaka sa kamere?

[ Pregleda: 6235 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.