Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

kako da napravim da mi se prikaze poruka prelaskom preko Linka?

[es] :: Web dizajn i CSS :: kako da napravim da mi se prikaze poruka prelaskom preko Linka?

[ Pregleda: 3325 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

ahmet
Ahmet Mulalic
Zenica

Član broj: 20257
Poruke: 6
*.as54.ze.bih.net.ba.

Sajt: linux.zdk.ba


Profil

icon kako da napravim da mi se prikaze poruka prelaskom preko Linka?08.02.2004. u 09:04 - pre 246 meseci
Imam problem. Hocu da napravim da kada predjem preko linka da mi se prikaze tekst kao naknadno objasnjenje sta se na tom linku nalaz. Interesuje me jednostavno ovo sto vi imate na pocetnoj stranici vaseg foruma. Kada predjem recimo preko linka Linux prikaze poruku "Administracija Linux sistema i opšta rasprava o Linux-u. Korištenje GNU alata". Želi bih napraviti identicnu stvar.

P.S. Trebaju mi detaljne upute pls. Takodjer me jos interesuje kako da promjenim boju okvira na toj poruci. Kod vas je lila boje. extra.
 
Odgovor na temu

webtim
Dragan Vujkovic
Beograd

Član broj: 10947
Poruke: 139
*.verat.net



Profil

icon Re: kako da napravim da mi se prikaze poruka prelaskom preko Linka?08.02.2004. u 12:53 - pre 246 meseci
www.webmajstor.net imas sve u skripama.
Tra-la-la-la-la
 
Odgovor na temu

-zombie-
Tomica Jovanovic
freelance programmer
ni.ac.yu

Član broj: 4128
Poruke: 3448
*.vdial.verat.net

Sajt: localhost


+5 Profil

icon Re: kako da napravim da mi se prikaze poruka prelaskom preko Linka?09.02.2004. u 05:18 - pre 246 meseci
na ESu se koristi overlib (potraži na google), ali ti ja ipak preporučujem mnogo standardniji način, da dodaš običan title atribut linku:

Code:
<a href="http://bla" title="detaljno objasnjenje....">text linka</a>



 
Odgovor na temu

ahmet
Ahmet Mulalic
Zenica

Član broj: 20257
Poruke: 6
*.as54.ze.bih.net.ba.

Sajt: linux.zdk.ba


Profil

icon Re: kako da napravim da mi se prikaze poruka prelaskom preko Linka?09.02.2004. u 12:37 - pre 246 meseci
Hvala na pomoći. Uspio sam riješiti problem.
 
Odgovor na temu

[es] :: Web dizajn i CSS :: kako da napravim da mi se prikaze poruka prelaskom preko Linka?

[ Pregleda: 3325 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.