Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Hitno - potreban savet oko kupovine Flat televizora

elitemadzone.org :: TechZone :: Hitno - potreban savet oko kupovine Flat televizora

[ Pregleda: 3188 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

superbaka

Član broj: 5290
Poruke: 2924



+1298 Profil

icon Hitno - potreban savet oko kupovine Flat televizora19.09.2010. u 14:14 - pre 165 meseci
imam ponudu da kupim jedan polovan televizor ali nigde ne mogu da izguglam njegovu cenu i da vidim sta placam...
naime, lik mi nudi tv za 250 evra + neki stari televizor da ima sta da gleda :)
meni taj tv nesto i ne treba ali ako je dobra kupovina, kupio bih ga, pa me zato interesuje koliko je nov, i koliko polovan...

ono sto sam procitao na reciveru je FTR 9964, a ekran je 42" i pise Philips, FlatTV, Matchline, sive boje...
po prici lika, kupio ga je pre 5-6 meseci novog u Nemackoj, nisu mu jos poslali daljinac, pod garancijom je tamo u Nemackoj, al' jelte, nema on tu garanciju (ne zna gde je)... ako se ne varam, radi se o plazma tv-u...

zato bih vas zamolio da mi kazete koliko ovaj TV vredi kao nov, i u sadasnjem stanju...
 
Odgovor na temu

noreniou
žarkovo-ak-žarkovo

noreniou
Član broj: 6411
Poruke: 392
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+120 Profil

icon Re: Hitno - potreban savet oko kupovine Flat televizora19.09.2010. u 14:42 - pre 165 meseci
Po ovom linku dosta star tip tv-a.
ne postoji ponuda ni na ebay.de ni na slicnim servisima, nema da ti ponudi daljinski, nema garancije tako da, po meni, mislim da maximalno treba da mu ponudis do 150e + neki mali tv
 
Odgovor na temu

superbaka

Član broj: 5290
Poruke: 2924



+1298 Profil

icon Re: Hitno - potreban savet oko kupovine Flat televizora19.09.2010. u 16:02 - pre 165 meseci
daljinski mi u principu i ne treba jer imam IPTV pa osim paljenja i regulacije zvuka ne trebam nista drugo, a i to valjda mogu preko daljinca od IPTV-a ako ima kod...
 
Odgovor na temu

Java Beograd
Novi Beograd

Moderator
Član broj: 11890
Poruke: 9517
*.teletrader.com.



+10256 Profil

icon Re: Hitno - potreban savet oko kupovine Flat televizora20.09.2010. u 08:10 - pre 165 meseci
Definitivno "odrađena" roba. Šana.
OTPOR blokadi ulica, OTPOR blokiranom Beogradu, OTPOR blokiranoj Srbiji
 
Odgovor na temu

bakara
nBGd

SuperModerator
Član broj: 40157
Poruke: 16359



+2922 Profil

icon Re: Hitno - potreban savet oko kupovine Flat televizora21.09.2010. u 12:11 - pre 165 meseci
Tih iz nemacke i sl...po pravilu svi bez daljinskog ili sa univerzalnim imas koliko hoces...ja bih to preskocio.
TV je verovatno stariji nego sto mislis da jeste, cak umeju i da ih prefarbaju da bi izgledali novije.
Nažalost i kazna stvara naviku!
Nažalost i kazna izgrađuje stav!
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: TechZone :: Hitno - potreban savet oko kupovine Flat televizora

[ Pregleda: 3188 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.