Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

HITNO potreban FLASH programer (as2, as3) za izradu mini aplikacije (php, mysql, xml..)

[es] :: IT berza poslova :: Arhiva IT berze poslova :: HITNO potreban FLASH programer (as2, as3) za izradu mini aplikacije (php, mysql, xml..)
(Zaključana tema (lock))

[ Pregleda: 1376 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

crowsoul
Beograd

Član broj: 49525
Poruke: 58
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: www.google.com


Profil

icon HITNO potreban FLASH programer (as2, as3) za izradu mini aplikacije (php, mysql, xml..)16.01.2011. u 11:35 - pre 161 meseci
Ljudi moji...

Pa kakve veze ima XML sa MySQLom i sve to sa Action Scriptom? Šta ovaj čovek treba da zna?

PHP na sve to? Pa ko može ozbiljno da radi PHP i My SQL i XML i još Action Script?

Kako se zove to zanimanje?

Molim admine da u ime ugleda ovog foruma gledaju oglase i kontrolišu "poslodavce".

Ja u rasprave da ulazim neću, i predpostavljam da oglašivač nije imao lošu nameru....ali: razumem ja vas...RAZUMITE I VI MENE.

S najboljom namerom,

Pozdrav
* Internet Explorer rendered a three-dimensional border on all sides.
* Opera rendered a solid black border.
* Safari rendered no border at all.
* Firefox rendered a gray border on the left and top, with black on the right and
bottom.

Set me on fire, Kerosene...
 
0

Shadowed
Vojvodina

Član broj: 649
Poruke: 12851



+4784 Profil

icon Re: HITNO potreban FLASH programer (as2, as3) za izradu mini aplikacije (php, mysql, xml..)16.01.2011. u 11:51 - pre 161 meseci
Sta je neobicno u tome da neka aplikacija ima front-end uradjen u flash-u koji sa backend-om koji je u php-u komunicira koristeci XML za prenos podataka a podaci se cuvaju u MySQL bazi? Stavise, vrlo tipicna netrivijalna varijanta.
 
0

[es] :: IT berza poslova :: Arhiva IT berze poslova :: HITNO potreban FLASH programer (as2, as3) za izradu mini aplikacije (php, mysql, xml..)
(Zaključana tema (lock))

[ Pregleda: 1376 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.