Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Gde mogu da se pokupe dobri tekstovi(na srpskom) za maturski iz baza podataka

[es] :: Baze podataka :: Gde mogu da se pokupe dobri tekstovi(na srpskom) za maturski iz baza podataka

[ Pregleda: 13280 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

frenky_online
Hackers Land

Član broj: 14354
Poruke: 16
195.252.85.*



Profil

icon Gde mogu da se pokupe dobri tekstovi(na srpskom) za maturski iz baza podataka17.01.2004. u 20:42 - pre 246 meseci
El zna neko gde mogu da se nadju tekstovi ili jos bolje celi maturski radovi na temu baze podataka.Po mogucstviu bi bilo bolje da ti tekstovi budu na srpsko-hrvatskom.Ako neko ima maturski rad ili seminarski slicne teme neka pise
Hvala unapred
FrenkY is Online
 
Odgovor na temu

MissPiggy:)

Član broj: 18179
Poruke: 210
*.conceptual.net.au



Profil

icon Re: Gde mogu da se pokupe dobri tekstovi(na srpskom) za maturski iz baza podataka18.01.2004. u 11:20 - pre 246 meseci
Cao frenky,

Tvoje pitanje bi se jos bolje formulisalo na slijedeci nacin:

'Ko pristaje da od nje/ga prepisem NJIHOV rad i da stavim SVOJE ime ispod + gdje mogu da nadjem taj rad sto prije?'

Zasto uopste ides u skolu ako hoces da naucis da prepisujes? Bolje da investiras vrijeme i dobro sredis daktilografiju.

Nazalost, ovo bi bilo odmaganje da ti neko pomogne sa citavim tekstom maturskog.

Predlazes da uradis SEARCH na ES.

KO ZNA ZASTO JE TO DOBRO?

MissPiggy:)
 
Odgovor na temu

frenky_online
Hackers Land

Član broj: 14354
Poruke: 16
*.teleportgroup.net



Profil

icon Re: Gde mogu da se pokupe dobri tekstovi(na srpskom) za maturski iz baza podataka21.01.2004. u 13:25 - pre 246 meseci
Ko kaze da sam hteo da prepisem ceo rad.A i da jesam baze podataka nisu oblast mog interesovanja.Posto stupidna profesorica nije htela da mi da bas nista drugo sem glupog Pascala for Dos i baza podataka moram da prepisem.Uostalom koce da napise 30 stranica a da ne prepise nista.
FrenkY is Online
 
Odgovor na temu

MissPiggy:)

Član broj: 18179
Poruke: 210
*.conceptual.net.au



Profil

icon Re: Gde mogu da se pokupe dobri tekstovi(na srpskom) za maturski iz baza podataka21.01.2004. u 15:28 - pre 246 meseci
Postovani frenky_online,


Hm...upravo si sam odgovorio na svoje pitanje.

Jel' neophodno da klarifikujem za ostale clanove foruma?

Odgovor na pitanje: 'Ko kaze da sam hteo da prepisem ceo rad...Uostalom koce da napise 30 stranica a da ne prepise nista' je: frenky_online.

Nema zasto da se ljutis kada je tako. Ovo je napisano dobronamjerno

Srecno sa maturskim.

Bez predrasuda,


MissPiggy:)
 
Odgovor na temu

[es] :: Baze podataka :: Gde mogu da se pokupe dobri tekstovi(na srpskom) za maturski iz baza podataka

[ Pregleda: 13280 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.