Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

problem sa web cam, ~ 1.3 mpx, infrared, ( model je valjda T'n B moon pix (HD))

[es] :: Multimedijalni uređaji :: problem sa web cam, ~ 1.3 mpx, infrared, ( model je valjda T'n B moon pix (HD))

[ Pregleda: 1691 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

makist210
Marija St

Član broj: 276505
Poruke: 5
212.178.232.*



Profil

icon problem sa web cam, ~ 1.3 mpx, infrared, ( model je valjda T'n B moon pix (HD))05.01.2011. u 23:05 - pre 162 meseci
Cao,
kupila sam danas web cam, ~ 1.3 mpx, infrared, (tacan model je valjda T'n B moon pix (HD), tako nesto ), nije neka marka al sam cula da je ok i pristupacna je cena..
uz nju dobijem drajver disk, nema za win 7, ali 7ica je sama detektuje i instalira ali bez amcapa pa sam kao instalirala i disk drajver- dobila amcap, ocitava je i skype itd- i slika je EXTRA, frejmovi prze, blista, ALI sive nijanse OSIM kad uperim u monitor ili tv recimo (ili u kuhinju koja je CRVENA, predsoblje ZUTO, PLAVI upaljac, znaci na jache boje reaguje) i onda opet isto.
ne zavisi od zuma i razdaljine probala sam, kao i u svakojaka settings sam ulazila i videh ne mogu da shtikliram ono COLOR ENABLE, i HUE..
skidala sam i sa neta drajvere i svasta, a opet nista;
i sta sad? kako da vratim i kazem da radi crno-belo kad prikaze cisto neke BOJE, ali opet u 95% radi u crno- beloj varijanti (u kojoj bi trebala da radi samo nocu jer ima one infrared lampice pa bude crno-bela slika)?
Ako neko ima neku ideju sta je problem,neka napise.
Unapred hvala na odgovoru !

 
Odgovor na temu

[es] :: Multimedijalni uređaji :: problem sa web cam, ~ 1.3 mpx, infrared, ( model je valjda T'n B moon pix (HD))

[ Pregleda: 1691 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.