Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

SAM broadcaster 4.2.2 - problem secka zvuk kada se pusti player

[es] :: Audio softver :: SAM broadcaster 4.2.2 - problem secka zvuk kada se pusti player

[ Pregleda: 2815 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

vladeling
Vladan Stepanovic
Lazarevac

Član broj: 73017
Poruke: 9
*.dynamic.isp.telekom.rs.

ICQ: 239


Profil

icon SAM broadcaster 4.2.2 - problem secka zvuk kada se pusti player20.03.2011. u 11:24 - pre 159 meseci
Imam problem sa podesavanjem, ili sta vec, ne znam ni ja vise... Naime...
Kod drugarice sam instalirao joj pomenuti program za internet radio... Uradio podesavanja za server, konektujem se na server, ali kada pustim muziku zabaguje, cuje se samo iseckana pesma, koja je neupotrebljiva... Sve isto sam instalirao kod mene na laptopu, i sve radi normalno, a kod nje nece, samo secka...I pri tome racunar ukoci, jedva uspem da ugasim SAM bez restarta racunara... Zna li neko u cemu je problem?
Da napomenem da kada samo pustim muziku preko SAM-a, koristim ga kao klasican player, ne ide konekcija pre toga, onda radi bez problema, samo je problem kada se konektujem na server i pustim muziku, tada odmah pocinje da secka...

Unapred hvala na pomoci.
 
Odgovor na temu

space85
Web Design,Audio & Video Software
Topola

Član broj: 223429
Poruke: 55
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Sajt: top-vesti.com


Profil

icon Re: SAM broadcaster 4.2.2 - problem secka zvuk kada se pusti player07.04.2011. u 21:26 - pre 158 meseci
udji prvo u Decka A,EQ zatim AGC ukljuci bypass all,i ukljuci enabled opciju ako je iskljucena,takodje isto ponovi i sa Deskom B,Voice Fx, i sound Fx.
 
Odgovor na temu

[es] :: Audio softver :: SAM broadcaster 4.2.2 - problem secka zvuk kada se pusti player

[ Pregleda: 2815 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.