Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

MTS: Problem: podešavanje telefona za uslugu prenosa podataka

[es] :: Mreže i novosti :: MTS - korisnički servis :: MTS: Problem: podešavanje telefona za uslugu prenosa podataka

[ Pregleda: 4910 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Sherif Gile
Niš

Član broj: 63613
Poruke: 283
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+19 Profil

icon MTS: Problem: podešavanje telefona za uslugu prenosa podataka29.09.2010. u 15:54 - pre 165 meseci
Kupio sam telefon Nokia 2330 i nikako ne mogu da ga nateram da se nakači na net, pokušao sam sve metode sa Telekomovog sajta http://www.mts.telekom.rs/index.php/podesavanje-telefona.563.html Ima li neko ideju šta da radim?
 
Odgovor na temu

Emil Ranc
Hannover, DE

Član broj: 20995
Poruke: 1150
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+294 Profil

icon Re: MTS: Problem: podešavanje telefona za uslugu prenosa podataka29.09.2010. u 17:39 - pre 165 meseci
Probaj da ubaciš drugu mts karticu, trebalo bi mreža da je prepozna kao novu i da ti automatski pošalje poruku za instalaciju gprs/mms postavki. Ja sam na ovaj način namestio internet na nekoliko nokija koje nemaju manuelna podešavanja u meniju...
 
Odgovor na temu

ORCA 2
Telekom Srbija A.D. - Direkcija za
komercijalne poslove
Beograd

Član broj: 176520
Poruke: 372
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Sajt: www.open.telekom.rs


+7 Profil

icon Re: MTS: Problem: podešavanje telefona za uslugu prenosa podataka29.09.2010. u 18:48 - pre 165 meseci
Citat:
Sherif Gile: Kupio sam telefon Nokia 2330 i nikako ne mogu da ga nateram da se nakači na net, pokušao sam sve metode sa Telekomovog sajta http://www.mts.telekom.rs/index.php/podesavanje-telefona.563.html Ima li neko ideju šta da radim?


Potrebno je pozvati Korisnički servis 064/789 ili doći u korisnički centar (poslovnicu) Telekoma Srbija, kako bi se kreirao nalog za aktivaciju GPRS usluge, jer usluga nije aktivirana na svim pretplatničkim brojevima, tako da to može biti razlog zbog kojeg ne možete pristupiti internetu preko svog mobilnog telefona.
 
Odgovor na temu

Sherif Gile
Niš

Član broj: 63613
Poruke: 283
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+19 Profil

icon Re: MTS: Problem: podešavanje telefona za uslugu prenosa podataka30.09.2010. u 23:02 - pre 164 meseci
Citat:
ORCA 2:usluga nije aktivirana na svim pretplatničkim brojevima, tako da to može biti razlog zbog kojeg ne možete pristupiti internetu preko svog mobilnog telefona.

To je bilo u pitanju, hvala na pomoći.
 
Odgovor na temu

[es] :: Mreže i novosti :: MTS - korisnički servis :: MTS: Problem: podešavanje telefona za uslugu prenosa podataka

[ Pregleda: 4910 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.