Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

nokia symbian kao daljinski okidač umjesto nikon ml-l3

[es] :: Digitalni fotoaparati :: nokia symbian kao daljinski okidač umjesto nikon ml-l3

[ Pregleda: 1815 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

gladijator22
more

Član broj: 58438
Poruke: 27
*.adsl.net.t-com.hr.



Profil

icon nokia symbian kao daljinski okidač umjesto nikon ml-l317.08.2010. u 17:14 - pre 166 meseci
ne znam jel bilo riječi o tome, ali evo da znate da se može i to. ja sam isprobao na nokia e71 na koju se instalira program psiloc IR remote i skine sa njihovog servera, pod ostalo, remote code za nikon. stvar radi super, domet je skoro 6m. ide i sa daljinskim od sat receivera dreamboxa, potrebno je staviti na code od sanyo tv-a 0041. tada je domet preko 10m. ali prednost ovog sa mobitelom je, da je mobitel uvijek s vama.
daljinski ml-l3 je vani , pogotovo u americi, bagatela. ali u hrvatskoj je oko 230kn (30€) što je precjenjeno. ko ima symbian nokiju, a treba mu daljinski okidač ( a teško da nekom ne treba, bilo za zajedničke obiteljske slike, bilo za sporu expoziciju) neka razmisli o ovom

postoje i neki "zamjenski" okidači po oglasniku i to univerzalni za više marki. e sad, jel to radi, nemam pojma
ovo gore navedeno sam osobno instalirao i isprobao.
 
Odgovor na temu

[es] :: Digitalni fotoaparati :: nokia symbian kao daljinski okidač umjesto nikon ml-l3

[ Pregleda: 1815 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.